FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10323 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Gdzie szukac zony? %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie szukac zony? %-)"   

slaweh
 Wysłana - 19 lipiec 2005 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

nowyLoLo teraz trochę przesadziłeś z tym podsumowaniem. Nie zgodzę sie z tobą, fakt żę zdarzają się takie przypadki ale nie wszystkie panienki które chodzą do klubów są takie jak napisałeś. Znam bardzo dużo takich które chodza na imprezy a są ładne, wykszatałcone i mądre. Coś mi się wydaje że sprawdziłeś to na sobie i teraz wszystkie panienki które chodzą do klubów i dyskotek są dla ciebie taki same.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

sargon 25
 Wysłana - 19 lipiec 2005 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

ostatnio byłem na imprezie, taka półwiejska dyskoteka, rzeczywiście było wiele ładnych dziewczyn ale nie zauważyłem żeby one chciały poznać kogos na poważnie, jeśli juz to poprostu sie bawiły, najczęsciej same ze sobą albo z koleżankami, czasami z jakimiś kolesiami.Pewnie były jakies elementy szukające bara bara ale przyszłych żon to ja tam nie widziałem.Mozliwe że te same dziewczyny poza dyskoteką sa inne, inaczej się zachowuja...

Revoltman
 Wysłana - 19 lipiec 2005 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, znam przypadki, albo szukają zemsty moze i "wykorzystuja" chłopakow, albo im niezalezy.. Kiedys moze byc taki dzien, ze beda zalowac poprzedniego zycia.

rafal_rk
 Wysłana - 19 lipiec 2005 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

ja swoja dziewczyne teraz poznalem przez gg mialem nia na gg i sie znia umowilem i tak wyszlo.

nioonia
 Wysłana - 19 lipiec 2005 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

A w9esz co jest nazjabawniejsze?Że faceci są po prostu okropni.Idą na takie imprezy niby po to by kogoś fajnego poznać,a zwracają uwagę wyłącznie na k****.Powiedz mi jak wtedy można zwrócić uwagę na normalną laskę?
mnie tez bawia chlopacy, niby nie lubia takich lasek ale faktycznie jak jest okazja to ... nie wszyscy ale jednak..
jak maja zwrocic uwage na normalna laske skoro ich glupiutki organizm odmawia im posluszenstwa jak widza taka '****e' wymalowana, cycki na wierzchu itd. ja tez nie rozumiem tego ze zazwyczaj chlopacy wola jak juz miec dziewczyne to naturalna taka ktora sie tak nie tapetuje i ogolnie taka no wiecie jaka ale takie lalki ich podniecaja pociagaja i w ogole.. zazwyczaj heh glupio to napisalam

Znawca -

Robson_87
 Wysłana - 20 lipiec 2005 07:27      [zgłoszenie naruszenia]

dziewczyny tez sie takie zdarzaja nioonia co chca z kazdym, z byle kim byle bylo...
wiec nie tylko panowie sa tacy
A co do drugiego pytania to moze troche za duzo wypili i nie widza
albo lubia takie latwe dziewczyny...

rafee
 Wysłana - 20 lipiec 2005 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

nioonia: Bo taka o ktorej ty piszesz to jest NA RAZ i wiekszosc facetow na baletach wlasnie takich szuka

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 20 lipiec 2005 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak mozna sie tak nie szanowac jak te wszystkie dziewczyny takie, no bo facet to juz inna sprawa, tacy beda zawsze...
nie wiem czy ktos o tym pisal ale teraz to chyba taka moda na to zeby wygladac i sie zachowywac jak ...
ale tu kolega ktory szuka normalnych dziewczyn na imprezach i napotyka sie tylko na ****y to tez jakis nieuwazny i chyba go przyciagaja takie lalki bo jakby sie postaral to by znalazl normalna dziewczyne... z reszta nie wiem bo nie bylam jeszcze na takiej imprezie wiec zdanie pozostawiam wam heh

Znawca -

rafee
 Wysłana - 20 lipiec 2005 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

A co ma seks do szacunku ? Takie typowe myslenie "dziecka": Ojej nie wolno bo co moje kolezanki z trzepaka powiedzOM". Bylo pelno tematow o tym, czy dziewczynie wolno sie bawic i czy to, ze lubi seks to faktycznie zle o niej swiadczy. To, ze dziewczyna idzie na pierwszej randce na sex nie znaczy, ze jest bezwartosciowa szmata....no, ale dojdziesz do tego za pare lat

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

Revoltman
 Wysłana - 20 lipiec 2005 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

No zgadzam sie. Ale gdyby ci sie cala dziewczyna podobala ktora miala 100 facetow wczesniej molgbys z nia byc nei czul bys sie glupio, nawet gdybys paru z nich znal ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gdzie szukac zony? %-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10