FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1386 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Golf II 1.3 88r. Problem z Gaźnikiem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Golf II 1.3 88r. Problem z Gaźnikiem"   

Aspyre
 Wysłana - 13 październik 2010 22:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Mam pewien problem. Posiadam Golfa II 1.3 z instalacja gazową.
Wymieniłem ostatnio pompkę paliwa oraz filterek paliwa i od tego czasu samochód nie utrzymuje obrotów na benzynie. Na Ciepłym silniku ma 200 obrotów albo w ogóle gaśnie. A na zimnym przy odpalaniu zakeci odpali i od razu gaśnie, nie reaguje na gaz, dopiero za którym z kolei razem zaczyna przy wciskaniu pedału zwiększać obroty a potem ma problemy z ruszeniem.
I tu moje pytanie czy to wina gaźnika czy nowej pompki.

don_yogi
 Wysłana - 13 październik 2010 22:44       [zgłoszenie naruszenia]

wydaje mi się że to kwestia niewyregulowanego gaźnika Podpytaj na forum vw golf

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Golf II 1.3 88r. Problem z Gaźnikiem

Warto przeczytać: Jakość paliw i płynów do spryskiwaczy | Hyundai coupe 2.0 16V RD2 czy Audi a3 1.8 T ? | konto na audi80.pl oraz audiklub.org | wyrejestrowanie moto | Klimatyzacja | Regeneracja głowice CC900 | Nowe logo Skody | Dostane smycz Audi w Norauto | Akumulator | Radio cb | Zamarzające dzrzwi, | Shadowline / czarna felga | jaki wybrac akumulator | Ile wytrzyma akumulator przy włączonym CB ??? | Drzwi | Logo skody do favoritki. | wzrost | krociaki | 180cm | Student Travel | aleksandra szwed | joanna | sebawlkp | kosik | szwed playboy 2012 | slavoy2k | gotuj z fenolem | Markoo | wat czy wsowl | Marko | konstrukcja hiperboli | rihanna | inna | strongzonk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.