FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7521 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Sport
Gdzie transmisje z Euro? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie transmisje z Euro?"   
 
juveraf
 Wysłana - 7 maj 2008 07:20       
 
Przeniesiona przez eevee_king z działu 'EURO 2008'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sorry za temat, pewnie juz byl kilka razy,ale siedze w IRL i mam bardzo mocno ograniczony dostep do netu wiec nie przegladam inso. Napiszcie jak mozecie czy TVP w koncu transmituje czy nie? Czy polsat pokaze wszystkie mecze w otwartym kanale?

Jak by sie dalo to niech temat polezy do soboty, dopiero wtedy bede znowu na necie.

Akurat w czerwcu wracam na chwile do kraju ale i tak strace pierwsze 9 meczow, w tym z Niemcami. Chce zeby starsi mi nagrali te pierwsze mecze ale musze konkretnie wiedziec gdzie maja byc transmisje.

Pozdro dla inso z irlandzkiego zadupia zwanego kinvara
______________________________
 
[bettyfood.pl/] - Catering dla Szkół i Przedszkoli

 
dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 7 maj 2008 07:28      [zgłoszenie naruszenia]

TVP nie dogadało sięz Polsatem, tak więc całe mistrzostwa w Polsacie. Mecze Polaków, mecz otwarcia, półfinały, finał muszą być w Polsacie otwartym, wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.
_______________________________
 
"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -
 
-Baca-
KANONIER
 Wysłana - 7 maj 2008 13:24      [zgłoszenie naruszenia]

Euro prawie za darmo
Paweł Wilkowicz, Stefan Szczepłek 13-02-2008, ostatnia aktualizacja 13-02-2008 00:22

Niezależnie od wyniku rozmów TVP z Polsatem w otwartym kanale obejrzymy aż 19 z 31 meczów mistrzostw Europy, w tym spotkania Polaków i wszystkie od 1/4 finału. Tylko pozostałe Polsat może zakodować

- Konflikt TVP i Polsatu o warunki, na jakich telewizja publiczna ma odkupić część praw do ME, jest wewnętrzną sprawą obydwu stacji i tematem zastępczym. Kibice w Polsce nie powinni się martwić, bo wymóg Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) jest taki, by codziennie podczas turnieju jeden mecz był na żywo w telewizji otwartej. A turniej trwa 19 dni - mówi "Rz" Andrzej Placzyński, szef polskiego oddziału firmy SportFive, która jest pośrednikiem UEFA przy sprzedawaniu praw do zaczynających się 7 czerwca mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii.Taka informacja w głośnej ostatnio awanturze TVP i Polsatu o Euro 2008 dotychczas się nie pojawiała. Stacja Zygmunta Solorza zapowiadała tylko, że w swoich ogólnodostępnych kanałach pokaże "część meczów", bez precyzowania ile.

Tymczasem okazuje się, że chodziłoby o prawie dwie trzecie spotkań, w tym wszystkie najważniejsze dla Polaków. - Bo do wymogów UEFA dochodzi jeszcze zapisany w prawie obowiązek pokazania w kanale otwartym spotkań Polaków, meczu otwarcia, półfinałów i finału - mówi Placzyński. Za darmo będzie można obejrzeć również wszystkie ćwierćfinały, bo każdy z nich jest rozgrywany innego dnia.

Jeśli Polsat odsprzeda część praw telewizji publicznej, to zapewne pokaże w swoich kanałach otwartych mniej meczów, bo wtedy część zobowiązań wobec UEFA wypełni TVP. Tyle że na razie sprawa utknęła w martwym punkcie, bo stacja Zygmunta Solorza chce dostać od TVP za sublicencję 10 mln euro (za całość praw zapłaciła 15 mln, gdy Polacy nie byli jeszcze pewni awansu), a telewizja publiczna upiera się, że tyle nie zapłaci.

