FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1286 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Geodezja 
[powiadom znajomego]    
Autor "Geodezja"   

sleepo
 Wysłana - 9 luty 2007 21:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Potrzebuje pomocy kogoś kto się orientuję się w prawie geodezyjnym.

Sytuacja wygląda następująco są dwie działki graniczące ze sobą o numerach ewidencyjnych np.32 i 43 (jedna trochę bardziej wystawała za ulicę). Deweloper je wykupił w celu postawienia budynku mieszkalnego wielorodzinnego mniej więcej w roku 2003. Po wybudowaniu budynku oraz oddaniu do użytkowania działki te w październiku 2006 zostały połączone w jedną o numerze np.314.
Problem polega w tym że podczas łączenia tych działek została wyodrębniona jakaś działka od strony ulicy o szerokości jednego metra oraz długości równej szerokości jednej z działek. Po prostu żeby podczas łączenia tych działek powstał ładny kwadracik.
Od znajomego technika geodety dowiedziałem się że z tego tytułu można dochodzić odszkodowania.
I tu właśnie moja prośba, bo nie chce polegać na zdaniu młodego technika geodety, o zweryfikowanie tych danych i przytoczenie artykułu którym mógł bym się ew. wesprzeć lub rozporządzenie jakiegoś człowieka na wyższym stołku.

EDIT: dodam że jestem jednym z przedstawicieli właściciela (Wspólnoty Mieszkaniowej)

Zmieniony przez - sleepo w dniu 2007-02-09 21:03:30

pawiel
 Wysłana - 10 luty 2007 15:53       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Geodezja

Warto przeczytać: Mbank - zgubiona lista hasel | Dyskryminacja Polaków. | handel | jak napisac pismo???? | DOTACJE na dzialalnosc gospodarcza !! (??) | Umowa o prace? czy jest płacony Zus | umowa pożyczki | Nip Unijny | mandaty a karalnosc?? | wojsko , rejestracja przed poborowa. | Weksle Leppera | rejestracja nazwy. | Jak wyrabia się karte kredytową?? | Wypowiedzenie umowy o prace | posiadanie przy sobie dokumentów | Jeszcze jedno co do rozprawy. | Skok w bok | po amfetaminie | ścieżka kariery | wymarzona ścieżka | grupy przestępcze | gangi | Sławomir mindak | gang mutantów | polska mafia | dziadek sex | wagner agnieszka | film trwa z 40 min | film trwa z 40 min conajmniej | list po niemiecku do kolegi o zmianie miejsca zamieszkania | macocha | motyw kobiety w literaturze i sztuce | harrington | dda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.