FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14819 razy ¬

ROZRYWKA | Gry
Gran Turismo 5 ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gran Turismo 5 !"   

Iszkur
 Wysłana - 25 listopad 2010 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

Filmik zrobiłem, to zara wrzucę

Haters gonna hate.

[http://www.youtube.com/watch?v=qgRvEeFlNH8]

jack.1
walker
 Wysłana - 25 listopad 2010 01:57      [zgłoszenie naruszenia]

dawaj biedaczku

Zapraszam na skoki narciarskie.

Yaq
 Wysłana - 25 listopad 2010 02:48      [zgłoszenie naruszenia]

O.O

to się nazywa intro

xxx320
BUKA
 Wysłana - 25 listopad 2010 07:40      [zgłoszenie naruszenia]

Daje rade grać na padzie? czy musi być kierownica?

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Iszkur
 Wysłana - 25 listopad 2010 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

Kurva hałs mnie uśpił:

Tutaj macie początek intro, kilka aut premium, pokaz Audi R6 w grze, widok listy używek, które jest cały czas aktualizowana oraz zadanie specjalne na top gear test track. Nie da się jednocześnie trzymać komórki i sterować padem, więc skonczylem nagrywanie

Gram na padzie, kierownica dopiero w pozniejszym czasie ale nie ma zadnego problemu. Kitajec tworca tez mowil, ze gra na padzie.

Ten film wyżej, to chvja nie intro jest

Gran Turismo 5 ocenione przez największe światowe media:

IGN USA - 8.5/10
IGN UK - 8.5/10
Destructoid - 10/10
CVG - 8/10
Eurogamer - 9/10
PlayStation Lifestyle - 10/10
TGH - 4/5
Videogameszone.de - 8.5/10
Joystiq - 4/5
GameReactor - 7/10
METRO - 8/10

Zmieniony przez - Iszkur w dniu 2010-11-25 10:13:15

Haters gonna hate.

pindzut
 Wysłana - 25 listopad 2010 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

Tez miałem kupowac ps3 dla tej gierki, ale pierwsza sprawa nie mam nowego tv lcd czy plazmy, a po drugie taka oo! ten Gt5.

Ile masz cali? 42?

szkoła jest poczebna
czeba szkołę skończyć

Iszkur
 Wysłana - 25 listopad 2010 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

46 ale przymierzam się do leda 55

Haters gonna hate.

xxx320
BUKA
 Wysłana - 25 listopad 2010 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

Gran Turismo 5 ocenione przez największe światowe media:

czyli szau aż takiego nie ma

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Iszkur
 Wysłana - 25 listopad 2010 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

Dziwi mnie trochę, że już zrobili recki, bo to nie jest tak samo jak i fify oraz pes'y gra, którą powinno się recenzować tak szybko.

Z mojej perspektywy, a za małolata 1,2,3 katowałem całymi nocami dla tych, którzy są fanami gran turismo jest bardzo dobrze. Miód wylewa się jak u Puchatka. Ci którzy pierwsze co zrobią po uruchomieniu to wyścig arcade i obczajka tras - zawiodą się. GT to przede wszystkim kupno fury, tuningowanie jej krok po kroku, wyczucie nawet najmniejszej ingerencji w auto podczas sterowania. To jest wręcz odwzorowane idealnie, czujesz jak esp wyprowadza Ci auto, nowe opony polepszają przyczepność, lekkie odciążenie auta zwiększa przyspieszenie oraz poprawia sterowność. W żadnej innej grze nie ma czegoś takiego. Tutaj liczy się każdy koń mechaniczny oraz każdy kilogram auta, a nie jak w innych, gdzie jedziesz 100km, a potem veyronem i jest jeden chvj. Pierwszy raz udało im się stworzyć AI przeciwinika, gdzie nie jeżdżą po sznurku. Tak samo zniszczenia, przed premierą uważałem, że jak ich nie będzie to fail ale obecnie mam wy.ebane i jeszcze ani razu nie bawiłem się tym motywem. Poza tym dopiero na którymś tam levelu zaczyna się zabawa. Na niektórych forach już piszą, że przy wyścigach typu le mans, gdzie musisz siedziec przy konsoli kilka godzin chvj strzela, bo auto się roz.ebie i po zabawie, a nie ma "cofania czasu". No kurva.. albo jedno albo drugie.

Co do wad..

loading .. kupuje auto .. load.. wybierasz auto .. load.. kolejny ekran .. load.. tuning .. load.. trochę to męczy. Gra lubi czasem przymulić na takim loadzie, trzeba się przyzwyczaić.

Cienie.. koło aut standard robią się cienie, które jakby to powiedzieć - na kantach migoczą. Źle to wygląda.

Auta standard i auta premium, to jest bajkowy temat. Zapewne wszystkim sie wydaje, ze chodzi o marki itp. itd. Jednak nie, ok. 200 aut jest zrobionych na glanc tak jak np. RS6 w filmiku, natomiast pozostałe są standardami. Co to oznacza? Ano to, że przy dużym zbliżeniu wyglądają jak bitmapa, którą nałożono na bryłę. To jest kurva straszna patologia i jakiś absurd.

Wygląd tras. Są brzydkie. Nie ma co temu zaprzeczać. Jedziesz autem zrobionym z milionów poligonów, kurva widzisz nawet szwy na tapicerce itp. a na poboczu stoi np. kwadratowa ciężarówka jak z nfs 1. Patologia jak chvj.

Dla mnie jako osoby, ktora spedzila z poprzednimi gt szmat czasu jest dobrze. Grywalnosc jest niesamowita i juz czekam, zeby wrocic do domu i podtuningowac moją imprezę na 500km, bądź dorwać się do skyline'a. Natomiast ktoś, kogo interesuje sam wyścig, widowiskowość a'la gran turismo - grubo się zawiedzie.

Zmieniony przez - Iszkur w dniu 2010-11-25 11:05:57

Haters gonna hate.

Naly
 Wysłana - 25 listopad 2010 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak pisalem wczesniej, narazie Forza lepsza
recki wyszly dopiero wczoraj bo takie byly warunki, testerzy napewno swoje egzemplarze gry dostali jakies tydzien-dwa wczesniej.

Zmieniony przez - Naly w dniu 2010-11-25 11:07:01

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 24 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gran Turismo 5 !

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24