Wcześniej obie stacje dzieliły się prawami do mundiali: TVP odkupiła od Polsatu dziewięć meczów MŚ 2002 i 32 (czyli połowę) z turnieju w 2006. Mistrzostwa Europy do tej pory zawsze były w Telewizji Polskiej - dostawała do nich prawa od Europejskiej Unii Nadawców (EBU), której jest członkiem. Ale Euro 2008 to pierwsze mistrzostwa w historii UEFA, do których praw nie sprzedaje się przez EBU, ale oddzielnie w każdym kraju. Stąd potrzeba wynajęcia do sprzedaży pośrednika takiego jak SportFive (prawa w każdym kraju mają inną cenę, we Francji np. kosztowały aż 100 mln euro) i nowe regulacje. - Prawa były podzielone na pakiety: jeden dla kanałów kodowanych (komplet meczów), drugi dla otwartych, czyli ten z jednym meczem dziennie na żywo w kanale otwartym. Polsat kupił całość praw, czyli oprócz wspomnianych pakietów jeszcze newsy i prawa internetowe. A mając pakiet otwarty, musi się wywiązać z tego, co obiecał UEFA - mówi Placzyński.

TVP zapowiada, że jest gotowa wrócić do negocjacji. Zdaniem szefa sportu Polsatu Mariana Kmity umowa ustna została zawarta, a nieobecność przedstawicieli TVP w czasie podpisania jej u notariusza oznacza, że telewizja publiczna wycofała się i poniesie za to wszelkie konsekwencje, z finansowymi włącznie. Inaczej mówiąc - chce czy nie chce pokazywać Euro, 10 mln będzie musiała zapłacić.

U nas utarło się przekonanie, że telewizja publiczna nie ma prawa nie mieć. A żyjemy w świecie wolnej konkurencji -Robert Korzeniowski szef sportu w TVP

- Polsat nie ma dokumentów świadczących, że negocjacje zostały zakończone, a my mamy takie, które mówią, że zostały tylko przerwane - uważa Piotr Farfał, członek zarządu TVP SA. - Telewizja Polska nie zapłaci blisko 40 mln zł, ponieważ prawa nie są takiej kwoty warte. Jesteśmy skłonni powrócić do negocjacji, pod warunkiem że rozmowy nie będą się odbywać w atmosferze medialnego nacisku. Wychodzi na to, że Polsat chce mieć Euro za 5 mln euro, a resztę ma zapłacić TVP. Robert Korzeniowski, szef sportu w Telewizji Polskiej, dodaje, że wokół praw do Euro doszło do niepotrzebnej eskalacji emocji. - Tracimy z oczu przedmiot negocjacji, koncentrując się na tym, która stacja jest ważniejsza. Jako Redakcja Sportowa rozumiemy stanowisko zarządu TVP dbającego o finanse. I jako konsument muszę się pogodzić z tym, że być może obejrzę mistrzostwa w Polsacie. U nas utarło się przekonanie, że telewizja publiczna nie ma prawa czegoś nie mieć. Żyjemy w świecie wolnej konkurencji, w którym stare prawa nie obowiązują.

Taki problem ma z Euro 2008 wiele telewizji publicznych w Europie, pozbawionych tym razem parasola EBU. Z 16 krajów, które będą miały swoje drużyny w ME, aż w ośmiu (wliczając na razie Polskę) publiczne stacje przegrały walkę o pokazywanie turnieju.

Prywatne stacje otwarte i kodowane podzieliły się pakietami otwartym i kodowanym m.in. w Hiszpanii (Cuatro i Digital Plus - one akurat są częścią jednego koncernu), Portugalii (Televisao Independiente i Sport TV), Turcji (ATV i Digiturk) i Szwecji (TV 4 i Canal Digital). We Francji mecze kupiły wspólnie dwie komercyjne stacje otwarte: TF1 i M6, w Czechach samodzielnie pokaże mistrzostwa Prima TV, a w Rosji satelitarna NTV Plus.

Stacje publiczne zdobyły prawa do pokazywania turnieju w (wymieniamy tylko kraje finalistów ME): Austrii, Szwajcarii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Grecji, Chorwacji i Rumunii, tyle że w Niemczech meczami jak zwykle podzielą się ARD i ZDF.

Oprócz popularnych w naszych sieciach kablowych ARD i ZDF (są dostępne również przez satelitę) polskim kibicom zostaje jeszcze jedna możliwość zobaczenia wszystkich meczów: będzie je pokazywał Eurosport, ale z jednodniowym opóźnieniem.
Źródło : Rzeczpospolita


na ile jest prawda to pogrubione ??
_______________________________
 
<<<!!!ARSENAL LONDYN!!!>>>

!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Specjalista -
 
eevee_king
 Wysłana - 20 maj 2008 10:36      [zgłoszenie naruszenia]

Telewizja Polsat zdecydowała, że pokaże na dużej antenie ogólnopolskiej prawie wszystkie mecze mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2008 - pisze Press.

