FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10285 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Gdzie szukac zony? %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie szukac zony? %-)"   

Batman..
 Wysłana - 21 lipiec 2005 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

Z kur.estwa się nie wyrasta. Nie raz się przekonałem, nie raz to bolało. Jak to kumpel kiedyś mi powiedzial "wolisz jeść gówno samemu czy torta w dziesięciu!"

Specjalista -

sargon 25
 Wysłana - 22 lipiec 2005 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

ale z drugiej strony takie laski mozna traktowac jak...mieso armatnie, worek treningowy i uzywac sobie ile wlezie, gdzieś, na czymś, na kimś trzeba zdobywac doswiadczenie. Ja o czywiście tego nie robie, gdyż jestem grzecznym chłopcem hehe, poza tym jest takie powiedzenie- jak sie nie ma co sie lubi , to sie lubi co sie ma.

Rovsky
 Wysłana - 23 lipiec 2005 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiejszy świat jest tak urządzony, że kobietę można zastąpić praktycznie każdym wynalazkiem współczesności. Prać lepiej samemu; w końcu po co są pralki? Nie trzeba do tego żadnej baby.

Relacje interpersonalne, dyskusje, pozdrowienia: dawno już to wszystko zastapiono radiem, telewizją i gazetami. Kobieta szybko się nudzi, bo kobieta to z reguły istota bardzo nudna. Jeśli gadatliwa i marudna, to w ogóle tragedia. Tym bardziej swą wyższość wobec nich okazują wyżej wymienione przedmioty: radio i TV mają potencjometr, można zmieniać barwę głosu, obraz, siłę głosu, zmienić kanał, tudzież wyłączyć aż do czasu. Z gazetami podobnie, zawsze odłożysz. Następnego dnia będziesz miał nową.
W kobiecie może być interesujących nawyżej 5, 6 podzespołów, w tym dwa powyżej pasa, reszta poniżej.
Kobieta jest wymagająca. Więc po co kobieta? Można zastąpić ją wymagajacym szefem, można wymagać od siebie, kształcić się, grać w piłkę aż o bólu i mieć z tego jeszcze satysfakcję.
Gotowanie. Kobieta niby to lubi, nawet jeśli zrzędzi [to pokręcone istoty]. Jednak to mężczyźni są lepsi w kuchni. Jest nawet takie powiedzonko, że kobiety lubią gotować, ale dobrymi kucharzami są tylko mężczyźni. W celu uniknięcia rozczarowań można sięgać po różne wynalazki techniki: kuchenki mikrofalowe, miksery, albo całkiem niezłą rzecz zamówić w pizzerii.
Uciechy seksualne. Tym panom, którym do poprawy samopoczucia potrzebne są niektóre miejsca kobiecego ciała, moga skorzystać z domu uciech. Zapewniam, to tylko pozornie drożyzna. Połowica za nieudany kontakt fizyczny, albo za permanentny jego brak i tak bierze wszystko, co przynosicie do domu. I tak przez całe życie. Zabierają pieniądze, nawet wtedy, gdy od dawna nie świadczą już jakichkolwiek usług. W przypadku agencji, płacisz tylko wtedy, gdy idziesz. Nie chcesz, kasa ciągle twoja. W ostateczności pozostają młode i miłe koleżanki z pracy. Tylko, że układ taki bywa niebezpieczny i może niebezpiecznie oraz bez naszej kontroli skończyć się przed ołtarzem. Polecam wypady na samotne wczasy. Spotkać można samotne mężatki z dzieckiem. Wtedy dziecku kupujemy batoniki, wysyłamy do piaskownicy i zabieramy się za mamusię. Taka na pewno w nic nas nie wrobi. Sposobów na rozładownanie libido jest jeszcze wiele, nie miejsce i czas, by je omawiać.

Szczęście rodzinne. Podstawowa zaleta: brak teściowej. Komentarz zbyteczny. Druga sprawa brak dzieci. Widok własnej czeredy ogranicza nasze życie do myślenia o ich potrzebach, tylko niepoprawni socjopaci moga mówić, że to dopiero jest ta prawdziwa miłość rodzinna. A właśnie wtedy żona odstawia nas w kąt. Przychodzi jej to bez trudu, ponieważ nadmiar obowiązków w sposób naturalny pozwala jej nas unikać całymi tygodniami. Gdy dzieci wyfruwają z naszego, tfu tfu, gniazdka, w pokoju obok spostrzegamy nieznanego nam kaszalota i babiszona, którego nijak możemy skojarzyć z pewną, w miarę uroczą dziewczyną, za którą kiedyś uganialiśmy się jak idioci.

Mógłbym tak więcej. Nieprzekonanych i tak nie przekonam. Przepraszam za błędy literowe, ale lepsze te od życiowych.

Moje pytanie: Jakiej żony?

Zmieniony przez - Rovsky w dniu 2005-07-23 01:18:05

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Znawca -

sargon 25
 Wysłana - 23 lipiec 2005 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

typowo konsumpcjonistyczne podejście do życia, nastawione jedynie na to by brać i nic nie dawać, wykorzystać biedną, naiwną koleżankę z pracy (mężatek nie żałuję bo one raczej wiedzą co robią), bawić sie przez całe zycie , gdzie najważniejsze są pieniądze.W większości zgadzam się niestety z przedmówcą , ale i tak wiekszość z nas zrobi dokładnie odwrotnie niz napisał to Rovsky, może dlatego że jeszcze nie porypało nam sie do konca w głowach.

Cronos
 Wysłana - 23 lipiec 2005 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

Jedno ale: miłość...

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

GaLaZ
 Wysłana - 26 lipiec 2005 17:27       [zgłoszenie naruszenia]

Teraz po powrocie z Angli wiem ze tam bede szukac kiedys zony Hmm moze jakas slodziutka japoneczka? :D

...C8 H11 N...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gdzie szukac zony? %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10