FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1574 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
HAJ FI 
[powiadom znajomego]    
Autor "HAJ FI"   

dr Vitamin
KRAKOWSKI BUC
 Wysłana - 20 styczeń 2017 19:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

55 sony kdl-w829b, ps4. chcę pod to podpiąć 5.1 z czasem tv chce wymienić na 65 serię x. ktoś cos poleca?

Darmowa rada: jeżeli właśnie skończyłeś szkołę średnią - kup bilet i w

bobik90
 Wysłana - 23 styczeń 2017 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jak 5.1 to będzie mi ciężko coś polecić. Słabo u mnie z zestawami kina domowego, bardziej bym pomógł z zestawem stereo, a i tu raczej ze sprzętem używanym. Napisz może chociaż czy chcesz sprzęt nowy czy używany i jaki masz budżet.

saikolank
 Wysłana - 23 styczeń 2017 14:17       [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz jakieś 2k zł na sam ampli to najlepszym wyborem będzie Onkyo sprzed 2004 roku.
Te nowe ampli to straszna porażka. Sam szukam czegoś do 5.1 i jak na razie ciężko. Ludzie chwalą na ten przykład nowe Harmany- ale jak dla mnie nie ma szału.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

HAJ FI

Warto przeczytać: jak to otworzyc czyli pliki mpeg | counter strike | zgubiony kom | wi-fi | jak nagrac kawałek | Roaming w USA | fifa 2007 | Hasło w karcie MMC | hasło | lekki problem z telefonem i powrot po przerwie | quake 3 arena - multiplayer | Problem z tuszem | GG - archiwum | Cool Edit | Nawigacja tomtom | Operatorzy komórkowi | polska partia socjalistyczna | wojun forma | ojciec wędkarz | blizny | zmarszczki | japonka | jabłko | filmy on line | bolące pachwiny | zioło policja | zioło | czarna kotka | blędzior | jak zagadać | kuba wojewódzki | adriene | wierzbicka playboy | eleganckie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.