Pierwotnie w Polsacie miały być transmitowane jedynie mecz otwarcia, spotkania z udziałem Polaków i finał. Pozostałe miały pokazywać Polsat Sport Extra i Polsat Sport HD. Pod koniec ubiegłego tygodnia zarząd Polsatu zmienił jednak zdanie - zdecydował, że na głównej antenie pokaże 27 z 31 meczów (27 spotkań obejmuje też oferta dla reklamodawców).

- Te mistrzostwa są historyczne z powodu naszego awansu. Właściciel stacji odpowiedział na liczne apele, także ministrów i posłów. Nie stoi za tym żaden biznes. Zrobiliśmy to w imię wyższych celów - wyjaśnia Maciej Stec, członek zarządu Polsatu. Maciej Kmita, dyrektor programowy Polsatu ds. sportu, dodaje, że stacja liczy też na prestiż, który może zyskać dzięki temu ruchowi. Przyznaje jednak, że do decyzji przyczynił się spór z TVP.

- Kiedy TVP odmówiła zakupu sublicencji, przez cały czas konsultowaliśmy się z UEFA. Jednak ta nie pomogła i zajęła w tej sprawie twarde stanowisko - tłumaczy Kmita. Nie obawia się, że decyzja rozczaruje tych kibiców, którzy już kupili dekodery Cyfrowego Polsatu.

- Dostaną lepszą ofertę niż w otwartym Polsacie, gdzie pokażemy tylko same mecze i krótkie, kilkunastominutowe wstawki ze studia. Natomiast studio sportowe w Polsacie Sport Extra będzie się rozpoczynało o 16 i kończyło o północy. Wysyłamy do Austrii 120 osób, które będą pracować, by dostarczyć ciekawych informacji kibicom - przekonuje Kmita.

Przedstawiciele i obserwatorzy rynku telewizyjnego nie wierzą, że za decyzją zarządu Polsatu nie stoi kalkulacja biznesowa. - Takich decyzji nie podejmuje się z miłości do Polaków - uważa Jakub Bierzyński, prezes grupy domów mediowych Omnicom Media Group.

- Być może Polsat liczy na większe zyski z reklam niż ze sprzedaży dekoderów. Może jest też drugi powód: Cyfrowy Polsat z sukcesem zadebiutował na giełdzie i niektórzy uważają, że to dzięki ofercie sportowej. Główny Polsat też szykuje się na giełdę i może stacja chce wzmocnić sportową ofertę, bo widzi, że to się jej opłaca? - przypuszcza Bierzyński.

Andrzej Zarębski, ekspert rynku mediów i przewodniczący rady nadzorczej Polskiego Operatora Telewizyjnego (spółka Polsatu i TVN-u do nadawania cyfrowego), jest przekonany, że decyzja zarządu Polsatu została przemyślana biznesowo.

- Trwa spór z TVP - mówi Zarębski. - Jeśli stacje nie dojdą do porozumienia, a na to się raczej nie zanosi, Polsat sam sfinansuje koszty licencji, ale wystąpi z roszczeniem wobec TVP w nawiązaniu do prowadzonych wcześniej negocjacji. Decyzja o rozszerzeniu transmisji na główną antenę Polsatu ma dwa aspekty: zwiększenie efektywności sprzedaży czasu antenowego oraz oglądalność, czyli zwiększenie udziału w rynku - tłumaczy Zarębski.

Stanisław Janowski, dyrektor zarządzający Polsat Media, biura reklamy Grupy Polsat, które dziś otwiera sprzedaż czasu reklamowego na czerwiec, informuje, że nie zaproponuje reklamodawcom dodatkowej oferty. Pytany o dotychczasową sprzedaż odpowiada: - Prawie dwie trzecie czasu reklamowego przy transmisjach z Euro już sprzedaliśmy. W blokach przy najważniejszych, prestiżowych meczach nie ma już miejsca.

