FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3593 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Gubię się już :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gubię się już :/"   

_whisky
 Wysłana - 1 kwiecień 2009 21:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Otóż tak... Mam 20 lat, swój rozum i pewien bagaż doświadczeń. Jestem z chłopakiem 8 miesięcy, ale zastanawiam się czy ten związek ma dalszą przyszłość. Ostatnio nie układa się między nami. Nie możemy dojść do wspólnego porozumienia, on zawsze się wykłóca, że on ma racje i wszystko musi być tak jak on chce. Rozmawiając z nim o nas itd, zawsze powtarzał, że chce luźny związek, żeby miał czas spotkać się z kumplami, albo sam posiedzieć wieczorem w domu. Rozumiem, bo sama mam takie potrzeby, ale nie wystawiam go do wiatru jak się z nim umawiam tak jak on to ostatnio zaczyna robić. Rozmawialiśmy na ten temat, twierdzi, że z jego strony jest wszystko ok, że mu zależy, że mnie kocha, że jest mu ze mną dobrze. Bartek jest bardzo zamkniętym facetem, okazuje uczucia w bardzo specyficzny sposób... i robi to rzadko. Ostatnio to chyba ten związek opiera się na seksie, a nie na wspólnych spacerach ( których i tak nigdy nie było, bo co? bo tego nie lubi ), na wspólnych rozmowach o podejściu do życia, poglądach na poważne życiowe sprawy itd... Wiem, że jest to jego pierwszy dłuższy i poważniejszy związek, jeśli teraz takim mogę go nazwać. Ale brakuje mi tej iskry, czułości, ciepłych słów ... Takiego zapatrzenia w siebie. Nie chcę oczywiście, żeby nie wiadomo jak mi słodził i jak ubóstwiał. To jeden problem.. a drugi ? Niedawno spotkałam się z chłopakiem, z którym kiedyś przez pewien krótki czas się spotykałam. I uwierzcie, że poczułam się w końcu wspaniale. A to tylko dzięki spacerowi i rozmowie. Łukasz dobrze wie, że jestem z Bartkiem, życzy mi jak najlepiej, chciałby, żebym była szczęśliwa z Bartkiem, chodź widzi, że tak nie jest ... a Dzięki Łukaszowi naprawdę czułam się w końcu wysłuchana i doceniona. Wiem, że Łukaszowi zależy i gdybym nie była z Bartkiem, jak sam powiedział starałby się, żeby to nam się układało. Widzę w Łukaszu cechy, których potrzebuję od partnera, a których nie ma Bartek... Tak samo Łukasz widzi we mnie cechy, które chciałby, aby miała jego kobieta. Dodam, że Bartek ma 20 lat,a Łukasz 24 ... Bardzo różnią się od siebie, chociażby podejściem właśnie do życia, związku i swojej kobiety. Nie wiem co mam zrobić, dlatego opisuję Wam moją rozterkę jakby nie patrzeć... Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji ... Chciałabym poznać Wasze zdania, opinie bądź rady, z góry dziękuję.

Pozdrawiam

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 1 kwiecień 2009 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

pogadaj szczerze z Bartkiem, postaw sprawę jasno, powiedz mu o swoich potrzebach (spacery, rozmowy), a jak nie będzie w stanie się zmienić to go zostaw. po co się męczyć,

Co do Łukasza, to trochę dziwne, że znowu pojawił się przy Tobie jak Ci się związek sypie, to chyba jasne że to on chciałby być z Toba i teraz robi to, co ty chcesz i czego Ci brakowało

Musisz się dokładnie zastanowić na czym Ci najbadziej zależy, a później wybrać

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 1 kwiecień 2009 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

Kolega Łukasz jest dla Ciebie chwilowo świeżym powiewem wiatru i dlatego tak go odbierasz.
W związek z Bartkiem wkradło się pewnie jakieś zmęczenie materiału, przyzwyczajenie itd.
Porozmawiaj z chłopakiem

Ekspert -

anusmal
 Wysłana - 1 kwiecień 2009 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

nie napisalas ze kochasz Bartka... a życie jest za krótkie żeby męczyć się z osobą, z którą nie powinnaś być-wiesz to podświadomie... inaczej by cię tu nie było.
a z drugiej strony Łukasz. na pdst. własnych doświadczeń wiem że warto wchodzić 2,3,4 razy do tej samej rzeki. to bezpieczne:)

E quindi uscimmo a rimirar le stelle...

