FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 1146 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Granice w zwi您ku 
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "Granice w zwi您ku"   

Protec
 Wys豉na - 24 listopad 2016 22:11        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Od razu informuj, 瞠 przewertowa貫m ten dzia na forum wzd逝 i wszerz i generalnie moja obserwacja jest taka, 瞠 panowa造 tu dwa przeciwne stanowiska. Jedno zak豉da這 ca趾owite zaufanie na zasadzie "jak co b璠zie nie tak, to si nie anga簑j i od r瘯i ko鎍z znajomo嗆", drugie natomiast przedstawia這 pogl康, 瞠 nie mo積a by zaborczym, ale trzeba trzyma r瘯 na pulsie (co niejednokrotnie oznacza這 mi璠zy s這wami po prostu kontrol).

Ostatnimi czasy zacz掖em si zastanawia gdzie le篡 granica w zwi您ku. Granica zaufania, granica sygnalizowania i oczekiwania eliminacji niepo膨danych przez kt鏎ego z partner闚 zachowa, granica wolno軼i w zwi您ku. I w sumie doszed貫m do wniosku, 瞠 nie jestem w stanie tego wszystkiego wypo鈔odkowa. Wiem, 瞠 ka盥y zwi您ek jest inny, ka盥y cz這wiek jest inny. Ale musz by jakie uniwersalne regu造, prawda? Jaka spo貫cznie wypracowana i akceptowalna granica...

Jestem w zwi您ku. Takim ju na powa積ie, gdzie jestem pewien, 瞠 chc by z t konkretn kobiet, 瞠 mi na niej zale篡 i j kocham. Jeste鄉y ze sob ju kt鏎y rok, jeste鄉y zar璚zeni - oboje widzimy na horyzoncie tr鎩k na przodzie.

Pojawi si jednak pewien problem...
Chodzi o to, 瞠 dochodzi do mocnego iskrzenia gdy konfrontujemy swoje pogl康y na tematy zwi您ane z pewnymi sytuacjami 篡ciowymi.

Kiedy waszym zdaniem nale篡 schowa swoje uprzedzenia i obawy? Czy jej wyjazd s逝瘺owy na szkolenie jest powodem do robienia awantury lub/i pokazania swoich obaw lub/i pro軸y o pozostanie? A mo瞠 nie rodzi to 瘸dnych problem闚, bo w ko鎍u to wyjazd do pracy, a sobie ufacie?
Czy jego wyj軼ie na imprez firmow to problem? Przyczyna histerycznego uczepienia si, nie wypuszczania?

A co je郵i jeden z partner闚 nie chodzi na takie imprezy (albo wraca po kr鏒kim czasie, absolutnie trze德y)? A co je郵i drugi z partner闚 nie widzi problem w wyje寮zie na szkolenie "gdzie tam" i w piciu alkoholu na miejscu (w ilo軼iach symbolicznych - ale tak ka盥y deklaruje)?

Czy pro軸a o powstrzymanie si od spo篡wania alkoholu na takim wyj軼iu/wyje寮zie ma sens?
A mo瞠 w og鏊e uwa瘸cie, 瞠 lepiej si nie odzywa, 篡czy mi貫go wyjazdu i 100% ufa?

Co z kontaktem ze znajomymi p販i przeciwnej poprzez telefon/internet?
100% zaufanie na zasadzie "nie wnikam, daj woln r瘯", czy mo瞠 inwigilacja na poziomie ameryka雟kich spec-s逝瘺?

Wyj軼ia z kole瘸nk/koleg - "ok, id baw si dobrze" i pe軟y relaks, czy te sprawdzenie kto/gdzie/z kim?

Gdzie w tym wszystkim widzicie z這ty 鈔odek? Jak oddzieli przesad od troski?
Jak w tym wszystkim nie da si zwariowa i nie zamieni swojego i jej 篡cia w koszmar?
Sytuacje s 篡ciowe i chyba ka盥emu znane. Skrajno軼i zastosowane powy瞠j s celowe, ale jak uczy lektura forum i do鈍iadczenie 篡ciowe - wcale nie takie rzadkie w praktyce.

Jak s康zicie?
Wiadomo, 瞠 je郵i kto chce zdradzi, zaszale, spr鏏owa czego innego, to nawet permanentna inwigilacja nie uchroni przez takim zdarzeniem.
Z drugiej strony cz瘰to dochodzi do pewnych splot闚 sytuacji (drink, rozmowa, dotyk, wsp鏊ne wyj軼ie), kt鏎e mimo 瞠 wcale tego nie zapowiada造 ko鎍z si kacem moralnym, poczuciem winy...czyli konsekwencj skoku w bok (bez wzgl璠u na to jakie kto sobie daje przyzwolenie na kontakty z innymi osobami - dla jednego zdrad jest poca逝nek, dla innego seks, a dla jeszcze innego taniec, albo dotyk).
Ludzie kieruj帷 si emocjami, impulsem, przy熤ieni alkoholem mog zrobi co czego nie chcieli - czy warto w og鏊e traci czas i energi na zapobieganiu takim sytuacjom? Na u鈍iadamianiu partnera w zwi您ku?