Najdroższe spoty sprzedano za 170 tys. zł. Tyle na przykład kosztowały 30-sekundowe emisje przy meczu Polska-Niemcy.
_______________________________
 
Smutno dziś do nieba iść...

Ekspert -
 
wikt
 Wysłana - 31 maj 2008 10:27      [zgłoszenie naruszenia]

Większość meczów mistrzostw piłki nożnej Euro 2008 (7 - 29 czerwca 2008), w tym: mecze naszej reprezentacji, mecz otwarcia oraz finał, zostaną wyemitowane na antenie Polsatu otwartego. Wszystkie mecze Euro 2008 zostaną pokazane w kanale tematycznym Polsat Sport Extra i w Polsacie Sport HD.

Cyfrowy Polsat będzie jedyną platformą satelitarną, która pokaże wszystkie mecze Euro 2008 na żywo, także w technologii HD.

Plan transmisji w Polsat Sport Extra i Polsat Sport HD (równoległe transmisje)

7 czerwca - sobota

16.00 - na żywo "Prosto z Klagenfurtu"
16.30 - na żywo Studio przed meczem Szwajcaria - Czechy
17.45 - na żywo Ceremonia Otwarcia Mistrzostw Europy
18.00 - na żywo mecz SZWAJCARIA - CZECHY
20.00 - na żywo Studio i analiza meczu Szwajcaria - Czechy
20.15 - na żywo Studio przed meczem Portugalia - Turcja
20.45 - na żywo mecz PORTUGALIA - TURCJA
22.45 - na żywo Studio i analiza meczu Portugalia - Turcja
23.00 - na żywo "Prosto z Klagenfurtu" - przed meczem Niemcy - Polska

8 czerwca - niedziela

8.00 - "Prosto z Klagenfurtu"
8.30 - Studio przed meczem Szwajcaria - Czechy
9.45 - Ceremonia Otwarcia Mistrzostw Europy
10.00 - mecz Szwajcaria - Czechy
12.00 - Studio i analiza meczu Szwajcaria - Czechy
12.15 - Studio przed meczem Portugalia - Turcja
12.45 - mecz Portugalia - Turcja
14.45 - Studio i analiza meczu Portugalia - Turcja
15.00 - na żywo "Prosto z Klagenfurtu" - przed meczem Niemcy - Polska
16.00 - na żywo Studio przed meczem Austria - Chorwacja
18.00 - na żywo mecz AUSTRIA - CHORWACJA
20.00 - na żywo Studio i analiza meczu Austria - Chorwacja
20.15 - na żywo Studio przed meczem Niemcy - Polska
20.45 - na żywo mecz NIEMCY-POLSKA
22.45 - na żywo Studio i analiza meczu Niemcy - Polska

9 czerwca - poniedziałek

7.00 - "Prosto z Klagenfurtu" - przed meczem Niemcy - Polska
8.00 - Studio przed meczem Austria - Chorwacja
10.00 - mecz Austria - Chorwacja
12.00 - Studio i analiza meczu Austria - Chorwacja
12.15 - Studio przed meczem Niemcy - Polska
12.45 - mecz Niemcy - Polska
14.45 - Studio i analiza meczu Niemcy - Polska
15.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf" - po meczu Niemcy - Polska
16.00 - na żywo Studio przed meczem Rumunia - Francja
18.00 - na żywo mecz RUMUNIA - FRANCJA
20.00 - na żywo Studio i analiza meczu Rumunia - Francja
20.15 - na żywo Studio przed meczem Holandia - Włochy
20.45 - na żywo mecz HOLANDIA - WŁOCHY
22.45 - na żywo Studio i analiza meczu Holandia - Włochy

10 czerwca - wtorek

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf" - po meczu Niemcy - Polska
8.00 - Studio przed meczem Rumunia - Francja
10.00 - mecz Rumunia - Francja
12.00 - Studio i analiza meczu Rumunia - Francja
12.15 - Studio przed meczem Holandia - Włochy
12.45 - mecz Holandia - Włochy
14.45 - Studio i analiza meczu Holandia - Włochy
15.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf" - przed meczem Austria - Polska
16.00 - na żywo Studio przed meczem Hiszpania - Rosja
18.00 - na żywo mecz HISZPANIA- ROSJA
20.00 - na żywo Studio i analiza meczu Hiszpania - Rosja
20.15 - na żywo Studio przed meczem Grecja - Szwecja
20.45 - na żywo mecz GRECJA - SZWECJA
22.45 - na żywo Studio i analiza meczu Grecja - Szwecja

