FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 796 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Glosniki BMW 
[powiadom znajomego]    
Autor "Glosniki BMW"   

Toomus
 Wysłana - 20 listopad 2009 20:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Mam BMW e36 sedan ze standardowym naglosnieniem to znaczy 2 glosniki przod w nogach i 2 glosniki z tylu za tylnymi fotelami. Chcialbym je wymienic jaki jest ich rozmiar, jakiej firmy zalozyc i ile to moze kosztowac. Posiadam radyjko 4 *45 JVC

Kisielu
 Wysłana - 20 listopad 2009 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem jaki rozmiar, ale pewnie jakieś 16. Nie możesz wyjąć i zmierzyć?

Ja jestem zwolennikiem standardowego audio, no chyba że się popsuło i pierdzi czy coś.

A, i masz od takich pytań podwieszony temat.

Zmieniony przez - Kisielu w dniu 2009-11-20 21:08:56

Znawca -

bartus_
 Wysłana - 20 listopad 2009 22:45       [zgłoszenie naruszenia]

przód w nogach to na 100% 13cm (i raczej nic większego tam nie zmieścisz bez przeróbek), z tyłu chyba 10cm

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Glosniki BMW

Warto przeczytać: Przewody od głośników | Prawo jazdy Irlandia | Koniec OC | Ksenony H1 4300K - jaki zestaw ? | jak zmierzyć rozmiar... | Diesel do 15 tys | BMW 730 D E38 opinie | Zakup - co najpierw | Renault Clio 2.0 172 KM | Zarysowanie na parkingu | 1.9 Tdi czy 2.0, 2.5 D ? | mazda 323f płyn chłodniczy | PUNTO II HALOGENY | 2.0 Tdi vw | Pomocy... Zderzenie z sarną. | Latający samochód - technologia na potrzeby wojska, później cywilna? | Srodek na prawdomówność | zona daje obcym | palcówka | polska grupa przestepcza | diagram pokrewieństwa | martusia_23 | holograficzny wszechświat | czekając na sobotę | Twój ideał sylwetki | rimming siostra | zaba93 | za krotkie wiedzidelko | za krotkie wiezidelko | alfa romeo 156 | WSOSP | wosp | mango fusion | mango | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.