FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1196 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Giełda - rachunek.. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Giełda - rachunek.."   

kettler
 Wysłana - 9 marzec 2005 17:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Mam zamiaar grać na giełdzie i chciałem się dowiedzieć gdzie najkożystniej otworzyć rachunek??? Mam 17 lat, szkoła-ogólniak.

Zaguś
 Wysłana - 9 marzec 2005 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

Witam,
ja odpowiem bardzo krotko i zwiezle. Zeby otworzyc rachunek trzeba miec ukonczone 18lat,posiadac jakis dowod tozsamosci oraz NIP bo trzeba odprowadzac podatek od zysku w wysokosci 19%chyba.
Sam posiadam rachunek na [www.brebrokers.com.pl]

Jesli tak bardzo chcesz juz pograc to Twoj rodzic moze otworzyc rachunek na swoje nazwisko a Tobie podac poprostu login i haslo i bedziesz gral w jego imieniu.

Pozdro

Eska
 Wysłana - 14 marzec 2005 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

no i musisz miec sporo siana na wejscie

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

gwpl
 Wysłana - 23 marzec 2005 21:43       [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co kojarze, jak myślałem o zakładaniu firmy jednoosobowej, można od 16 roku życia mieć dowód tymczasowy.
Tylko, oczywiście założenie firmy musiałoby być z poświadczeniem opiekuna (chodzi o odpowiedzialność prawną, finansową itp.).
Może i z rachunkiem na gieldzie by wystarczył ?

NIE DLA PATENTÓW NA OPROGRAMOWANIE !
[http://www.ffii.org.pl/pat/apel/]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Giełda - rachunek..

Warto przeczytać: ZADANIE POMOCY | podanie o przerwanie stazu | Zniżka studencka | odnaleść córkę | wariograf | Prawo cywilne - materialy | Błędy w przedmiarze założonej technologii błędy w projekcie opieszałość urzędników | Pobicie w domu poszkodowanego | alkohol + nieletni | mandat a komornik | Udostępnienie alkoholu nieletnim | Konto oszczednosciowe - w jakim banku daja teraz najwiecej? | Mandat za spożywanie alkoholu a zawiasy | Wezwanie do odsprzedaży akcji. Cena skupu. | pobicie | Interpretacja umowy | demorali | ziutek43 | Cheetos5- | Cheetos5 | worldwar | kutas | Jessie Ware | j_r_p | piotruslbn | otwarcie działalności | SOG | l arginina | sex kamerki | rzekanie się spadku | JaneP | pejsie | VooDooDoll | katarzyna łoska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.