11 czerwca - środa

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf" - przed meczem Austria - Polska
8.00 - Studio przed meczem Hiszpania - Rosja
10.00 - mecz Hiszpania - Rosja
12.00 - Studio i analiza meczu Hiszpania - Rosja
12.15 - Studio przed meczem Grecja - Szwecja
12.45 - mecz Grecja - Szwecja
14.45 - Studio i analiza meczu Grecja - Szwecja
15.30 - na żywo "Prosto z Bad Wiednia" - przed meczem Austria - Polska
16.00 - na żywo Studio przed meczem Czechy - Portugalia
18.00 - na żywo mecz CZECHY - PORTUGALIA
20.00 - na żywo Studio i analiza meczu Czechy - Portugalia
20.15 - na żywo Studio przed meczem Szwajcaria - Turcja
20.45 - na żywo mecz SZWAJCARIA - TURCJA
22.45 - na żywo Studio i analiza meczu Szwajcaria - Turcja

12 czerwca - czwartek

7.30 - "Prosto z Wiednia" - przed meczem Austria - Polska
8.00 - Studio przed meczem Czechy - Portugalia
10.00 - mecz Czechy - Portugalia
12.00 - Studio i analiza meczu Czechy - Portugalia
12.15 - Studio przed meczem Szwajcaria - Turcja
12.45 - mecz Szwajcaria - Turcja
14.45 - Studio i analiza meczu Szwajcaria - Turcja
15.30 - na żywo "Prosto z Wiednia" - przed meczem Austria - Polska
16.30 - na żywo Studio przed meczem Chorwacja - Niemcy
18.00 - na żywo mecz CHORWACJA - NIEMCY
20.00 - na żywo Studio i analiza meczu Chorwacja - Niemcy
20.15 - na żywo Studio przed meczem Austria - Polska
20.45 - na żywo mecz AUSTRIA - POLSKA
22.45 - na żywo Studio i analiza meczu Austria - Polska

13 czerwca - piątek

7.30 - "Prosto z Wiednia" - przed meczem Austria - Polska
8.30 - Studio przed meczem Chorwacja - Niemcy
10.00 - mecz Chorwacja - Niemcy
12.00 - Studio i analiza meczu Chorwacja - Niemcy
12.15 - Studio przed meczem Austria - Polska
12.45 - mecz Austria - Polska
14.45 - Studio i analiza meczu Austria - Polska
15.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf" - po meczu Austria - Polska
16.00 - na żywo Studio przed meczem Włochy - Rumunia
18.00 - na żywo mecz WŁOCHY - RUMUNIA
20.00 - na żywo Studio i analiza meczu Włochy - Rumunia
20.15 - na żywo Studio przed meczem Holandia - Francja
20.45 - na żywo mecz HOLANDIA - FRANCJA
22.45 - na żywo Studio i analiza meczu Holandia - Francja

14 czerwca - sobota

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf" - po meczu Austria - Polska
8.00 - Studio przed meczem Włochy - Rumunia
10.00 - mecz Włochy - Rumunia
12.00 - Studio i analiza meczu Włochy - Rumunia
12.15 - Studio przed meczem Holandia - Francja
12.45 - mecz Holandia - Francja
14.45 - Studio i analiza meczu Holandia - Francja
15.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf" - przed meczem Polska - Chorwacja
16.00 - na żywo Studio przed meczem Szwecja - Hiszpania
18.00 - na żywo mecz SZWECJA - HISZPANIA
20.00 - na żywo Studio i analiza meczu Szwecja - Hiszpania
20.15 - na żywo Studio przed meczem Grecja - Rosja
20.45 - na żywo mecz GRECJA - ROSJA
22.45 - na żywo Studio i analiza meczu Grecja - Rosja

