FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3074 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Gwałt 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Gwałt"   

chceprawdy
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 20:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Przepraszam ale nie wiem gdzie napisać.

Parę dni temu zabrałem swoją dziewczynę na impreze. Wypiliśmy, miałem ją pilnowac, nie upilnowałem. Napiła się, ja też, połorzyłem ją spać, spalismy w grupie 5 osob. obudziłem sie na drugi dzień, leżała koło mnie, i znajomego. Odprowadziłem ją na autobus. Wróciłem do domu, kiedy rozmawialismy przez telefon. Powidziała mi, że musi mi coś powiedziec ale to rozmowa w 4 oczy. Przestraszyłem sie, i czekałem, ale nie mogłem się zn nią spotkac na drgi dzień. Kiedy to powiedziałem, odpowiedziała, że powie mi wieczorem, ale prosiła bym obiecał, że jej nie zostawie. Odpowiedziałem, że nie wiem czy mogę jej to obiecac. Kiedy zadzwoniłem do niej wieczorem powiedziała że nie może już dłużej czekać. I powiedziała, że była molestowana przez kolege. Że próbowała mnie obudzic ale nie reagowałem.
Że nikt nie reagował, on się do niej dobierał, ale bała się że jak sie obudze to bede na nią zły i powidziała, że pójdzie z nim do łazienki i zrobi mu dobrze, byle by już jej nie dtykał. Opowiedziała mi wszytko, powiedziała, że c do niej mowił. Że jak ją pierwszy raz zobaczył to od razu mu stanął. Że nie jest pierwsza i że on już zawsze ją bedzie miał. Ze jak tylko bedzie tu przyjeżdzac to on zawsze ją będzie miał. Ze bała się go, że nadal boi. Teraz wszystko ją boli. Brzuch, piersi, krocze, że włożył jej rękę w pochwe, że strzeliła jej kośc, że traktował ją jak dziwkę... Nie wiem co o tym myślec. Była kompletnie pijana, nie pamięta twarzy tylko głos. Teraz boi sie, że zaszła w ciązę. Nie chce jesc i wyglada jak wrak. Wierze jej tylko ja, pytałem osoby które były tam obecne. Czy coś słyszały nikt nie potwierdza by wgl wychodziła. Oni myśla że kłamie, bo nie chce sie przyznać, ze się puściła. Że nikt nie wychodził. Nikt nie chce się mieszać, nie ma żadnych dowodów. Wygląda jak wrak i nikt nie chce wierzyc bo to dobry chlopak jest. Wszystkiego się wypiera. Chciałbym miec jakies, dowody isc z nią do ginekologa, ale nie chce by dowiedzieli się rodzice. Ma 16 lat. Nie wiem co mam zrobić, ona nie chce bym robił cokolwiek, nie chce robić żadnych kłopotów, powiedziała, że poszła z nim bo nie chciała bym był na nią zły i nie chciała psuć urodzin. Mówi, że sobie poradzi, ale ja tego nie moge tak zostawic. Powiedzcie mi proszę jak zebrać jakieś dowody. Jeśli bedę miał chociaż 1 dowód to on się nie wymiga. Ona jest wrakiem człowieka, problem w tym. że dobrze potrafi kłamac i udawac, ale ja nie mam wątpliwości. Potrzebuje tylko jakiegoś punktu zaczepienia. Wczoraj pytała się czy nie będę zły, że nie bedzie mieć ochoty na seks.

djqb4
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

Zaraz, zaraz. Laska ci mówi, że sama się zgodziła pójść z typkiem i zrobić mu dobrze a ty jeszcze się zastanawiasz co z tym robić?? Robi z ciebie wała bajeczkę teraz wymyśliła i tyle.

Progressive Trance 4 Life

evokz
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

Prowokacje, albo autor ma syndrom dauna.

chceprawdy

bycmoże... ale nie wierze by aż tak mogła grać... mam ją zostawić z tego powodu? słyszałem, co mówiła i jak mówiła... jest blada jak ściana... ściana, nie śpi po nocach. nie je. nie mam pewności.

p_q

hahahhaha - przyzwyczaj sie do takiej reakcji, bo zetkniesz sie z nia niezaleznie komu opowiesz swoja historie - czy to policjantom, czy kolegom na podworku. w tej historii jest tyle niedomowien dziewczyny i pomylek, ze to sie nie klei w calosc. innymi slowy: panienka popuscila koledze po pijaku szparki, a teraz nie wie jak sie zachowac. sorry za malo ogledne slownictwo, ale sam temat powinien wyladowac w hydeparku, a nie w PiE

qpen
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

Ile masz lat autorze?Tez 16?

