FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1494 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Groźby karalne . 
[powiadom znajomego]    
Autor "Groźby karalne ."   

Adriano16
 Wysłana - 31 maj 2009 12:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.

Mam pytanie odnośnie gróźb karalnych. Sprawa wygląda następująco :
Pewien kolega, z którym że tak powiem mam "kosę" wysłał mi kilka wiadomości na NK typu: "masz prze**bane KUR*O" , "zapier**le ci " itp. no i chciałbym się dowiedzieć czy mogłym wykorzystać to w przypadku gdy dojdzie do bójki ( a na pewno dojdzie ) Konkretnie to chodzi mi o sytuację kiedy kolega doznałby dużego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego przeze mnie oczywiście . Czy te wiadomości były pomocne w przynajmniej częściowym uniknięciu konsekwencji takiej bójki ?? Przede wszystkim chodzi o szkołę nie chcę żeby mnie wywalili

Z góry dzięki za odp.
Pozdrawiam.

marychaxxx
 Wysłana - 31 maj 2009 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

zostałes napadnięty, broniłes się.Groźby mogą służyc przeciwko niemu, a nie chciałes isc z tym od poczatku na policje bo się bałes.I to chyba tyle.

mlkv
 Wysłana - 31 maj 2009 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Konsekwencje jakie wyciągnie szkoła są niezależne od konsekwencji z kodeksu karnego.

Szkoła może uznać że nie chce mieć w swoich progach ucznia który zamiast od razu pobiec w takiej sprawie na skargę do dyrekcji poczeka i da ewentualnemu napastnikowi w ryj.

W jakim wieku obaj ( grożący i poszkodowany ) jesteście?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Adriano16
 Wysłana - 31 maj 2009 13:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja 18 lat kolega też. Chodzimy do tej samej szkoły, do równoległych klas ( kl. II LO )

Na skargę na pewno nie pójdę , nie ma takiej opcji

Pewnie poczekam do wakacji, i sam to załatwię szkoda byłoby tydzień przed wakacjami wylecieć

Zmieniony przez - Adriano16 w dniu 2009-05-31 13:11:10

mlkv
 Wysłana - 31 maj 2009 19:09       [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz 18 lat to możesz mu z tego robić "sprawę" o groźby karalne.

Pytanie czy Ci się chce.

Rzeczywiście jeśli chcesz to załatwić "po męsku" to okres wakacyjny zdaje się być lepszym czasem. Natomiast weź pod uwagę że pieski które dużo szczekają ( groźby ) a mało robią ( jeszcze Cię nie zbił ) często po zebraniu na zęby idą z mamą i tatą na Policję.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Groźby karalne .

Warto przeczytać: Pilnie biznesplan!!! PROSZE!! | Do woja marsz... | Strony prawnicze | Sciąganie aut z zagranicy | obronilem sie! | UDAŁO SIĘ!!! ZAROBIŁEM KASE!!! | do Amazone, Megana, Tommyguna, Ptaq`a i innych znawcow :] | Polacy na wojne w swietle KK | Bar tlenowy - dyskusja nad koncepcja. | Granie na gieldzie w USA | Z ktorym politykiem poszedlbys na browar? | Co o tym sądzicie? | Ile zarabialbys w Ameryce? | 300=czysta | Dla początkujących | mieszkania i podatki -pomocy !!!! | bmw e36 318i 93 94 | bmw e36 318i 93 94 100 300 euro | swiadectwa zwyciestw dobra i milosci | ekwador | literatura przedmiotu | przyszłośc | nuda w pracy | brykieciarka | banks | miley | magdalena rembacz | kifoza szyji | torty | astra III | nerwowiec | pulapka przyjaciela | nie dla os?,?,b | migdałki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.