FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4890 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Guzik rozkoszy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Guzik rozkoszy"   

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 7 maj 2005 20:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Łechtaczka ma tylko jedno zadanie: dostarczyć kobiecie jak najwięcej przyjemności. I to na wiele sposobów.

Z raportu Dureksa dotyczącego seksualności z 2002 r. wynika, że 69% kobiet, by przeżyć orgazm, potrzebuje pieszczot łechtaczki.

Tak więc blisko stuletni babski dylemat: jaki orgazm miałam przed chwilą, łechtaczkowy czy pochwowy, to przeszłość! Ty też zapomnij o tym przestarzałym freudowskim podziale! Niektórych stref erogennych i źródeł rozkoszy nie da się rozdzielić.

Zawsze gotowa
Łechtaczka jest najbardziej unerwionym miejscem w twoim organizmie, o wiele wrażliwszym niż usta czy opuszki palców. Dlatego warto poświęcić nieco czasu umiejętnemu pieszczeniu tego wrażliwego miejsca. Nie wiotczeje z wiekiem i nie reaguje na wahania poziomu hormonów. Mówiąc wprost, zawsze jest "w nastroju", aby się o tym przekonać, trzeba tylko odpowiednio ją potraktować. Kluczem do pełnego sukcesu w tej dziedzinie jest słowo "zabawa". Nie traktuj zamieszczonych poniżej sugestii ze śmiertelną powagą.

W duecie z partnerem
Nie bez przyczyny w języku polskim nazwa "łechtaczka" uświadamia, że w kontaktach seksualnych wymaga ona szczególnie delikatnego pobudzania, czyli... łechtania. Nie chcesz skupiać się tylko na sobie, ale pragniesz doznać łechtaczkowej rozkoszy? Oto sposób dla dwojga: wiele pozycji seksualnych umożliwia i wzmaga pobudzanie łechtaczki.

Klasyczne dopasowanie
W tej pozycji kobieta leży na plecach, a mężczyzna na niej. Musicie być ze sobą mocno "zespoleni". Partnerka może osiągnąć orgazm łechtaczkowy dzięki zastosowaniu tzw. techniki dopasowania, która wymaga od mężczyzny głębokiej penetracji, stałych ruchów członka w pochwie partnerki oraz zachowania kontaktu z jej łechtaczką poprzez pocieranie własnym ciałem. Ruchy członka powinny być lekkie, odmienne od typowych dla pozycji klasycznej głębokich, krótkich pchnięć. Zapewnia to stały kontakt łechtaczki z podstawą członka, co doprowadza (w trakcie ruchów frykcyjnych) do orgazmu.

Przodem na krześle
Wybierzcie mocne stabilne krzesło. Usiądź partnerowi na kolanach, twarzą w twarz, tak byś dotykała stopami podłogi lub poprzeczek krzesła. Rozsuwając odpowiednio kolana, możesz regulować kontakt łechtaczki z ciałem partnera oraz siłę i szybkość jego ruchów. Mężczyzna powinien lekko unosić kobietę za biodra. Podobny typ pieszczot można też osiągnąć, kochając się na stojąco, jeśli jesteście podobnego wzrostu.

Z opartą nogą
Połóż się na plecach i oprzyj jedną nogę na ramieniu partnera. W tej pozycji mężczyzna, wsparty na kolanach i zwrócony przodem ku partnerce, może lekko unosić ku górze jej biodra i pobudzać łechtaczkę dłonią (także podczas stosunku). Jeśli zaś wyprostuje swe nogi, zwiększy nacisk na wrażliwą wewnętrzną powierzchnię jej ud, wargi sromowe i łechtaczkę.

Na jeźdźca
Gdy jesteś na górze, możesz w pełni kontrolować ruchy bioder i zakres pieszczot partnera. Wykonuj delikatne ruchy koliste i ocieraj się o wzgórek łonowy i penisa partnera. Unosząc się rytmicznie ku górze, możesz drażnić łechtaczkę pionowymi ruchami. Jeśli chcesz wzmocnić doznania, obejmij dłonią cały członek i przyciśnij jego trzon do swoich miejsc intymnych. Podczas stosunku pochwowego w tej pozycji, partner może dłonią pobudzać twoją łechtaczkę, pocierać ją lub uciskać. Jeśli usiądziesz tyłem do partnera i lekko pochylisz się do przodu, to podczas stosunku możesz pobudzać łechtaczkę ocierając się o jego jądra.