De Oppresso Liber

runelord66
 Wys豉na - 25 listopad 2016 03:52      [zg這szenie naruszenia]

Specjalista -

Pshym
 Wys豉na - 25 listopad 2016 09:34      [zg這szenie naruszenia]

There's no reason to be alive if you can't do deadlift

nah69
 Wys豉na - 25 listopad 2016 15:52      [zg這szenie naruszenia]

Gdy idzie gdzie ze znajomymi zycz mi貫go wypadu. Nie inwigiluj, nie czytam fejsbuk闚, ale uwa積ie obserwuje co do mnie m闚i, jak sie zachowuje. Wiem, ze to cwane bestie. Maja wy窺z inteligencje emocjonaln, i moga tak zagra ze pospolity facet sie nie pokapuje.

Dobra pytanie zada貫, bo sam szukam takiego z這tego 鈔odka.

Tex31
 Wys豉na - 25 listopad 2016 16:10      [zg這szenie naruszenia]

Jak wychodzi na impreze z kole瘸nkami to si ciesz, nie sprawdzam facebooka itd bo mozna sobie beret zry durnymi podejrzeniami. Jak sie bedzie dzialo co to inteligentny cz這wiek to zauwa篡, jesli jest wszystko dobrze w domu, w 這zku itd to nie ma powod闚 do zmartwienia. Osobiscie gardze typami kt鏎zy chodza ze swoimi dziewczynami na imprezy s逝瘺owe, na wyjscia z kolezankami itd.

Jeszcze mi tu niegrzeczny 鄴逕ik potrzebny

Ekspert -

Protec
 Wys豉na - 26 listopad 2016 15:53      [zg這szenie naruszenia]

jesli jest wszystko dobrze w domu, w 這zku itd to nie ma powod闚 do zmartwienia.

A co z przypadkowymi sytuacjami, kt鏎e po prostu mog si wydarzy w wyniku splotu paru czynnik闚? ;)

No dobra, pe軟a inwigilacja to przesada. Ale do jakiego etapu nale篡 interesowa si tym co robi druga po堯wka? ;)

De Oppresso Liber

runelord66
 Wys豉na - 26 listopad 2016 23:55      [zg這szenie naruszenia]

Jak z kim jeste to powiniene zna t osob na tyle dobrze, zeby wiedzie, co mo瞠 zrobi. Tak瞠 skoro si o to obawiasz, to raczej nie bezpodstawnie bo znasz j na tyle i prawdopodobnie yebie si po k徠ach.

Aczkolwiek tak jak tex. Jak si rvcha na boku, tzn ze ty jej nie krecisz, nudzisz itp i bedzie coraz chvjowiej w 堯磬u itp. A skoro tak nie jest, to raczej nie ma obaw. A nawet je郵i si p騥ci raz na jaki czas, ale wobec ciebie jest w porzadku, mila i seks tez jest ok - to co da ci ta wiedza, poza rozyebaniem psychiki, nastroju i zwi您ku?

Podsumowuj帷 - patrz tylko na jej zachowanie wobec ciebie. Jak jest ok i wszysko jest supet, to sie nie przejmuj.

Specjalista -

Tex31
 Wys豉na - 27 listopad 2016 15:24       [zg這szenie naruszenia]

Rune rozwin掖 moj post, dok豉dnie tak. Tez zdarzy這 mi sie zdradzac ale taki mam charakter ze nie umiem odmawiac, ale dla czystego sportu i przyjemno軼i, co nie znaczy這 ze moje uczucia wobec mojej 闚czesnej sie zmieni造 czy 瞠 zamierza貫m zostawic j dla tej drugiej. Oczywiscie nie jest przyjemne dla osoby zdradzanej, dlatego jestem przeciwnikiem inwigilacji i absolutnie ka盥 jej form pogardzam.

A co do pytania co z sytuacjami przypadkowymi, to musia豚ys by jednym z tych najgorszego sortu frajer闚, kt鏎zy na spotkaniach swojej dvpy z kole瘸nkami siedz obok nic nie m闚iac i usmiechajac si jak g逝pi do sera, albo tych co stoj przed przebieralni z torebk swojej baby kiedy ona mierzy majty. Niedobrze mi sie robi na taki widok.

Zmieniony przez - Tex31 w dniu 2016-11-27 15:29:53

Jeszcze mi tu niegrzeczny 鄴逕ik potrzebny

Ekspert -
[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

Granice w zwi您ku

Warto przeczyta: Co zrobic zeby sie odpier..lila ? | ona mnie olewa | ona chyba mnie olewa | Gdzie pozna kobiete ? ? ? | ahh te dziewczyny | Brak gadki | M鎩 ch這pak a rodze雟two | Co w tej sytuacji zrobi? | prezenty ?! | pierwszy poca逝nek.. | Bardzo du篡 problem | Dla do鈍iadczonych 'zwi您kowc闚' | Jak udowodni mi這嗆? | Czy takie rzeczy s mo磧iwe? | Wiosenny spampost singli vol. 25 by Pitrekkk%-) | Niejasna sytuacja | Dod playboy | laski w d磨nsach | sunrise 2014 | msyogi | busterje | oty這嗆 | durex devil | w basenie | dron | nju | poker | griffonia | przyjaciel | mr vintage | elegancko | sens 篡cia | seks z synem | dopalacze adresy sklepow | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.