FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10282 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Gdzie szukac zony? %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie szukac zony? %-)"   

littlestar
 Wysłana - 2 lipiec 2005 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

***al pies suczki
wartosciowa dziewczyne mozna spotkac gdziekolwiek

ricky
 Wysłana - 2 lipiec 2005 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

chociazby na katowickiej

SÓL DROGOWA, CHLOREK WAPNIA
HURT, DETAL

Znawca -

TEKRON
 Wysłana - 3 lipiec 2005 01:42      [zgłoszenie naruszenia]

moze zamowic jakas kobitke z importu......w azji jest ich az za duzo

Z Krwia Plynie Sila...A Z Sila Szacunek..

anarki111
 Wysłana - 3 lipiec 2005 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nie polecam szukania żony w takich klubach. Porządne kobiety nie chodzą do takich miejsc. Takie jest moje zdanie.

GaLaZ
 Wysłana - 3 lipiec 2005 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

Anarki111 masz racje... A te panny o ktorych mowilem to na bank nie rpzyszly ze swoim facetam, wiem to bo powiedzmy ze mialem na nie oko od poczatku

...C8 H11 N...

sargon 25
 Wysłana - 3 lipiec 2005 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

hmm musza sie dziewczyny wyszumiec, nie mów że przeszkadza ci to ża laska wychodzi z facetem na numerek, liże sie z chłopakiem poznanym 2 min temu czy też kręci ponętnie tyłeczkiem, no takie są dzisiejsze dziewczyny, musisz być tolerancyjny.To normalne że porzadne dziewczyny uprawiają sex bez zobowiań hehe nic lepszego nie znajdziesz w takich klubach, bierz co jest, znajdź sobie tylko jakas ładną no bo lepiej miec ladną niz brzydką zonę( a to że bedzie sie puszczac to niemal pewne a lepiej mieć ladną puszczalską niz brzydką). Aaa zapomnialbym - musisz sie tez przygotować że twoja zoną bedzie chodziła na imprezki, nie z toba ale może z jakims kolegą...przecież to wolna osoba i można jej ograniczać, może zaproponuj jej na wstepie że może sobie poszukać kochanka...Takie to już sa dzisiejsze dziewczyny, no bo skoro faceci zarywają laski na raz to z kims to muszą robic, takie czasy..trzeba zmienic podejscie do świata , płyń z nurtem a nie pod prąd.
Ciekawe czy znajdzie sie jakieś d..... który "rozbierze" moja wypowiedź na czynniki pierwsze i odpowiednio skomentuje to co napisalem hehe .

matyldaprj
 Wysłana - 3 lipiec 2005 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

Wypraszam sobie w imieniu kobiet.Ja też chodzę na imprezki klubowe,ale chodzę się tam bawić,a nie na imprezy zapoznawczo-poruchawcze.A w9esz co jest nazjabawniejsze?Że faceci są po prostu okropni.Idą na takie imprezy niby po to by kogoś fajnego poznać,a zwracają uwagę wyłącznie na k****.Powiedz mi jak wtedy można zwrócić uwagę na normalną laskę?Czasu zabrkanie.Od ponad roku nie mam faceta i wcale nie dlatego,że jestem niewyjściowa,ale wybacz-po prostu dlatego,że nie spotykam tych normalnych,może mi powiesz gdzie w takim razie oni bywają?! (Pytanie do autora postu) Tzn.gdzie Ty bywasz,bo podejrezwam,że uważasz się za takiego.I jak Ty możesz kłamco po klubach chodzic skoro tam tylko k******* wszędzie?!Wyjaśnij mi więc ten fenomen.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

Koshmar
 Wysłana - 3 lipiec 2005 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

pod latarnią

elchuka
 Wysłana - 3 lipiec 2005 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

troche glupie pytanie gdzie szukac bo mozesz wszedzie znalezc ze panna sie lize z kims na dyskotece to nie znaczy ze jest zla ale oczywiscie moze nas to od razy do niej zrazic Moim zdaniem dobre sa dziewczyny spoza miasta powiedzmy ze wsi bo sa spokojne Ale najlepsze brzydko mowiac "towarki" to sa takie co nie chodza na zadne dyskoteki tylko smigaja z kolezankami po miescie zeby sobie polazic sa swiezutkie i dobre

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 3 lipiec 2005 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

To normalne że porzadne dziewczyny uprawiają sex bez zobowiań

Porzadne dziewczyny nie uprawiaja seksu bez zobowiazan... To co napisales jest sprzeczne same w sobie...

to że bedzie sie puszczac to niemal pewne

Wysoko cenisz kobiety...

musisz sie tez przygotować że twoja zoną bedzie chodziła na imprezki, nie z toba ale może z jakims kolegą.

Chyba miales problemy z kobietami do tej pory, bo w wiekszosci zwiazkow (nie tylko tych normalnych) dziewczyna idzie na impreze z wlasnym chlopakiem a nie innym kolega...

trzeba zmienic podejscie do świata , płyń z nurtem a nie pod prąd

Gratuluje podejscia do zycia... Na tym poprzestanmy.

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gdzie szukac zony? %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10