FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 44180 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Gdzie zabierać dziewczynę? Gdzie chodzić na randki? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gdzie zabierać dziewczynę? Gdzie chodzić na randki?"   

Kratos88
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam mały problem - nigdy nie wiem gdzie chodzić w dziewczynami na randki, prosze, pomóżcie!!!:)

Zabieram je do kina, na dyskoteki, do restauracji/barów/pubów, na basen, na wspólną przejażdżkę lub spacery, na grila, do siebie, na imprezy, na wycieczki za miasto...

I to tyle, czy znacie jakieś inne miejsca gdzie można by dobrze bawić się z dziewczyną?

Teraz został mi jeszcze miesiąc wakacji, poznałem świetną dziewczynę... i chce z nią spędzić ten miesiąc:). Obiecałem jej, że codziennie będe ją zabierał gdzie indziej i będziemy robić ciągle coś nowego... Błagam pomóżcie, bo dziewczyna wraca (wyjechała do rodziny) w poniedziałek i będe musiał dotrzymać jej słowa:).

Powiedzcie czy znacie miejsca i zajęcia które by dziewczyne zafascynowały i spodobały jej się... Gdzie oprócz miejsc które wcześniej wymieniłem takie laski lubią bywać z chłopakiem? Zarówno chodzi mi o miejsca w które chodzi się przy poznawaniu i podrywaniu dziewczyny ale też takie gdzie można prowadzić dziewczynę już jak się z nią jest...

Czekam na Wasze wypowiedzi i propozycje!!!:)

Sweet69
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

imo
nie ważne gdzie, ważne z kim

ps. głupia obietnica
15 lat masz?

Zmieniony przez - Sweet69 w dniu 2007-07-25 21:13:33

Ekspert -

Kratos88
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem, wiem, bardzo głupia:). Ale to ona zaproponowała, powiedziała, że jeśli codziennie będe zabierał ją gdzie indziej, robił z nią inne rzeczy... kiedy pokaże, że nigdy się ze mną nie będzie nudzić wtedy da mi szanse (a warto bo jest i śliczna i wartościowa)...

Mam 19 lat, i tak młody, głupi i niedoświadczony jeszcze jestem... dlatego szukam rady:)

Sweet69
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

sory, nie jesteś głupi tylko naiwny

to ta laska jest głupia jeśli postawiła Ci taki waunek

Ekspert -

alinkaaa
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

na piwo, każdy dzień do innej knajpy
na mnie to zawsze działa heheeh

Sweet69
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

o następna

Ekspert -

kapdevilla
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedzcie czy znacie miejsca i zajęcia które by dziewczyne zafascynowały i spodobały jej się..

a dziewczyne mają fascynować miejsca i zajęcia, czy ty?

w koncu kiedyś muszą skończyć sie te wszystkie miejsca i zajecia, a wtedy pozostaniesz z nią sam przy przysłowiowym kuchennym stole, a ona ci powie "wymyśl coś miśku, bo sie nudze..", a cie chvj lysy strzeli..

jesli jej bedzie na tobie zależeć, to to największą radością bedzie sama twoja obecność.

za wysokiej jakości życiem - ciągły pościg!

bf_stan
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

kiedy pokaże, że nigdy się ze mną nie będzie nudzić wtedy da mi szanse (a warto bo jest i śliczna i wartościowa)...

ja Ci tylko zycze, zebys sie nie przejechal ostro na tej lasce
Moze troche nie na temat, ale sluchaj... chcesz byc jej zabawka? Myslisz, ze ona bedzie Cie traktowala z szacunkiem? Wiem, ze stan zakochania to szalenstwo i pewnie zrobisz dla niej wszystko, albo prawie wszystko. Nie trac tylko glowy, bo ja Ci juz mowie, ze zachowanie tej dziewczyny stanowczo nie wskazuje na to, ze jej zalezy na Tobie. Zalozmy jednak, ze wiesz co robisz i nie chcesz porad: mozecie wyjechac gdzies nad jezioro, w koncu sa wakacje, mozna sie nawet upic raz drugi zawsze sa to jakies przezycia. Jesli mieszkasz w miescie to masz duzo mozliwosci, ale z kolei nie ma sensu na glowie stawac. Dobry film jak nie w kinie to u kogos w domu, jakas impreza prywatka, balety w klubie przy dobrej muzyce czy wypady na miasto o roznych porach dnia. Jesli sie z soba zżyjecie (dziwne sie pisze to slowo ) to moze cos z tego wyjsc, ale pamietaj jedno - masz byc mezczyzna, a nie jej giermkiem.

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 25 lipiec 2007 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

On se jaja robi. Ten temat nie może być na poważnie. Bo jeśli tak, to ja muszę iść do sklepu, kupić papierosy, zaciągnąć się głęboko, po czym roześmiać się. A nie chce się iść, bo deszcz pada

zielony

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 25 lipiec 2007 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

yo3k
 Wysłana - 25 lipiec 2007 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

zabierz ja na spacer najpierw poki cieplo, poznasz ja to pozniej ja zbierzesz do jakiejs kawiarni albo cos;)

pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gdzie zabierać dziewczynę? Gdzie chodzić na randki?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7