FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 29841 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Gwalt! 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Gwalt!"   

kle0_
Cycata %)
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

mowcie tak dalej, ja swoje wiem i chociaz umiem zrozumiec laske, a nie jakies przymuszanie do lekarzy, policji i**** wie jakich jeszcze poronionych polskich instytucji kiedy jej trzeba spokoju.

kon jaki jest, kazdy widzi %-)
"Nieważne, co mam w sercu- ważne, co mam w dupie" - Kapitan Bomba

Ekspert -

kicia_d
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mozna tego odkładac tak jak mowi Lukrecja. Pozniej im niczego nie udowodnia, nie bedzie sladow gwałtu. Bedzie poprostu zapozno. Ona teraz jest w szoku a jak z tego wyjdzie i bedzie miała swiadoomosc ze dwa razy była z gwałcona bez zadnych konsekwecji dla nich to bedzie gorsze.

szyme_k1
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Niewiem skad mieli jej numer telefonu , ale mieli tez jej adres bo przysylali jej chyba jakies listy z pogrozkami... ona ich nie zna , nawet nie widziala ich twarzy ciemno, las, przerazenie .. Ale oni musieli ja obserwowac juz wczesniej skoro maja jej adres i numer tel.. i wiedzieli kiedy bedzie wracac do domu ... Wie tylko ze ci sami ja gwalcili bo poznala po glosie...

LukRecJa
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

mowcie tak dalej, ja swoje wiem i chociaz umiem zrozumiec laske, a nie jakies przymuszanie do lekarzy, policji i**** wie jakich jeszcze poronionych polskich instytucji kiedy jej trzeba spokoju

Też ją rozumiem, ale wiem też przy okazji, że takich rzeczy się nie zostawia za sobą bez rozwiązania problemu... To samo nei odejdzie. I o jakim spokoju ty mówisz? Dochodzenie do siebie 2,3 lata po to, żeby nagle odkryć, że jest się świrem i że jest coraz gorzej?
Nie lepiej poddać się od razu terapii? Specjalista wie o czym rozmawiać i w jaki sposób tak żeby jak najmniej to bolało. Najgorsze to jest zostawić to z boku i liczyć na amnezję...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Kurva...
przeciez to są jakies zarty...
jak najszybciej powinna to zglosic na policje...
bo swoim pierwszym brakiem reakcji spowodowala drugi gwalt...
jak teraz tego nie zglosi, to sobie z niej zrobią lale do dmuchania kiedy im tylko przyjdzie ochota... i wtedy to juz naprawde trudno bedzie im to udwodnic....
bo co powie "przepraszam, ale gwalca mnie pod blokiem od pol roku, ale dopiero teraz przestalo mi sie to podobac"????
Wlasnie przez taka postawe bandyci sa bezkarni, a potem wszyscy sa źli - sądy, prokuratorzy, policja...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

labtec
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

sku..ysynstwo na tym swiecie nie zna granic... najodwazniejsi sa, bo w grupie i przeciwko dziewczynie... normalnie noz mi sie w kieszeni otwiera

taka sprawe zglosilbym jak najszybciej, zanim zgwalca nastepna osobe...

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

szyme_k1
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Tez tak sadze ze powinno to byc zgloszone juz dawno ale **** a ! Latwo wam mowic .. postawcie sie na miejscu 14sto letniej diewczynki , dziewicy ktora utracila dziewictwo w niesamowitych cierpieniach , krew jej po nogach splywala stuga trzymalo ja 2 kolesi a 3 rrznelo jak dmuchana lale ona z bulu nie miala sily krzyczec .. latwo by wam bylo powiedziec matce a tym bardziej policji o takim zajsciu ? Jak gadam z Gosia to coraz bardziej rozumiem ta mala ... ze nie zglosila tego , wogule jej to przez gardlo nie przechodzilo ciagle plakala .. to jest strasze poprostu , ona ma bardziej z***ana psyche niz ***ane cpuny co pizgaja koks 2 lata ale oni robia to z wlasnej woli ja zgwalcici wbrew jej woli .. na poczatku tez wmawialem dziewczynie zeby powiedziala to jej rodzica chodzby przez tel.. ale teraz coraz bardziej ja rozumiem to jest naprawde trudne .. strasznie ciezki temat..

VLAD.IV
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

no to niech nic nie zglasza, tylko jako, ze beda kolejne razy, to moze juz sama do nich zacznie chodzic - przynajmniej nie bedzie sie stresowac kiedy nastapi kolejny raz...

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

ysabell
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

po pierwsze jako ofiara zgwałcenia ma prawo ta dziewczynka do przesłuchania przez policjantkę, w dodatku w obecności psychologa, z którego pomocy ma prawo korzystać, a jeszcze w tzw. niebieskim pokoju (nie wiem czy wszędzie na komendach to mają, ale podobno mają mieć)
najlepiej jak najszybciej, a tak wogóle to nie ma jakiegoś określonego terminu dla ofiary na złożenie wniosku o ściganie...

poza tym przecież zgwałcenie zbiorowe to zbrodnia, i jeszcze małoletni -czy to nie szczególne okrucieństwo....

dlaczego ona tego nie zgłasza? kogo boi się bardziej, policji czy ponownego zgwałcenia?

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

LukRecJa
 Wysłana - 4 kwiecień 2006 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

szymek: Owszem ****a, ale jak teraz tego nie przejdzie to przeżyje to podwójnie mocno kiedys tam. Nie chce mi się tu wywodów stosować. Nie ma się nad czym zastanawiać w tym przypadku. A jeśli już to i tak trza ją zaprowadzić do psychologa a ten będzie już wiedział co robić.

Zmieniony przez - lukrecja w dniu 2006-04-04 22:53:18

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 30 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Gwalt!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Warto przeczytać: masturbacja a kegel | Perliste grudki prącia i przedwczesny wytrysk | pomocy | używanie mięśnia kegla podczas stosunku | 2 do 0 =( | Problemy ze wzwodem | Tableki a śluz ...... | kobieta nie chce sie ze mna kochac :( | ciasne prezerwatywy | mam Problem, pomocy | Smród z kvtacha | Dziwny kolor spermy | koleżanka nimfomanka | nie chce mi stanąć... | kolega ma taki problem ... bdsm? | Ciekawe sposoby masturbacji.... | triathlon | dwubiegunowa | Legia Warszawa | Legia | Gorące wargi 4 nagły szczękościsk | don_jagla | czy wszystkie | zywa łokurva trib | link do facebooka | gra planszowa | pisanie prac | pisanie prac licencjackich | crack djs 3 | kasiabmw | bedziesz cierpiec | kwiecień | putzmister | maska | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.