FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2948 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Grzybica ferdka? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Grzybica ferdka?"   

Rykss
 Wysłana - 27 listopad 2008 10:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

We wtorek uprawialem z dziewczyna sex analny, bez prezerwatywy. Mimo zachowanej pewnej higieny, nie robilismy lewatywy.

Wczoraj wieczorkiem, zauwazylem ze ferdek pod zoledziem na skorce po lewej stronie jest troszke zaczerwieniony, po dotknieciu miejsca, lekko zaczal mnie swedziec, no ale poszedlem spac, wstaje rano i nic.. zero swedu, lecz po obczajeniu sprawy, dalej czerwone bylo, znow dotknalem i znow zaczelo swedziec lekko, i teraz tak juz zostalo, zadnych innych objawow grzybicy nie ma, nie wiem czy to nie jest obtarcie w co troche watpie, pewnie grzybica. Dlatego chcialem zapytac o wasze zdanie i czy sama mascia Clorimazolum pozbede sie tego badziewia ? bo na chwile obecna objawa to jedynie to jedno miejsce.Moze macie cos jeszcze na recepte, jutro jeszcze ide do lekarza rodzinnego, bo przy okazji to chory jestem tzn. przeziebienie od paru dni, i jutro na kontrole, ale antybiotykow nie bralem, tylko jakis mocny lek ;) ale skoro to nie antybiotyk to grzybica nie mogla sie wziasc od niego, tylko od anala. Co tym sadzicie ? Grzybica? Jak wyleczyc i czym najlepiej bez recepty.

Wojtkuuu
 Wysłana - 27 listopad 2008 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej to spytaj lekarza, to zdecydowanie bedzie najlepsze i najmądrzejsze rozwiązanie, ale o analu nie musisz go informowac

życietoniejebajka!

Znawca -

Rykss
 Wysłana - 27 listopad 2008 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

przyczailem, ze jak nie dotkne tego miejsca paluchem to nie swedzi ani nic, ale jak dotkne to zaczyna sie swedzonko ale jak nie dotykam to po jakims czasie przechodzi, ale zadnych plamek czy innych syfow to nie ma, aczkolwiek ponoc grzybica u facetow przechodzi czasem bezobjawowo na ferdkach. Jutro bede musial skonsultowac cala sprawe z rodzinnym, mam nadzieje ze obejdzie sie bez pokazywania ferdka, bo jakos przeraza mnie ta wizja, ze jakas stara ****a, bedzie czaic mojego ferdka.

Zmieniony przez - Rykss w dniu 2008-11-27 11:01:18

CTA
bluesuit
 Wysłana - 27 listopad 2008 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

ferdek?
jak jeszcze na niego mówisz?
cycu?
babko kiepska?

Ekspert -

Rykss
 Wysłana - 27 listopad 2008 11:33     
 Usunięta przez GoldenEyes za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Ferduś
 Wysłana - 27 listopad 2008 11:42     
 Usunięta przez GoldenEyes za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Kukuś Ban
 Wysłana - 27 listopad 2008 11:50     
[zgłoszenie naruszenia]

Rykss
 Wysłana - 27 listopad 2008 11:52     
[zgłoszenie naruszenia]

Robson.25
 Wysłana - 27 listopad 2008 11:52     
 Usunięta przez GoldenEyes za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Rykss
 Wysłana - 27 listopad 2008 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

dobra bez jaj, niech ktos wkoncu napisze cos na temat

marcin-ek
 Wysłana - 27 listopad 2008 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

no jak Cie nie boli i nie jest mocna uciążliwe to poczekaj te 2 dni , toc nie odpadnie Ci i wielkich powikłań tez nie bedzie . Jka bedzie mocna boleć to pójdziesz , tera zaczekaj moze samo przejdzie , jestesmy tak zbudowani ze organizm potrafi sam się bronić .

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Grzybica ferdka?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | wuwuzela | klubie | ojciec jeździ na ryby | btg | sewioło | mercilon | mier | dziurawe opony | achoris | randkowy | flex 2000r | magazyn flex | rape lay | 147 | tiger bonzo | bonzo | rise against | golenie dupy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.