FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5504 razy ¬

ROZRYWKA | Polityka
Grupa Bilderberg....czy Oni naprawde...."rządzą  
światem"? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Grupa Bilderberg....czy Oni naprawde...."rządzą światem"?"   

pelikan19
 Wysłana - 30 sierpień 2016 14:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od jakiegoś czasu spotykam sie w necie z nazwą "Grupa Bildenberg"(nie chce mi sie sprawdzać czy poprawnie napisałem)
Rzekomo jest to grupa "wysoko postawionych osób" której przypisuje sie że "rządzi światem"
Podobno pomimo tego że "My wybieramy" to dokonujemy wyboru w zakresie już przez Nich
ustalonego. Próbując czegoś sie o nich dowiedzieć w necie czytam czy słysze że ...."grupa to....grupa tamto..."
Ale gdybym był św Tomaszem (choć troche jestem) raczej nie wierzył bym w te Ich rządzenie.
Co o tym Myślicie?

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 31 sierpień 2016 06:56      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle ,ze sa to teorie spiskowe dla głupków. Tak naprawde rzadza Reptalianie.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

INSOMNIA
 Wysłana - 31 sierpień 2016 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę,że są to teorie spiskowe dla głupków. Tak naprawdę rządzi Xenu.

arch1ebald
 Wysłana - 31 sierpień 2016 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

NIE WIEM.

jedni potrzebuja grupy bilderberg zeby zaakceptowac panujacy porzadek swiata, inni szybciej sie z tym godza. rzadzacy nie robia tego 'jawnie' - 99% procent polityki jest uprawiane za kulisami, poza naszym wzrokiem - to co dostajemy w postaci publicznych wypowiedzi, decyzji itp. to gotowy produkt, odpowiednio odfiltrowany i przygotowany tak, zebysmy go strawili bez szczegolnego krecenia nosem. a czy robia to na jakims tam kurvva tajnym spotkaniu, czy nie - jaka to roznica?

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2016-08-31 18:42:11

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

blublaty
 Wysłana - 31 sierpień 2016 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Światem rządzi pieniądz.

ciś typie

Heinek
 Wysłana - 1 wrzesień 2016 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

O tym Xenu to nie słyszałem, ale ciekawe . Światem rządzą Rotszildowie, mówi o tym wyraźnie książka "Wojna o pieniądz" Polecam Stanisław Michałkiewicz

pelikan19
 Wysłana - 9 wrzesień 2016 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Wspomniana grupa Bildenberg spotkała sie jak co roku tym razem 9-12 czerwca tym razem w Dreznie
w hotelu Kempiński. Wsród osób zaproszonych było małżeństwo Anne Applebaum i ...
Radek Sikorski. Wśród uczestników byli między innymi szef Deutsche Bank,
prezes koncernu medialnego Axel Springer, prezes Deutsche Telekom czy też Ryanair.
Był też Manuel Barroso. Podobno omawianymi tematami były:
1 utworzenie internetowego paszportu, który będzie niezbędny do korzystania
z wielu usług internetowych jest priorytetowym tematem.
2 globalny system podatkowy zarządzany przez ONZ. Chodzić ma podatku od wydobycia ropy,
dodatkowej opłaty od międzynarodowych transakcji finansowych oraz podatku ekologicznego
od wszelkiego ruchu lotniczego i morskiego
3 Dokumenty skandalu panamskiego mają być również wykorzystane jako powód nałożenia globalnego podatku
na duże korporacje. Podatek zostanie sprzedany publice jako środek mający na celu rozwiązywanie
problemów ochrony środowiska oraz pomocy ubogim w krajach trzeciego świata
4 Brexit Grupa zbada jakie ma opcje w sytuacji, gdyby zwyciężył obóz "opuszczenia UE".
Osoboście jestem ciekaw powodu zaproszenia Sikorskiego czyżby miał kandydować
na prezydenta?

hulio
 Wysłana - 11 wrzesień 2016 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

oni nie rządzą światem tylko manipulują, tutaj bardzo dobry materiał na ten temat.

Rovsky
 Wysłana - 16 wrzesień 2016 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ktoś zawsze rządzi a na pewno nie jesteśmy to my. Nie są to również politycy.
Demokracja to bzdura by szaraczki poczuły się pewniej mając wrażenie, że o czymkolwiek decydują i mają jakąkolwiek kontrolę.

Czego może chcieć ktoś kto ma miliardy jeśli nie biliony na koncie? Kto de facto tworzy pieniądz w takich ilościach w jakich zapragnie? Jest właścicielem tworu zwanego pieniądzem? Kto ma wszystko co materialne?
Władzy. Władzy i kontroli.
Dobra materialne są skończone. Nie łechta setny jacht czy odrzutowiec, pięćsetna posiadłość, kolejny miliard nic nie znaczy.
Ale władza, może być nieskończona. Pieniądz to nie cel tylko narzędzie do celu jakim jest władza i kontrola.

