FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2890 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Granica Zofii Nałkowskiej - Sentencje 
[powiadom znajomego]    
Autor "Granica Zofii Nałkowskiej - Sentencje"   

Renu
 Wysłana - 6 luty 2009 12:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam jestem nowym użytkownikiem ale często korzystam z wiadomosci zawartych na tej stronie ;)
Mój problem polega na zadaniu z Polskiego które brzmi :

tresc zadania na A4 jest taka: wybierz dowolna senstencje w " Granicy" i omów ja pod kątem własnych doświadczeń, spostrzeżen i refleksji

I nie wiem jak zacząć ani nic z tym zwiazane na mysl mi nei przychodzi... moze ktoś mi pomoże ??:>

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 6 luty 2009 20:04       [zgłoszenie naruszenia]

Zacznij od przeczytania książki.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Granica Zofii Nałkowskiej - Sentencje

Warto przeczytać: Tadeusz Wyrwa Krzyżański "trzepak"- POMOC (szybko) ! | Wplyw romantycznych podrozy na tworczosc Mickiewicza i Slowackiego - Porownanie | B. Leśmian " Metafizyka" | Kreacje bohatera romantycznego w literaturze XIX i XX w.Teza do konspektu pomocy!! | Wypowiedz usta 2 minutowa!!!Nie wiem jak to mam napisac??? POMOCY!!! | Sprawdzenie bibliografii :) | Gdzie szukać??? | Szczęśliwy naród, ktory ma poetę... (Mat09) | Sprzedaz bezposrednia | Bliski Wschód w starożytności - prośba o pomoc | Bliski Wschód w starożytności - prośba o pomoc | Obraz Średniowiecza | Kamienica jako przestrzeń życiowa człowieka | Rola neologizmów w tworzeniu literackiego obrazu świata... | Motyw niezawinionego Cierpienia - prezentacja maturalna | PAŃSTWA TOTALITARNE | ponczoch | przedstawiciel handlowy | wwwshowuptvzmyslowasunia | agh | poznam chlopaka | skracanie napletka | napletek | caligula | alfa romeo 147 | klasyk polskiej motoryzacji | polacy | bejsbol wka | szale czaki | mariannap1101@wppl | obracanie filmA3w | WrA3A bta Maciej | gwalt | dj_tiesto | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.