FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1421 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Gwarancja zwrotu na allegro? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Gwarancja zwrotu na allegro?"   

y3llow
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 00:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam !
Kupiłem worek treningowy na allegro. Nie dysponuje duza gotówka wiec staralem sie kupic cos rozsadnego w niskiej cenie. Oczywiscie tak jakby zycie mnie nie nauczyło... dostałem bubla. Worek rozleciał się podczas wypelniania. Gdy zobaczylem jakie to jest liche wyslalem maila do sprzedawcy z reklamacja i prosba o zwrot gotowki. Ten odeslal mnie do producenta który zaproponował jedynie wymiane towaru na nowy... czyli to samo gowno co poprzednio. Peknie predzej czy pozniej. Dalem za niego 117zł i chciałbym te pieniadze odzyskac z racji tego ze ten worek nie spelnia swojej roli ani troche... Nie pokrywa się rowniez z opisem aukcji gdzie napisane jest ze jest mega wytrzymały. Mam jakies prawa? \

[http://www.allegro.pl/item735635393_worek_bokserski_treningowy_180x45_wzmacniany_cz.html]

Donio
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

nie znam odpowiedzi na Twoje pytania,
z pewnościa udzili Ci ich włąściwy dla miejsca Twego zamieszkania rzecznik ochrony praw konsumenta,

dla przykładu, w moim mieście, taka pani urzęduje w starostwie

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -

misio13
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

powiedzą że wypełniłeś jakimś gównem i dlatego..ale jak Donio-leć do rzecznika

Pozory mylą

y3llow
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 23:06       [zgłoszenie naruszenia]

glupi bylem bo nie przeczytalem tych wszystkich negatywnych komentarzy ale z tego co widze wiekszosc z nich jest usunieta wiec mam nadzieje ze jak ich przycisne to oddadza kase. Wypelnilem tym czym pisali na aukcji (skrawki materiałow). Dodatkowo sam mam szwalnie i wiem ze takich niby wytrzymalych materialow nie mozna tak gęsto szyć bo poprostu sie odkroją.( bylo wiecej dziurek na nitke niz materiału w miejscu szwa)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Gwarancja zwrotu na allegro?

Warto przeczytać: wojsko blagam wejdz i odpowiedz jesli wiesz | Allegro - problem :/ | Abp. Dziwisz i "sprawa z testamentem" | CUBA LIBRE!!!!! | HELP ! ! ! | praca sezonowa - pytanie netto/bruto placa | Przygotowanie zawodowe | Czy mi coś za to grozi? | MUSSOLINI | Ocena demokracji w Polsce | Minty neoliberalizmu | problem (pobicie) | Homosie kontratakują ! | PUP bezrobotny skrecil kostke | konto!!!!!!! | Książki do historii... | god of | aparat zeby | laserowa korekcja | krzywe zeby | aparat na zeby | Ma??,gorzata Werner | policjant | si?,ownia hsf | jak wygl?.damy | gra wst? Tpna | kupi?e? | nie pozw??l | sA.? ?oneczko | ?el po goleniu | przelew od syna z zagranicy | wyksztalcenie po zsz i lo | klan | piotrkow | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.