15 czerwca - niedziela

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf" - przed meczem Polska - Chorwacja
8.00 - Studio przed meczem Szwecja - Hiszpania
10.00 - mecz Szwecja - Hiszpania
12.00 - Studio i analiza meczu Szwecja - Hiszpania
12.15 - Studio przed meczem Grecja - Rosja
12.45 - mecz Grecja - Rosja
14.45 - Studio i analiza meczu Grecja - Rosja
17.00 - na żywo "Prosto z Klagenfurtu" - przed meczem Polska - Chorwacja
18.00 - na żywo Studio przed meczem Szwajcaria - Portugalia i Turcja - Czechy
20.15 - na żywo Studio przed meczem Turcja - Czechy
20.45 - na żywo mecz TURCJA - CZECHY
22.45 - na żywo Studio i analiza meczów Turcja - Czechy i Szwajcaria - Portugalia
23.30 - retransmisja meczu Szwajcaria - Portugalia

16 czerwca - poniedziałek

7.00 - "Prosto z Klagenfurtu" - przed meczem Polska - Chorwacja
8.00 - Studio przed meczem Szwajcaria - Portugalia i Turcja - Czechy
10.15 - Studio przed meczem Turcja - Czechy
10.45 - mecz Turcja - Czechy
12.45 - Studio i analiza meczów Turcja - Czechy i Szwajcaria - Portugalia
13.30 - mecz Szwajcaria - Portugalia
15.30 - skrót meczu Turcja - Czechy
17.00 - na żywo "Prosto z Klagenfurtu" - przed meczem Polska - Chorwacja
18.00 - na żywo Studio przed meczem Austria - Niemcy i Polska - Chorwacja
20.00 - na żywo Studio przed meczem Polska - Chorwacja
20.45 - na żywo mecz AUSTRIA - NIEMCY
22.45 - na żywo Studio i analiza meczów Polska - Chorwacja i Austria - Niemcy
23.30 - retransmisja meczu Polska - Chorwacja

17 czerwca - wtorek

7.00 - "Prosto z Klagenfurtu" - przed meczem Polska - Chorwacja
8.00 - Studio przed meczem Austria - Niemcy i Polska - Chorwacja
10.00 - Studio przed meczem Polska - Chorwacja
10.45 - mecz Polska - Chorwacja
12.45 - Studio i analiza meczów Polska - Chorwacja i Austria - Niemcy
13.30 - mecz Austria - Niemcy
15.30 - mecz Polska - Chorwacja
17.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf" - po meczu Polska - Chorwacja
18.00 - na żywo Studio przed meczem Francja - Włochy i Holandia - Rumunia
20.00 - na żywo Studio przed meczem Francja - Włochy
20.45 - na żywo mecz HOLANDIA - RUMUNIA
22.45 - na żywo Studio i analiza meczów Francja - Włochy i Holandia - Rumunia
23.30 - retransmisja meczu Francja - Włochy

18 czerwca - środa

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf" - po meczu Polska - Chorwacja
8.00 - Studio przed meczem Francja - Włochy i Holandia - - Rumunia
10.00 - Studio przed meczem Francja - Włochy
10.45 - mecz Francja - Włochy
12.45 - Studio i analiza meczów Francja - Włochy i Holandia - Rumunia
13.30 - mecz Holandia - Rumunia
15.30 - mecz Francja - Włochy
17.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf"
18.00 - na żywo Studio przed meczem Grecja - Hiszpania i Rosja - Szwecja
20.00 - na żywo Studio przed meczem Grecja - Hiszpania
20.45 - na żywo mecz ROSJA - SZWECJA
22.45 - na żywo Studio i analiza meczów Grecja - Hiszpania i Rosja - Szwecja
23.30 - retransmisja meczu Grecja - Hiszpania

19 czerwca - czwartek

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf"
8.00 - Studio przed meczem Grecja - Hiszpania i Rosja - Szwecja
10.00 - Studio przed meczem Grecja - Hiszpania
10.45 - mecz Grecja - Hiszpania
12.45 - Studio i analiza meczów Grecja - Hiszpania i Rosja - Szwecja
13.30 - mecz Rosja - Szwecja
15.30 - mecz Grecja - Hiszpania
17.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf"
18.00 - na żywo Studio przed I meczem ćwierćfinałowym
20.45 - na żywo I MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY
22.45 - na żywo Studio i analiza I ćwierćfinału

