FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 13988 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Grzybobranie - Rydze 
[powiadom znajomego]    
Autor "Grzybobranie - Rydze"   

Preskaler
 Wysana - 6 listopad 2012 06:56        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Na pogrzu trwa jeszcze wysyp rydza. Chtni do jego zebrania proszeni s o popiech bo lada dzie sezon si skoczy! A oto niespotykana kpka:

Andromedaa
 Wysana - 6 listopad 2012 07:12      [zgoszenie naruszenia]

Dawno nie byam na grzybach
Kiedy z babci chodziam czsto, ale to byo wieki temu

Znawca -

Kisielu
 Wysana - 6 listopad 2012 08:26      [zgoszenie naruszenia]

Niedawno byem i z p wiaderka podgrzybkw znalazem, nic innego u mnie ju nie ma.
A jak by wysyp to nie miaem czasu chodzi;/

Znawca -

dort
mistrzu kiczu
 Wysana - 6 listopad 2012 09:31      [zgoszenie naruszenia]

w tym roku w sumie to bylem moe ze 2 razy, zawsze brakuje czasu

"... nie dzikuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaska pak na Twej gowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Znawca -

Rogs199
 Wysana - 6 listopad 2012 09:40      [zgoszenie naruszenia]

A okulary z wraenia spady
Byem kilka razy w tym roku, zawsze co sie uzbierao. Najczesciej to kozaki i podgrzybki.
Moe sie jeszcze wybiore.

Preskaler
 Wysana - 6 listopad 2012 09:53      [zgoszenie naruszenia]

Ja byem te tylko ze 4 razy (nie liczc jakich takich spacerw za opiekami). Mam 3 soiki suszonych podgrzybkw i borowikw, sj kiszonych rydzw i ok. 20 maych soiczkw marynowanych rydzykw (take w pomidorach). Mam nadal niedosyt.

Preskaler
 Wysana - 16 listopad 2012 11:46      [zgoszenie naruszenia]

I to ju ostatnie w tym roku grzybobranie! 15.11.2012r (!) Rydze (Mleczaje Pnojesienne) ju przeronite i zamarznite ale jeszcze troch si uzbierao.

matand
 Wysana - 16 listopad 2012 14:21      [zgoszenie naruszenia]

Preskaler. Ja u mojej w okolicach Suchej Besk. wraz z ni to po cztery reklamwki rydzy zebralimy. Tylko to trzeba wej pod iglaki, my czogalimy si pod jakimi duymi ju choinkami sztucznie nasadzonymi gdzie nikt nie wchodzi bo kto chciaby mie na sobie tyle igie i nawet w kieszeniach. Jak kto nie wierzy w tak ilo to wrzuci moge fotki

S jeszcze opinki?

Zmieniony przez - matand w dniu 2012-11-16 14:23:44

Gdy pucisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekaj na ma sal...
wszyscy mwia nie nie, ja nie sucham disco-polo,
a znaj sowa. Ja sie pytam skd?

rosomack
 Wysana - 16 listopad 2012 19:34      [zgoszenie naruszenia]

Opinki jeszcze w sobot zbieraem i byo tego troch. Wrzu foty, lubi grzyby oglda a zwaszcza zebrane wasnorcznie

Silence is the scammer's best friend; knowledge is the scammer's worst enemy.

yennie
 Wysana - 16 listopad 2012 20:16      [zgoszenie naruszenia]

Nawet bym nie wiedziaa, e te grzyby ze zdj s jadalne

Znam tylko prawdziwki, podgrzybki, malaki, siniaki, zajczki i kurki, ale tych ostatnich raczej mao u mnie
Kozaki te nieraz si znajd, ale na sos wol ww.
Kocham grzyby

Znawca -

Preskaler
 Wysana - 16 listopad 2012 22:20      [zgoszenie naruszenia]

"matand"
- Wielokrotnie zbieraem ogromne iloci rydzw pod wierkami, czogajc si wprost po ziemi. Byo to z 10 lat temu. Teraz wierki wyrosy i ju nie ma tyle grzybw pod nimi. Poza tym, byo tego roku bardzo mao opadw i rydze spotka mona tylko wzdu potokw oraz w jeynach porastajcych podmoke tereny. Jako ciekawostk grzybow podam pewien fakt, ktry wystpi na Ukrainie. Ot przy drodze spotka tam mona ludzi sprzedajcych, ni mniej ni wicej tylko... te nasze czerwone "Muchomory". Wbrew powszechnej opinii te grzyby mona je i s b. smaczne. Trzeba je tylko odpowiednio przyrzdzi. Wiele grzybw ma rne nazwy w rnych regionach Polski. Nie znam "Siniakw"! Czy to moe "Borowik Ceglastopory" zwany te regionalnie "Podciecz" ("Pociec"). To wietny grzyb, niedoceniany a nawet uwaany za trujcego przez niektrych i nazywany faszywie "Szatanem". "Szatan" ("Borowik Szataski") rzeczywicie istnieje ale wystpuje b. rzadko i jest pod cis ochron. Mona sobie w "Wiki" porwna te dwa grzyby. Opieniek ju nie ma. Widziaem jeszcze 10 dni temu ale nie do zbierania bo strasznie przeronite i ju z blaszkami brzowymi. Bardzo je lubi ale musz by mode. Miesic temu ju byy przeronite.

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Grzybobranie - Rydze

Strony: 1 2 3 4 5 6 7