FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 602 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Grzywna 
[powiadom znajomego]    
Autor "Grzywna"   

Erpek1
 Wysłana - 27 maj 2012 13:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, dostałem grzywne w wysokości 400zł i 90 zł Kosztów postępowania sądowego razem 490.. nie mam z czego tego zapłacić, jestem bezrobotny.. czy jest możliwość żeby mi odroczyli tą grzywne? żebym nie musiał jej płacić? słyszałem też że mozna iść na kilka dni do aresztu w przypadku nie zapłacenia.. jak to jest?

Rafa_1
 Wysłana - 27 maj 2012 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

Odpowiedź znajdziesz w art. 44-52 Kodeksu karnego wykonawczego, jeżeli nie zapłacisz w ciągu 30 dni to wezwą Cię do zapłaty, potem będzie egzekucja, która jeżeli okaże się nieskuteczna, to będziesz mógł odpracować, a na samym końcu jest zastępcza kara pozbawienia wolności. Poczytaj sobie, miłej lektury

Deckso
 Wysłana - 7 czerwiec 2012 11:08       [zgłoszenie naruszenia]

Składaj wniosek do sądu o rozłożenie grzywny na raty lub zamiana kary pieniężnej na prace społeczne.

"Krew ziemi sól,solą ziemi krew. Gniew rodzi ból tak jak ból rodzi gniew..."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Grzywna

Warto przeczytać: Ile zarobię na walutach? | mandat za stanie na klatce? | szybkie pytanie-skrócony odpis aktu urodzenia | Zadanie z wnioskowania statystycznego | oszczędzanie | Kara śmierci - sonda dla Ministra Sprawiedliwości | Kredyt dluzszy niz umowa na czas okreslony.Mozliwe? | Nierzetelnosc mediow/dziennikarzy i skutki tego | Masz oszczędności wejdź | Komornik-zajęcie wynagrodzenia | Obraza funkcjonariusza policji. | WYPOWIEDZIENIE | YouTube i zamieszczane filmy - identyfikacja | Policja - wymyślanie paragrafów | Alimenty, a praca. | przykład przepisu blankietowego | filmy xxx | Ford Fusion wersja Plus TDCI opinie | ciota | tapety na pulpit stoprocent | stestifler | grażyna wolszczak | pantoflarz | PMS | wspinaczka | PHILIPS PT720 | ebcl | licence | business | lcci | jaki pajak dla poczatkujacego | chamsie | dziadków | Wybrałem temat Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.