Z językiem i nie tylko...
Twój partner może go użyć w miłosnej grze w każdym momencie. Miękki i wilgotny język potrafi czynić istne cuda! Połóż się wygodnie na plecach, z nogami zarzuconymi na ramiona mężczyzny, lub oprzyj stopy o podłoże. W tej pozycji łechtaczka jest zwrócona ku górze i bardzo dobrze wyeksponowana. Partner może delikatnie lizać, całować lub ssać (byle nie za mocno) łechtaczkę i jednocześnie obserwować twoje reakcje.

Warto też wypróbować dostępne w sex-shopach specjalne pobudzające żele i maści, wzmacniające doznania seksualne kobiety. Poproś, aby twój partner wcierał taki specyfik w okolice łechtaczki powolnymi, kolistymi ruchami, całą płaszczyzną dłoni (byle nie zimnej!).

trio z gadżetami
W sex-shopach jest wiele akcesoriów, które potęgują rozkosz u obojga partnerów, gdy użyje się ich podczas stosunku. Można wybierać wśród najrozmaitszych nasadek na penisa umożliwiających najwymyślniejsze pieszczoty łechtaczki, od subtelnych muśnięć po energiczne ocieranie, które dodatkowo wzmacniają i przedłużają czas erekcji u partnera.

Takie nasadki mogą mieć np. postać silikonowych pierścieni, tak rozciągliwych, że dają się bez trudu założyć na nasadę członka. Niektóre są wyposażone w specjalny sensor, który delikatnie wibruje, gdy naciska się nasadkę. Można się też posłużyć specjalnym miniwibratorkiem z miękką silikonową końcówką, dostosowaną do kobiecej anatomii.

znalezione na kobieta.interia.pl

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

skafi
 Wysłana - 7 maj 2005 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo interesujace

[http://www.insomnia.pl/temat167510-strona1/] skafi
[http://www.sfd.pl/temat191848/] Ride by skafi
TOTUS TUUS
[*][*][*]

Znawca -

tulipanX
 Wysłana - 7 maj 2005 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

co do tych żeli i maści: wole jak są zimne i jak facet tez ma zimna reke, no oczywiscie na poczatku

Pierwszym i największym zwycięstwem jest pokonanie samego siebie!

Znawca -

LukRecJa
 Wysłana - 7 maj 2005 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Tiaaaa No tak, hmmmm...
BRB

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 7 maj 2005 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

Świetny tekst !

%-)

Specjalista -

djNokio
 Wysłana - 7 maj 2005 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Przyda sie :) sog

Ja w tym co dobre, leciutkie chce zanurzyc sie i w tym plywać.

Specjalista -

Publius
 Wysłana - 7 maj 2005 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

no ale topic mnie powala

Pozdrawiam serdecznie,
Publius Enigma
->
Moje wypowiedzi stanowią moją indywidualną ocenę sytuacji na rynku, etc.

wortal
 Wysłana - 8 maj 2005 04:45      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś to było fajnie, je_b w łeb babe maczugą, a potem od tylca

a teraz?
Orgazmy im się marza za każdym razem, chore to jakieś
ten świat i kobity

Wyciąg z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

Specjalista -

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 8 maj 2005 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

Fajnie wiedziec Za pare lat wyproboje

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Znawca -

Kacperson
 Wysłana - 8 maj 2005 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

"Kiedyś to było fajnie, je_b w łeb babe maczugą, a potem od tylca" to lubie,powiew romantyzmu w dziale i jakieś urozmaicenie hehe,u nas zwykło się mówić" z łokcia i ogień póki ciepła" sog dla ciebie . no a artykuł czytałem już kiedyś,w sumei o takich rzeczach zawsze miło się czyta :)

Zimne lato w chuj

Znawca -

Gosia_p
 Wysłana - 8 maj 2005 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

no ciekawe...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Guzik rozkoszy

Strony: 1 2