FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 761 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Gwarancja producenta 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Gwarancja producenta"   

M64
 Wysłana - 18 grudzień 2006 15:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Niedawno kupiłem monitor i będę się wybierał po gwarancje do sklepu. Mam takie pytanie. Czy sprzedawca w sklepie, w którym kupiłem monitor ma prawo wypisać gwarancje tylko na dwa lata, jeżeli producent daje 3 lata. Zaznaczam że dostane gwarancje producenta (nie uwzględnianą w sklepie w którym kupiłem monitor).
Czy sklep może skrócić gwarancje, mimo że gwarancja jest udzielana bezpośrednio przez producenta?

Skjoeld H.
 Wysłana - 18 grudzień 2006 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, w sklepie może zostać Ci wystawiona gwarancja krótsza od gwarancji producenta. Nie są one od siebie zależne. Masz wtedy prawo skorzystać z zewnętrznych autoryzowanych serwisów producenta (których adresy możesz mieć na samej karcie gwarancyjnej, ew. bez problemu pewnie znajdziesz w necie).

Znawca -

M64
 Wysłana - 21 grudzień 2006 19:38       [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Gwarancja producenta

Warto przeczytać: Konserwatyzm juhuuuuuuu ! | Plus GSM- Zmiana Regulaminu | Dofinansowania z UE | Dofinansowania z UE. | Jakość życia w Polsce | Reklamacja butow | Stacja LPG | Lista Wildsteina | :( | Wymiana waluty | DO PRAWNIKÓW | Ceny akcji | WSPOLPRACA | Możliwości Rady Gminy... | Książka Misesa w Internecie | Przewóz papierosów?? | kości biodrowe | biodra | dni niepłodne | nauczyciele | sudafed | joanna mrotek | sandra lewandowska | sex torrent | torrent | jakie kechy powinien posiadac dobry przelozony | prostytuki warszawa | Emmaer | tynkarz | zabawy z siostra | skojarzenia | kaszubski | makbet | yasminelle 28 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.