20 czerwca - piątek

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf"
8.00 - Studio przed I meczem ćwierćfinałowym
10.45 - I mecz ćwierćfinałowy
12.45 - Studio i analiza I ćwierćfinału
13.30 - mecz Turcja - Czechy
15.30 - mecz Polska - Chorwacja
17.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf"
18.00 - na żywo Studio przed II meczem ćwierćfinałowym
20.45 - na żywo II MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY
22.45 - na żywo Studio i analiza II ćwierćfinału

21 czerwca - sobota

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf"
8.00 - Studio przed II meczem ćwierćfinałowym
10.45 - II mecz ćwierćfinałowy
12.45 - Studio i analiza II ćwierćfinału
13.30 - mecz Francja - Włochy
15.30 - mecz Grecja - Hiszpania
17.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf"
18.00 - na żywo Studio przed III meczem ćwierćfinałowym
20.45 - na żywo III MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY
22.45 - na żywo Studio i analiza III ćwierćfinału

22 czerwca - niedziela

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf"
8.00 - Studio przed III meczem ćwierćfinałowym
10.45 - III mecz ćwierćfinałowy
12.45 - Studio i analiza III ćwierćfinału
13.30 - mecz Holandia - Rumunia
15.30 - mecz Rosja - Szwecja
17.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf"
18.00 - na żywo Studio przed IV meczem ćwierćfinałowym
20.45 - na żywo IV MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY
22.45 - na żywo Studio i analiza IV ćwierćfinału

23 czerwca - poniedziałek

7.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf"
8.00 - Studio przed IV meczem ćwierćfinałowym
10.45 - IV mecz ćwierćfinałowy
12.45 - Studio i analiza IV ćwierćfinału
13.40 - I mecz ćwierćfinałowy
15.50 - II mecz ćwierćfinałowy
18.00 - III mecz ćwierćfinałowy
20.00 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf" - po ćwierćfinałach
22.00 - IV mecz ćwierćfinałowy

24 czerwca - wtorek

9.00 - "Prosto z Bad Waltersdorf" - po ćwierćfinałach
11.20 - I mecz ćwierćfinałowy
13.30 - II mecz ćwierćfinałowy
15.40 - III mecz ćwierćfinałowy
17.50 - IV mecz ćwierćfinałowy
20.00 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf" - przed półfinałami

25 czerwca - środa

17.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf"
18.00 - na żywo Studio przed I meczem półfinałowym
20.45 - na żywo I MECZ PÓŁFINAŁOWY
22.45 - na żywo Studio i analiza I półfinału

26 czerwca - czwartek

11.30 - "Prosto z Bad Waltersdorf"
12.00 - Studio przed I meczem półfinałowym
14.45 - I mecz półfinałowy
16.45 - Studio i analiza I półfinału
17.30 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf"
18.00 - na żywo Studio przed II meczem półfinałowym
20.45 - na żywo II MECZ PÓŁFINAŁOWY
22.45 - na żywo Studio i analiza II półfinału

27 czerwca - piątek

9.00 - Studio przed I meczem półfinałowym
11.45 - I mecz półfinałowy
13.45 - Studio i analiza I półfinału
14.30 - Studio przed II meczem półfinałowym
17.15 - II mecz półfinałowy
19.15 - Studio i analiza II półfinału
20.00 - na żywo "Prosto z Bad Waltersdorf" - przed Wielkim Finałem

28 czerwca - sobota

9.00 - Studio przed I meczem półfinałowym
11.45 - I mecz półfinałowy
13.45 - Studio i analiza I półfinału
14.30 - Studio przed II meczem półfinałowym
17.15 - II mecz półfinałowy
19.15 - Studio i analiza II półfinału
20.00 - na żywo "Prosto z Wiednia" - przed Wielki Finałem

29 czerwca - niedziela

13.00 - I półfinał Euro 2008
15.10 - na żywo "Prosto z Wiednia" - przed Wielkiem Finałem
15.20 - II półfinał Euro 2008
17.30 - na żywo "Prosto z Wiednia" - przed Wielkim Finałem
18.00 - na żywo Studio przed Wielkim Finałem Euro 2008
20.45 - na żywo WIELKI FINAŁ EURO 2008
22.45 - na żywo Studio i analiza Wielkiego Finału Euro 2008


Źródło:polsatsport.tv

No cóż imponująco to wygląda. Nic tylko włączyć TV, kupić prowiant i oglądać
_______________________________
 
W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Specjalista -
 
SkyStriker
 Wysłana - 31 maj 2008 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ja Mam Polsat,Polsat Sport,Polsat Sport Extra więc pooglądam
_______________________________
 
Never Let The Fear Of Striking Out Keep You From Playing The Game...."

 
eevee_king
 Wysłana - 31 maj 2008 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

od rana do nocy - dzień w dzień - ciągle o futbolu
kocham to
_______________________________
 
Smutno dziś do nieba iść...

