FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24210 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Gravistat 250 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Gravistat 250"   

arlett
 Wysłana - 10 maj 2007 21:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Kiedy w niedziele kochalismy sie z moim chłopamiem pękła nam prezerwatywa. W poniedziałek poszłam do ginekologa i Pani dr przepisała mi Gravistat 250. Zażyłam 2 tabletki tak jak mi zaleciła (było to po 17 godzinach od feralnej wpadki), a następne dwie po 12 godz od zażycia pierwszej dawki. I w związku z tym moje pytania: czy tabletki te są naprawde skuteczne (czytałam wczesniej o postinorze), w jaki sposob i po jakim czasie będę miała pewnośc, że nie zaszłam w ciążę? Czytałam, że powinno wystąpic krwawienie, ale czy jest to reguła?
Jeszcze chciałam spytac jak jest z testem ciążowym, czy po takiej dużej dawce hormonów test będzie wiarygodny?
Z góry dziękuję za pomoc!

hallucyon
 Wysłana - 10 maj 2007 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

wczoraj odpowiadalismy na podobne pytania: [http://www.insomnia.pl/tabletka_72H-t215079.html]
jesli bedziesz miala jednak jeszcze inne, wal jak w dym

Ekspert -

arlett
 Wysłana - 10 maj 2007 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

no dobrze, ale w dalszym ciagu nie wiem czy moge miec pewnosc co do wynik testu ciazowego... Czy po takiej dawce hormonow wynik nie bedzie przekłamany?

Nibble
 Wysłana - 10 maj 2007 21:16     
 Usunięta przez hallucyon za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

hallucyon
 Wysłana - 10 maj 2007 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

dostepny w aptekach test ciazowy sluzy do wykrywania obecnosci w moczu hormonu ludzkiej gonadotropiny, ktory jest specyficzny* dla stanu ciazy, wiec burza hormonalna wywolana podaniem tabletki typu 72h nie wplynie na jego wynik

nalezy jednak pamietac, ze choc testy ciazowe maja wysoka czulosc i swoistosc, moga one jednakze czasami dawac falszywe wyniki, zarowno ujemne jak i dodatnie, co jednak jest niezalezne od ciebie

generalnie testy te nalezy uznac za wiarygodne, o ile wykonuje sie je zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce

Ekspert -

arlett
 Wysłana - 10 maj 2007 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki
Choc nadal nie przestałam się dernerwowac...

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 10 maj 2007 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

Hall wie co mówi.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

arlett
 Wysłana - 14 maj 2007 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

Chciałam jeszcze spytac... czy to krawaienie po zazyciu tabletki "po" występuje zawsze, czy moze wystąpic a nie musi? Co prawda zrobiłam w sobote test i wynik był negatywny ale cały czas zastanawia mnie to krwawienie... mniej wiecej po jakim czasie od zazycia tabletek 72h ono występuje?

hooby1
 Wysłana - 14 maj 2007 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nie musi wystepowac. To po prostu czeste nastepstwo zazycia wiekszej dawki hormonu, ale nie musi sie pojawic zawsze.;)

arlett
 Wysłana - 14 maj 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

częste - w takim razie wiesz moze mniej więcej - teoretycznie - w jakim okresie czasu po zazyciu moze sie pojawic?

wioletta54
 Wysłana - 8 październik 2009 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

Okres zaczoł mi się 25 września 3 października kochałam się z facetem, pękła nam prezerwatywa, dokładnie o 1 rano, zaraz skoro załatwiliśmy receptę i wykupiliśmy gravistat 250 użyłam dwie tabletki o godzinie 11,00 i kolejne dwie o 23,00 wymiotowałam ok 3 rano 4 października, dziś jest sroda i mam caly czas od początku 37,0 -37,6 stopni, jakie jest prawdopodobieństwo iż jestem w ciąży?

lekarz mówił iż powinnam dostać krwianie od gravistatu.

PROSZĘ O POMOC !!

gfhfgh

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Gravistat 250

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Kobieta zarabia wiecej od mężczyzny - jak sie z tym czujecie? | Co sądzicie o związaniu się z NIMI??? | ciśnie :/ | Dziwna sytuacja | dlaczego kreca nas zimni s****iele i zle suki? | Cos w tym nie gra...? :/ | POMOCY-PILNE | Bajeczka | Brzydota | Czy wam też zależy na tym żeby twoja dizewczyna była dziewicą ?? | to koniec...:( | CZEMU BOIMY SIĘ ZRYWAĆ ?? | [artykul] pomineli najlepsze okreslenie czyli SS, chamy jedne :) | śmiac sie czy plakac? %-) | Porada xD | Ciaża !!! POMOCY | mefedron | gwiazdy nago | praca w UK | szyberdach | sąsiadka | psy | opowiadania | opowiadania erotyczne | jestes bogiem | testo | magazynier | mandat za wulgaryzmy | REKrutacja do policji | komornik | tatuaże | materiałoznawstwo | lacoste | alpina | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.