FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1307 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Geodezja 
[powiadom znajomego]    
Autor "Geodezja"   

sleepo
 Wysłana - 9 luty 2007 21:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.

Potrzebuje pomocy kogoś kto się orientuję się w prawie geodezyjnym.

Sytuacja wygląda następująco są dwie działki graniczące ze sobą o numerach ewidencyjnych np.32 i 43 (jedna trochę bardziej wystawała za ulicę). Deweloper je wykupił w celu postawienia budynku mieszkalnego wielorodzinnego mniej więcej w roku 2003. Po wybudowaniu budynku oraz oddaniu do użytkowania działki te w październiku 2006 zostały połączone w jedną o numerze np.314.
Problem polega w tym że podczas łączenia tych działek została wyodrębniona jakaś działka od strony ulicy o szerokości jednego metra oraz długości równej szerokości jednej z działek. Po prostu żeby podczas łączenia tych działek powstał ładny kwadracik.
Od znajomego technika geodety dowiedziałem się że z tego tytułu można dochodzić odszkodowania.
I tu właśnie moja prośba, bo nie chce polegać na zdaniu młodego technika geodety, o zweryfikowanie tych danych i przytoczenie artykułu którym mógł bym się ew. wesprzeć lub rozporządzenie jakiegoś człowieka na wyższym stołku.

EDIT: dodam że jestem jednym z przedstawicieli właściciela (Wspólnoty Mieszkaniowej)

Zmieniony przez - sleepo w dniu 2007-02-09 21:03:30

pawiel
 Wysłana - 10 luty 2007 15:53       [zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Geodezja

Warto przeczytać: przestępstwo z art. 224&2kk. | sprzedaż złota "znalezionego" | Składka zdrowotna w umowie o pracę - możliwość wyłączenia? | Kredyt hipoteczny | Bida | wlasna dzialalnosc a pobyt w szpitalu | piwnica - kwestia prawna | Znów te allegro ;/ proszę o pomoc ! | alimenty | Odwołanie(pomocy) | Lokal uzytkowy | Ubezpieczeni zdrowotne a student zaoczny | akcje lotosu | Proszę o poradę prawną | DnB NORD | wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy własnego auta | grażyna | kamerki | na zatkany nos | e papieros | Penis uwięziony | chodzisz do koA]cioA,a | arci | wujek mielona | mielona | piaskowanie | facet na sex | tablet | wierszyki | wierszyk | -_Witold_- | _Witold_ | w ciazy | technik dentystyczny | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.