Ekspert -
 
Kamson
Wisła Kraków
 Wysłana - 31 maj 2008 13:14      [zgłoszenie naruszenia]


tak jest
nawet naga Nelly Furtado by nie zdziałała
_______________________________
 
Inso 2015

Ekspert -
 
eevee_king
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

TVP nie pokaże nawet jednego gola Polaków

TVP nie pokaże nawet jednej bramki z rozpoczynających się za tydzień mistrzostw Europy w piłce nożnej. Dziennik dowiedział się, że Polsat żąda za trzyminutowe skróty z 31 meczów aż pół miliona euro. Telewizja publiczna odpowiada: To za drogo. I goli nie pokaże.

"Szkoda, że państwo tego nie widzieli..." - tylko tyle będą mogli powiedzieć komentatorzy serwisów sportowych telewizji publicznej. Nawet jeśli gole będą strzelać Polacy, to nie pokażą ich ani "Wiadomości", ani "Panorama", ani serwisy sportowe telewizji publicznej.

Piotr Farfał, członek zarządu telewizji publicznej, który negocjował ze stacją Solorza, dodaje: "Polsat stosuje zasadę, że jak nie kijem go, to pałką. Próbuje minimalizować straty finansowe, które poniesie, samodzielnie obsługując mistrzostwa, i proponuje horrendalne ceny za skróty. Już raz udowodniliśmy, że jeśli ktoś stawia ceny zaporowe i próbuje naciągnąć TVP, to my tego nie kupimy.

Jak nieoficjalnie dowiedział się Dziennik, obniżki ze strony Polsatu jednak nie będzie. "Przedstawiliśmy rozsądne warunki, a cena jest rynkowa" - mówi twardo Piotr Pykel, wiceszef sportu w Polsacie. I dodaje, że z każdym dniem maleją szanse na pozytywne zakończenie rozmów: "Na sukcesie najbardziej powinno zależeć TVP, bo to ona zwróciła się o zakup pakietu. Na miejscu telewizji publicznej dołożyłbym wszelkich starań, żeby nabyć te prawa. Inaczej skończy się tak, że TVP będzie pokazywać trawnik pod Klagenfurtem.
_______________________________
 
Smutno dziś do nieba iść...

Ekspert -
 
dajbana
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

a gdzie w int mozna znalezc transmisje ?? potrzebuje strasznie wiedziec dam sogi w kazdym dziale jako nagrode PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
_______________________________
 
..::KOSMICZNI ROZPIERDALACZE..:: zakopany toporek poki co:P
"jeden wspolny cel,kolor czerwien i biel,honor, i duma..."

 
Black Pete
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.soccer-live.pl/]
[http://www.kuszotv.pl/]


Musisz ściągnąć sopcast i można oglądać (np. po chińsku .
_______________________________
 
R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gdzie transmisje z Euro?

Strony: 1 2
 
Warto przeczytać: angielska nazwa uderzenia 'z krzyżaka' .. | Rozważania na temat korupcji w Polskiej piłce | Prawa do transmisji Euro 2008 | kupbilet.pl | Typer Euro2008 - Temat dyskusyjny | Typer Euro2008 - NAGRODY!!! | Terminarz Euro 2008 | Video | Ciekawostki związane z Euro | Droga do Euro 2008 | Polonia Bytom | VLEPKI | GRUPA B | GRUPA C | GRUPA D | GRUPA A | fotki dziewczyn | Kazimierz Dolny | fundacja | celebrites nude pics | pomidor | note 4 | izbie celnej | melodie | najpiękniejsze melodie | wsowl 2015 | zmywarka | pekniety zab | polskie cipki | zdjecia polek | kobietę | uderzyć kobiet | gniezno | koniec świata 2017 | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0