FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 303 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Gipsy Kings : Gipsy Kings - Un Amor 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gipsy Kings : Gipsy Kings - Un Amor"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Un Amor

Un amor
Un amor vivĂ­
Llorando. Y mi decĂ­a:
Las palabras de Dios,
Llorando por tii-iiii-iii,
es con amor.

Un amor
Un amor vivĂ­
Llorando. Y mi decĂ­a:
Las palabras de Dios,
Llorando por tii-iiii-iii, es con amor.
(chorus:)

Yo quisiera
Para entender un amor yo saber
Que me querĂ­a ya tormentado
Las palabras de Dios,
Llorando por ti,
es con amor.

Hay para ya vivir acunto a ti
Me enamoré ya de ti
Ya sin tus besos yo no puedo
Vivir con el acordar
(same chords as first verse)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Gipsy Kings : Gipsy Kings - Un Amor

Warto przeczytać: Broken Hope : The Dead Half | Broken Hope : Waterlogged | Broken Society : United We Sit - Anti-Missionary | Broken Society : United We Sit - Big Brother | Broken Society : United We Sit - Conceit | Broken Society : United We Sit - Gateway Drug | Broken Society : United We Sit - Jock Pit | Broken Society : United We Sit - Mama's Boy | Broken Society : United We Sit - Rights And Wrongs | Broken Society : United We Sit - Shattering Silence | Broken Society : United We Sit - Survival Of The Horniest | Broken Society : United We Sit - Swallow It | Broken Society : United We Sit - System Virus | Broken Society : United We Sit - Theme Song | Broken Society : United We Sit - W.T.O. | Brokop Lisa : Before He Kissed Me | feedme | zegarki citizen wr 100 solar tech 180 | bing | bling pobicie | mandat za przejazd | pawellh | piwcuk | httpwwwinsomniapl[fiz]_efekt_fotoelektryczny,_budowa_atomu t611360html | pragmatyzm | konto | Bling_ | centralnie | konto w banku | ksi ka | koks w | do adowanie heyah | oblicz warto wyra enia wykorzystuj c dane z rysunku powy ej | kajka19 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.