FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10322 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Gdzie szukac zony? %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie szukac zony? %-)"   

kowalzlw
 Wysłana - 8 lipiec 2005 07:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja osobiscie takich lasek co na baletach skacza od jednego faceta do drugiego nie toleruje. dla mnie to juz jest zwykla kur.. . normalna dziewczyna jak przyjdzie ze swoim facetem do klubu to nie bedzie sie ******l... po katach.
Faceci, popatrzcie jak jakaś dupa się troche napije - fajna gadka i już jest twoja. Niestety tak już jest w wiekszości przypadków.

Porada dla założyciela tematu:
- żone weź sobie z nizin społecznych, która bedzie wdzięczna ci za to , że wyciągnełeś ją z ubóstwa
- codziennie rano rób jej rejony
- musisz nauczyć ją meldunków
- przed każdym wyjściem (choćby na klatke schodową) musi zdać ci szczegółowy raport : co? kto? gdzie? kiedy? czym? jak? dlaczego??
- nie kupuj jej żadnych przyzwoitych ciuchów, bo w łachach bedzie wstydziła się pokazać sąsiadom
- no i najważniejszy punkt: wez sobie taką, która bedzie pozwalała tobie spotykać sie z innymi kobietami

Gosia_p
 Wysłana - 8 lipiec 2005 08:08      [zgłoszenie naruszenia]

zdenerwowalam sie i zapomnialam o temacie

gdzie mozna znalezc zone hmmm chyba wszedzie
np moi rodzice poznali sie w sklepie mama tacie wedke sprzedawala i jakos tak sie zaczelo
moj szwagier poznal moja siostre na lawce przed blokiem ona siedziala i czekala na kogos on przechodzil i tak sie poznali
a ja z moim facetem (byc moze przyszly maz) poznalam o 3 nad ranem jak przypadkiem zadzwonil do mnei a domofon (wsumei duzo by tu pisac bo to dosc smieszna sytuacja)

Zmieniony przez - Gosia_p w dniu 2005-07-08 08:09:07

Ekspert -

MadeByYou
 Wysłana - 8 lipiec 2005 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

Kowalzlw te twoje porady są beznadzieje.

A co do tematu to fajną dziewczynę można spotkać naprawdę wszędzie . Lepiej nie szukaj. To będzie raczej śmieszny zbieg okoliczności, przypadkowe spotkanie, itp.

R11 - Specjalistka od PR'u %)
"największy spamer-woman hajdparku" Ashoot
! BABBLING TURTLES ASSOCIATION !
Mafia rodziny Corleone -> żona szefa :*

nalbandian
 Wysłana - 9 lipiec 2005 08:01      [zgłoszenie naruszenia]

szczesciu trzeba dopomoc...

kowalski22
 Wysłana - 9 lipiec 2005 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Zone najlepiej szukac w krajach muzulmanskich.
Te sa szkolone od malenkosci do bycia idealna zona.
Ja bym pojechal gdzies tam zlapal sobie jedna do worka i do polski.
Taka spelnia wszytkie warunki zapodane przez kowalzlw

MadeByYou
 Wysłana - 10 lipiec 2005 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

Nalbandian zgadzam się, że trzeba dopomóc ale moim zdaniem to zawsze mimo wszystko jest zbieg okoliczności. Zresztą długo by o tym mowić...

Ja tam nie rozumiem facetów dla których idealna żona to taka "szkolona" z krajów muzulmanskich, która "spelnia wszytkie warunki zapodane przez kowalzlw". I nawet nie będę pisac co o nich myśle.

kowalski22
 Wysłana - 10 lipiec 2005 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

MadeByYou -> Spoko to byl tylko zart Raczej chyba zaden normalny facet ktory szuka czegos glebszego w zyciu nie chcialby uleglej w 100% zony. Do porozumienia istnieje cos takiego jak KOMPROMIS.

A jezeli chodzi na powaznie o znalezieniu zony to uwazam ze tak samo jak ty jej szukasz to pewnie i ona Ciebie szuka. Zgadzam sie wiec ze nic na sile jednakze nie mozna zostac biernym. Trzeba probowac.

pakman191
 Wysłana - 10 lipiec 2005 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy musi troche poszalec za mlodu

pak wheeelie [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9eab8cff0d353d12.html]

out of my way.

MadeByYou
 Wysłana - 11 lipiec 2005 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

Kowalski tak mi się wydawało, że to żart. Jednak co do kowalzlwa to już nie jestem taka pewna..
Ja niestety znam facetów, którzy własnie chcialiby takich uległych żon i dla nich kompromis i wspólne dogadywanie się to już sprawa męcząca i niepotrzebna.. Ja tego nie rozumiem ale może nie wszyscy szukają czegość głębszego.

kowalski22
 Wysłana - 11 lipiec 2005 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie niektorzy woleliby isc na latwizne i poprostu otrzymywac to czego chca. Ale gdzie w tym przyjemnosc?? Przeciez sprowadzajac faceta nawet do najnizszych jego instynktow to jest on lowca wiec najwieksza przyjemnosc sprawia mu zdobycie czegos. A wiadomo ze zdobycz najlepiej smakuje gdy nie przychodzi latwo (to oczywiscie tylko metafora

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gdzie szukac zony? %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10