Że nikt nie reagował, on się do niej dobierał, ale bała się że jak sie obudze to bede na nią zły i powidziała, że pójdzie z nim do łazienki i zrobi mu dobrze, byle by już jej nie dtykał.

Przeczytaj to tyle razy, az dojdziesz do jedynego, slusznego wniosku.I nie takiego, ze Twoja dziewczyna to niewinny, pokrzywdzony kwiatuszek.

Znawca -

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

"pójdzie z nim do łazienki i zrobi mu dobrze, byle by już jej nie dtykał"

to się nazywa troska-zrobić gałę obcemu facetowi, żeby swój miś nie był zły, że został obudzony

Prowokacja na bank, ale robić prowo z niby-gwałtem to trochę niesmaczne.

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2012-06-05 20:31:05

djqb4
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

bycmoże... ale nie wierze by aż tak mogła grać... mam ją zostawić z tego powodu? słyszałem, co mówiła i jak mówiła... jest blada jak ściana... ściana, nie śpi po nocach. nie je. nie mam pewności.

Jesteś młody to posłuchaj starszych i bardziej doświadczonych kolegów. Kobiety jak chcą to potrafią grać niczym aktorki z hollywood. Robią to, bo wiedzą, że to na nas działa. Nie chcesz przyznać przed samym sobą, że laska mogła cię zdradzić. Rozumiem to, nic fajnego mieć takie poczucie. Ale zauważ, że rzuca poważne zarzuty wobec kolegi ale nic z tym nie chce zrobić, bo to i tamto. Dodaj jedno do drugiego i sam będziesz miał wynik. I nie daj się jej wkręcić w chore akcje typu "dojechać" typa bo skrzywdził moją księżniczkę. Sam będziesz miał kłopoty w wyniku tego

Zmieniony przez - djqb4 w dniu 2012-06-05 20:35:59

Progressive Trance 4 Life

phobeus
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 20:39      [zgłoszenie naruszenia]

historia -> ,ale ze dzial powazny to odpowiedz rowniez powazna;

Art. 197. (147) § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Art. 205. (160) Ściganie przestępstw określonych w art. 197 lub 199 § 1, jak również w art. 198, jeżeli określony w tym przepisie stan ofiary nie jest wynikiem trwałych zaburzeń psychicznych, następuje na wniosek pokrzywdzonego .

Zmieniony przez - phobeus w dniu 2012-06-05 20:40:39

Zmieniony przez - phobeus w dniu 2012-06-05 20:40:53

metro90
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

No tak chodź mówiło się coś o nowelizacji wprowadzającej ściganie gwałtu z urzędu.

Ciapnęła mu gałe w łazience i pamięta głos bo twarzy nie widziała. Grubo. Ściema niezła. Kolego nie pakuj się w to bagno bo za takie pomówienia możesz i ty beknąć.

Jesus died for somebody's sins but not mine. My sins - my own - they belong to me.

chceprawdy
 Wysłana - 5 czerwiec 2012 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

*******e.. będzie co bedzie... postwie jutro sprawe jasno

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Gwałt

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: szkolenia,wykłady,kursy itp. DARMO! | wezwanie do komendy... | Dzialalnosc gospodarcza | interwencja | parę pytań do prawników lub politologów | Problem z kamienicą... pilne | Garnitur? | Konto w banku | Broker ubezpieczeniowy-egzamin | konto bankowe po raz XX | Wezwanie z WKU, a studia | Problem z "odcięciem prądu" | Działka=porada | Pytanie o allegro. | GBP czy PLN | Umowa telekomunikacyjna | postanowienia na rok 2013 | postanowienia | pakosińska | lpg | akademia obrony narodowej | Syndrom sztokholmski | kasia bujakiewicz | fraszyńska | adam na siłowni | power center | w203 | maja bohosiewicz | handel | audi tt | kurfa znów 50 | cima | sex oralny | higiena | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.