Daer
 Wysłana - 1 kwiecień 2009 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

Przez chwilę myślałem, że to moja dziewczyna złożyła konto i tutaj pisze, zmieniając dane. Potem zobaczyłem, że nie, ale pewn fragmenty dalej budzą pewne skoajrzenia.
Więc nie będę nic doradzał, zwłaszcza że to kolejny temat tego typu dziś utworzony. Poczekam na rozwój wydarzeń

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

FractalSin
 Wysłana - 2 kwiecień 2009 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

A co daer jesteś taki skurviel że tylko ruchasz swoją pannę i nie chodzisz z nią na spacery?

Kukułek
 Wysłana - 2 kwiecień 2009 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

co te dupy mają z tymi spacerami

popinam 2 godziny dziennie z buta na zajęcia i z powrotem do tego z psem, do sklepu i jeszcze jak trzeba coś załatwić, jakby mnie jakaś bejbe ciągała jeszcze do parku wczesną wiosną to bym podziękował serdecznie.

P.S: Łukasz to frajer.

Specjalista -

MarvBoy
 Wysłana - 2 kwiecień 2009 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

też mi się skojarzył ten post

jedziesz na dwa fronty i pisze to z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa w takich sytuacjach albo się utowierdzisz w uczuciach albo skończysz ten związek

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 2 kwiecień 2009 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

Nie możemy dojść do wspólnego porozumienia, on zawsze się wykłóca, że on ma racje i wszystko musi być tak jak on chce . Rozmawiając z nim o nas itd, zawsze powtarzał, że chce luźny związek, żeby miał czas spotkać się z kumplami, albo sam posiedzieć wieczorem w domu . Rozumiem, bo sama mam takie potrzeby, ale nie wystawiam go do wiatru jak się z nim umawiam tak jak on to ostatnio zaczyna robić. Rozmawialiśmy na ten temat, twierdzi, że z jego strony jest wszystko ok, że mu zależy, że mnie kocha, że jest mu ze mną dobrze. Bartek jest bardzo zamkniętym facetem, okazuje uczucia w bardzo specyficzny sposób... i robi to rzadko. Ostatnio to chyba ten związek opiera się na seksie, a nie na wspólnych spacerach ( których i tak nigdy nie było, bo co? bo tego nie lubi ), na wspólnych rozmowach o podejściu do życia, poglądach na poważne życiowe sprawy itd...

To na siłę można by podciągnąć pod moją osobę - ale raczej na siłę, kto tam wie co sobie wmówi dziewczyna Dalej już nic nie pasuje
Ale żeby od razu skurviel? Nie-e.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

ocean131
 Wysłana - 2 kwiecień 2009 07:56      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem sprawa jest juz przesądzona, zerwiesz z Bartkiem, zeby spróbowac z Łukaszem. Bo Bartek niczego nie świadomy bedzie dalej zachowywał sie tak jak zachowuje, a Łukasz bedzie Ci słodził maxymalnie az w końcu stwierdzisz ze zimana chłopaka to najlepsze wyjscie dla Ciebie. Jestem tego pewien na 99 % :p

// this is SPARTA !!!

mmwrg
 Wysłana - 2 kwiecień 2009 08:18      [zgłoszenie naruszenia]

Tez na poczatku zaczalem myslec, ze to moja dziewczyna
W sumie bardzo duzo cech wspolnych nie ma ale mialem taka dosc silna mysl przez chwile.
W tej sytuacji poczekalbym troche na zmiany ze strony chlopaka (po szczerej rozmowie z nim). Na mnie to dziala aczkolwiek ja bym ze soba zerwal
Moze kilka razy olej go, albo wprost pokaz ze nie masz dla niego tyle czasu. Tylko nie z zadna zloscia czy wyrzutem - bo jak odkryje ze to jakas zagrywka to bedzie gorzej.
Niech poczuje ze sie musi postarac.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Gubię się już :/

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Zakochałem sie ale niewiem co zrobic bo jestem nieśmiały!! | Słuchajcie jest sprawa... | DO DZIEWCZYN | czy czesto robisz z siebie durnia dla jednej ze szmat? %) | Suprise^^ | Nieszczęśliwe uczucie | 30? co jest grane? | Co robić? | zajęta panna %-) | O co tu chodzi?? | Co jej powiedziec? Jak to rozegrac? | imprezowosc a plec :) | całowanie przytulanie ale ja chciałem coś więcej ale nie wiedziałęm co zrobić . | dziewczyna | pdrywka | Olała mnie | squzy | uprzedzenia | cebulaków | słuchawki | m jak miłość | gothic | Hatha Joga | wisz | lol; SELECT SLEEP(5) | lol; SELECT SLEEP 5 | slk | pcp | 497 | waszamatka | chamski vol 14 | urodziny | magda modry | magda modra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.