FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1122 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Giełda 
[powiadom znajomego]    
Autor "Giełda"   

el - passo
 Wysłana - 11 grudzień 2008 22:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Mam nadzieję, że to dobry dział.
Otóż chciałbym na początku zaznaczyć, że jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o zarabianie na giełdzie, inwestowanie itp.
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł aby zainwestować małą sumkę. Mam na myśli około 100-200zł. Wiem, że to śmieszne , że takimi sumami to moge sobie podetrzeć tyłek jednak chciałbym spróbować. Podejrzewam, że jako kompletny laik w te sprawy raz dwa strace te 100-200zł. Dlatego też nie chce inwestować większej gotówki.
Szukam jakiegoś forum na którym moge znaleźć podstawowe informacje na temat tego w co inwestować. Czy jakieś fundusze emerytalne, czy akcje itp. Nie interesują mnie żadne fora serwisów typu gazeta.pl itp. Tam jest wszystko napisane bardzo chaotycznie. Nie ma żadnego tzw 'faq' z którym mógłbym się zapoznać

Może jest na tym forum osoba która może mi udzielić podstawowych informacji, nakierować na coś itp?
Nie chce zarabiać Bóg wie jakiej kasy (czy z 200zl można w ogóle coś zarobic?) ale jednak chciałbym się troche wtajemniczyć w to wszystko, zobaczyć jak to wygląda itp a w razie gdy nie będę dawał rady trudno, 200zł nie spowoduje tego, że się zabije

Głownie zalezy mi na tym, aby pełną kontrole mieć poprzez internet. Np kupuje jakąś akcje(?) i jej notowania itp moge obserować przez internet. To samo tyczy się wpłat i ew wypłat gotówki.

Mam nadzieję, że osoby obeznane w temacie wiedzą o co mi chodzi

Z góry dzieki.

socios17
 Wysłana - 11 grudzień 2008 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Żeby się zapoznać i troche pobawić proponuje:
[gragieldowa.pl/]

el - passo
 Wysłana - 11 grudzień 2008 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

No, na takim czymś mi zależało. Najpierw sprawdze z czym to się w ogóle je.
Zarejestrowałem się i co dalej? Możesz napisac gdzie przeczytać jakieś info na temat tego z co najlepiej na początku inwestować? Co jest najpewniejsze i co może mi przynieść jakiś zysk?

grupa_fm
 Wysłana - 11 grudzień 2008 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

Z taką kwotą to rzeczywiście nie warto startować - powodem jest to, że nawet jak zarobisz te kilkanaście procent, to nie wystarczy Ci na prowizę od zlecenia kupna/sprzedaży. Minimum, które sprawi, że nie zjedzą Cię prowizje, to coś około 1000zł, zależnie od biura. Podstawowe infomacje nt. giełdy znajdziesz m.in na stronie BM [www.bossa.pl] Wiem, że początkujący często też korzystają z eMaklera z mBanku.

[http://www.extra-pozyczki.pl/index.php/Dla-osob-fizycznych/Pozyczki-gotowkowe.html]
Szybkie pożyczki gotówkowe przez internet.

Kask
 Wysłana - 11 grudzień 2008 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

200 zloty to za malo.
Gra wirtualna to jest lipa.
Inwestowac mozesz we wszystko to 200 zl ale z taka kwota sie nie nauczysz.
Poczytaj o tym sa portale typu bankier czy money itp. Tam jest az nad to na poczatek. I tak jak wyzej bossa bardzo dobry portal. Nie pytaj sie w co inwestowac bo w inwestowaniu chodzi o to ze decyzje podejmujesz sam.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

Eska
 Wysłana - 17 grudzień 2008 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

no i moze jak teraz zaczenisz sie uczyc, czytac itd

to do kolejnej hossy juz bedziesz specem

bo to nie jest takie proste jak sie wydaje. Najlepiej najpierw troche teori, pozniej praktyka. No ale 200 zl to za malo jak pisza. Zjedza cie prowizje.

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 18 grudzień 2008 03:12       [zgłoszenie naruszenia]

[www.bossa.com.pl] dzial edukacja :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Giełda

Warto przeczytać: DO PRAWNIKÓW | Ceny akcji | WSPOLPRACA | Możliwości Rady Gminy... | Książka Misesa w Internecie | Przewóz papierosów?? | Papiez w szpitalu .. NEWS !!!! | Jest jakis prawnik na forum??? | EuroBank | Niemcy - idealne państwo opiekuńcze ;-) | dyskusja o dzisiejszej Policji | punkt przyjmowania zakładów sportowych STS | mandaty za spożywanie alkoholu na świeżym powietrzu :) | NORMA PRO-poszukuje | W co zainwestować? | FOREX- międzynarodowy rynek walutowy | iron maiden łódz | iron maiden łódz | iron maiden łódz bilety | microlab | savoir vivre na stadionie | diabeł | wcielenia | jak m?c d?u?ej | kara ?mierci | kod ogranicze? nokia 6303 | bashmed | wywiad z technikiem sekcji zw?ok | wezwanie do wyp?aty wynagrodzenia | przemy?l | xami | sympatycznapati | chamskie vol 14 | soszy ska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.