FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2944 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
Granice 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Granice"   

Grunding
 Wysłana - 4 grudzień 2014 18:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam problem z taką granicą wychodzim i wynik ujemny a wg odpowiedzi szereg powienien byc rozbieżny, chodzi o metode cauchyego, mógłby ktoś pokazać rozwiązanie ? chodzi mi raczej głównie o pierwszą część tego przykładu bo tam się wszystko yebie
e;daje foto

Zmieniony przez - Grunding w dniu 2014-12-04 18:35:48

Zmieniony przez - Grunding w dniu 2014-12-04 18:38:15

Grunding
 Wysłana - 4 grudzień 2014 18:38       [zgłoszenie naruszenia]

w sumie nieaktualne ale tak jakby ktoś tutaj wpadł to trzeba wziąć wartość bezwzględną na początku i pozniej ogień i bada się zbieżność bezwzględną itp

Zmieniony przez - Grunding w dniu 2014-12-04 20:22:30

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Granice

Warto przeczytać: Zadanie - fizyka | CHEMIA-SOLE na poziomie 3 gim. PILNE! | Jak podzielić pręt na 3 równe części? | REDOKS. Zadanie z chemii. POMOCY !!! | Chemia-Stęzenie procentowe | Zadanie - mat. | [fiz] przeciąganie liny | Dwa zadanka z matemtyki prosze o pomoc :) | prosze o szybka pomoc ...logarytmy!! | matma -procenty | [Fiz] Dylatacje relatywistyczne, Energia relatywistyczna | Zadanie z Tarcia i z zużycia.Pomóżcie | Informatyka-programowanie w BC3.11 Pilne-na jutro | Fizyka -teoria bardziej ,Help my | matma - układy równań | [mat]Momenty bezwładność, całka potrójna. | sky | skydiving | fantazje | villain | sex z pieskiem | filmy motywacja | kod zabespieczajacy ustawienia frabryczne nokia 6300nokia 6300 | chamskie vol 1 | CAS NR161735 79 1 | zatrucie | ZAMCZYSKO W OTRANTO | big brother nago | aktywacja xp | o muzyce trance | sylwia gliwa playboy | playboy 2011 | powiększone migdałki ale nie boli | francuskie nazwy krojenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.