FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7588 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Gdzie po zawodówce? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie po zawodówce?"   

lotus111
 Wysłana - 8 grudzień 2010 21:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Otórz w tym roku szkolnym kończę zawodówkę. A dokładnie 3 lata "stolarki". Co dalej? Chciałbym się dalej dokształcać tylko w jakim kierunku? Zaocznie? Do technikum? Pomóżcie proszę ponieważ ja naprawdę jestem w tym bardzo blady...

iLight
świetlisty
 Wysłana - 8 grudzień 2010 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Technikum uzupełniające, wybierz lepszy zawód.
Weź się za naukę i idź na studia, które zapewnia Ci dogodną przyszłość.

deuzy
 Wysłana - 8 grudzień 2010 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

ta kurva idz zaocznie na administracje albo stosunki międzynarodowe i po 5 latach bedziesz mial papierek i dalej nie bedziesz mial roboty ...

chcesz sie dalej dokształcać ale nie wiesz w jakim kierunku ? no to moze w kierunku twojego zawodu ? nie wiem dokładnie co potrafisz po 3 latach owej "stolarki" ale może warto zakręcić się za robotą w branży żeby już łapać jakieś doświadczenie i robić dodatkowe uprawnienia ? jak ogarniesz co i jak nałapiesz kontaktów to możesz za jakiś czas wziąć do roboty kilku takich jak właśnie ty teraz a sam tylko wszystko nadzorować itd teraz i w przyszłości potrzeba będzie konkretnych fachowców a nie kolejnych studentów socjologii

no chyba że mówiąc o studiach masz na myśli skończenie medycyny albo czegoś typu budownictwo to śmiało

Zmieniony przez - deuzy w dniu 2010-12-08 21:44:12

stooley get stooleier

chucknoris
 Wysłana - 8 grudzień 2010 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

jak się ma pojęcie o stolarce można dobre pieniądze w Polsce zarobić, ale w twoim przypadku to raczej niemożliwe

el_fuerte
 Wysłana - 8 grudzień 2010 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

no chyba że mówiąc o studiach masz na myśli skończenie medycyny albo czegoś typu budownictwo to śmiało

Zapewne - przy dylemacie "co zrobić ze swoim zapchlonym żywotem po skończeniu zawodówki" wariant medycyny nasuwa się z definicji

Rejoice, O young man, in thy youth; and let thy heart cheer thee in the days of thy youth.

Kohan
 Wysłana - 8 grudzień 2010 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Każdy podlotek teraz chce być Housem. Co do kierunku to tylko neurochirurgia. A tak na poważnie to idź do stolarni i czyń swoja powinność. Kvrva łoc de mater?

Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym. Nietzsche
no pain no gain

marcin-ek
 Wysłana - 8 grudzień 2010 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

od keidy po zawodówce można iść na studia ? co wy pierdvlicie ?

jack.1
walker
 Wysłana - 8 grudzień 2010 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

b. c. c. s. p. po 8 k. p. no max zasadnicza zawodowa

Zapraszam na skoki narciarskie.

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 9 grudzień 2010 03:52      [zgłoszenie naruszenia]

Weźcie mnie nawet nie rozśmieszajcie.

90% z was, biedaki, cebulaki, czośniaki, tempe skórwysyny pjerdolone studia wyższe ogladające w tvn'ie nie dostałaby sie nawet na zaoczne pielęgniarstwo, a w co drugim poście w dziale ktoś wyjeżdża z medycyną

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Specjalista -

Czorny90
 Wysłana - 9 grudzień 2010 07:17      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma co się oszukiwać, na tym forum medycyna jest wyszydzana na kazdym kroku

prezes85
 Wysłana - 9 grudzień 2010 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem co wy tak z tym budownictwem
do 2013 jest kasa a pozniej bedzie wielkie gowno i wysyp absolwentów

90% z was, biedaki, cebulaki, czośniaki, tempe skórwysyny pjerdolone studia wyższe ogladające w tvn'ie nie dostałaby sie nawet na zaoczne pielęgniarstwo, a w co drugim poście w dziale ktoś wyjeżdża z medycyną

ej no, nie przesadzaj
po 'stolarce' mozna byc za***sitym chirurgiem

Zmieniony przez - prezes85 w dniu 2010-12-09 11:18:43

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Gdzie po zawodówce?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu | Czy mozna sie przeniesc do Technikum Zaocznego?? | inżynieria oprogramowania | Filologia angielska - progi punktowe | Stypendium | Studia Doktoranckie | szukam wsparcia duchowego w sprawie ważnej decyzji :D | Technikum Logistyczne | Lingwistyka stosowana | Studia | akademik i takie tam glupie pytania... | Mechanika i budowa maszyn czy inżynieria środowiska | Żeby dostać sie na polibude we wro musze zdawać fizykę? | UJ i ten ich usos - rejestracja do grup | etyka/religia? | Podanie do rektora | roody14 | sperma na bieliźnie | sperma na | abercrombie | aberc | brian | mamuśka | httpwwwfacebookcom100000476810057 | 100000476810057 | KArlino | oss | 21 lat | picasa | picassa | studniówki | semafor | kobieta bi | sggw | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.