A czy nazywają się Bilderberg, Marsjanami czy Reptilianami co za różnica? To zwykłe sqrwysyny, którzy dla swoich interesów nie zawahają się chwili by s*******ić życie kolejnym milionom niewinnych ludzi.

Czy się tym przejmuję? Niespecjalnie. I tak niczego nie zmienię. Za krótki na to jestem. Po prostu obserwuję sytuację geopolityczną i nie wierzę w przypadki, bo tylko to daje szansę być daleko od miejsca/kraju w którym zrobią kolejny burdel. A że zrobią to pewne.

btw. Tak światem rządzi pieniądz? A co to jest pieniądz? To dolar. Póki co cała gospodarka światowa kręci się wokół dolara, pomimo nieudolnych prób odwrócenia tego stanu rzeczy przez Chinoli i Ruskich (co im się nie uda choćby dlatego, że cały dług USA będący w posiadaniu chinoli i jest w dolarach, jak zniszcz ą dolara to się okaże, że wysłali do USA kupę dóbr materialnych a dolary, które posiadają są mniej warte niż papier, na którym je wydrukowano. Jak Chinole rozwalą dolara to rozwalą całą swoją gospodarkę, zresztą komu wtedy będą swoje dobra sprzedawać?)

Wracając do wywodu. Pieniądz rządzi świtem. Pieniądz światowy = dolar. Kto drukuje dolary? Bank Rezerw Federalnych. Czy BRF jest bankiem państwowym czy prywatnym? Odp. Nie jest bankiem państwowym, od prawie 100lat jest bankiem prywatnym. Wniosek, właściciel prywatny kontroluje dolara ergo wracamy do pierwszego zdania mojej wypowiedzi. Proste jak konstrukcja cepa.

btw2. Czy myślicie, że 1000lat temu prosty chłop, który zapjerdalał w polu i odrabiał pańszczyznę zastanawiał się co kombinuje jakiś tam król, którego na oczy nie widział i często nawet jego imienia nie znał albo rycerstwo u jego boku? Niespecjalnie. Raz, że nie ogarniał tego, dwa miał swoje rzeczy na głowie. A to jak pływał decydowało o tym czy utrzyma się na powierzchni. Czy zginie razem ze swym rodem w kolejnej wojence możnych czy może na niej wypłynie a może w ogóle porę uskoczy i uda mu się nie mieszać w cały ten burdel dalej odrabiając swoją pańszczyznę... 1000lat minęło i nic się nie zmieniło.

Zmieniony przez - Rovsky w dniu 2016-09-16 18:06:09

You see, in this world there's two kinds of people, my friend.

Szue
 Wysłana - 17 wrzesień 2016 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

"Ale władza, może być nieskończona. Pieniądz to nie cel tylko narzędzie do celu jakim jest władza i kontrola."

Trochę Underwoodem zaleciało

"Czy się tym przejmuję? Niespecjalnie. I tak niczego nie zmienię. Za krótki na to jestem. Po prostu obserwuję sytuację geopolityczną i nie wierzę w przypadki"

OK, czyli wydarzenia na świecie to przypadek albo... tajny plan tajnego rządu reptailan chcącego kontroli nad całym światem w imię Xenu... Myślę, że dałoby się znaleźć inne przyczyny, bardziej rozsądne od grupy skvrwysynów chcących władzy

"bo tylko to daje szansę być daleko od miejsca/kraju w którym zrobią kolejny burdel. A że zrobią to pewne."

Jakiś czas temu mówiłeś, że Rosjanie na pewno wejdą na Ukrainę i będzie wojna i to miało się stać w ciągu kilku miesięcy? Chyba się zgubili...

"Wracając do wywodu. Pieniądz rządzi świtem. Pieniądz światowy = dolar. Kto drukuje dolary? Bank Rezerw Federalnych. Czy BRF jest bankiem państwowym czy prywatnym? Odp. Nie jest bankiem państwowym"

I cały wywód w ****v, bo jest bankiem publicznym A dokładniej ma hybrydową strukturę własności, częściowo publiczną i częściowo prywatną. Ale nawet w części prywatnej nie funkcjonuje jak prywatny bank, bo np. cały dochód jest przekazywany skarbowi państwa itp. itd. Ogólnie ma bardzo skomplikowaną strukturę, a jako bank prywatny opisują go zazwyczaj osoby, które przeczytały gdzieś w necie gówniane spiskowe teorie na jego temat... Oh

Zmieniony przez - Szue w dniu 2016-09-17 19:20:20

runelord66
 Wysłana - 18 wrzesień 2016 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry, ale siedzę w temacie i zgadzam się z postem powyżej, to co napisałeś o fedzie to nieprawda. Polecam doedukować się jak działa fed, tylko z wiarygodnych źródeł a nie pseudo-naukowych spiskowych portali ;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Grupa Bilderberg....czy Oni naprawde...."rządzą światem"?

Strony: 1 2