FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 3227 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
HIGH END 
[powiadom znajomego]    
Autor "HIGH END"   

INSOMNIA
 Wysana - 14 kwiecie 2003 22:29        | zgo naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz tuszczu

Po prostu uwielbiam wysokiej klasy sprzt grajcy. Only Stereo, kino domowe mnie tak nie pociga. Mam Jm Laby Elektra 915, jeli mwi co to komu, wzacniacz hybrydowy Pathos oraz odtwarzcz Sony z serii ES.
Po za tym gram na bbnach.
Pozdrawiam wszystkich audiofili

Rendy

Rufio44
 Wysana - 14 kwiecie 2003 23:12      [zgoszenie naruszenia]

kosztowne hobby ale nie watpie ze czerpiesz z niego wiele przyjemnosci

======================================================
>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << ®
======================================================

INSOMNIA
 Wysana - 15 kwiecie 2003 00:15      [zgoszenie naruszenia]

Niele niele, ja mam troche bardziej budetowy system : kolumny Heybrook HB3, CD Marantz 6000 ose, okablowanie Sonic Link S 300 + interkonekt DNM Reson (ten kabel to po prostu cudo w swojej klasie cenowej !). Na razie gra to ze wzmacniaczem Technicsa ale jak tylko uzbieram ze cztery kafle to kupuje nowy wzmacniacz (szukam takiego ktry potrafiby dobrze nasyci dzwik i troche ociepli metaliczne brzmienie Marantza - na razie wpad mi w ucho Myryad Cameo i NAD C 370 ale to jeszcze nie koniec poszukiwa)

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator dziau "Film/muzyka/ksiki"

INSOMNIA
 Wysana - 15 kwiecie 2003 13:51      [zgoszenie naruszenia]

Tajfun moesz sprbowa tez co z Musical Fidelity - mwie o wzmacnaczu oczywicie - albo jakis Copland. To naprawd wysoka pua wrd wzmacnaczy. Uywany moesz wyrwac za ok. 3000 z lub nawet mniej. Poszukaj na stronie [www.hifi.pl]. Moje marzenie to UTOPIE!
Ciesze si e s wrd nas koneserzy!

Rendy

INSOMNIA
 Wysana - 15 kwiecie 2003 15:45      [zgoszenie naruszenia]

Z tego co wiem to Musical Fidelity ma nienajlepsz dynamik (taka plotka) a przy muzyce jakiej sucham dynamika jest bardzo wana. O Coplandzie syszaem same dobre opinie i na pewno go posucham

INSOMNIA
 Wysana - 15 kwiecie 2003 22:36      [zgoszenie naruszenia]

Tajfun jakiej muzyki suchasz?

Rendy

INSOMNIA
 Wysana - 15 kwiecie 2003 23:14      [zgoszenie naruszenia]

bardzo rnej. Gwnie to elektronicznej (ambient, synth pop, electro/ebm, industrial, el-muzyka itp), powanej, relaksacyjnej i new age, ale sucham te sporo rocka i metalu - a w tych gatunkach dynamika to podstawa ... Obawiam si e trudno mi bdzie znale wzmacniacz ktry dobrze by si sprawdzi w kadym z tych gatunkw ale moe uda mi sie znale jakie uniwersalne rozwizanie. Bo np. taki wzmacniacz Creeka bardzo dobrze brzmia przy muzyce powanej ale gdy puciem Biohazard to brzmienie zupenie nie pasowao ... Natomiast na ostatnich odsuchach Myryad i Nad zagray dobrze w kadym gatunku muzyki ktr puszczaem.
Oglnie to szukam wzmacniacza ktry potrafi mie dobr dynamik kiedy potrzeba ale zarazem eby gra ciepo i przejrzycie (ale nie za "jaskrawie"). Stereofonia i scena s dla mnie mniej wane ale te powinny by w miare dobre. Moe to niemae wymagania ale myle e za 4000 z na pewno znajdzie sie jaki wzmacniacz ktry bdzie je spenia Na razie wiem e na pewno nie kupie Creeka, Rotela, Yamahy, Marantza (chyba e ktrego z tych droszych) ani Cambridge Audio - te wzmacniacze nie speniy moich oczekiwa.

INSOMNIA
 Wysana - 15 kwiecie 2003 23:26      [zgoszenie naruszenia]

Ja te sucham podobnej muzy. Mimo tego elubie wykom to do swoich Elektr podczyem hybrydowego Pathosa i jest ok. On ma lekko ciepe brzmienie - w poowie przeciesz to lampa - ale musiaem zastosowac co delikatniejszego bo wiadomo jaki charakter maj JM laby. W przyszoci planuj oczywicie jak zmian pieca i najchetniej widziabym Krella lub moe AVM-a. Wiem e s to drogie rzeczy ale uywane mona kupi za 50% ceny. I wanie moe bym ci poleca AVM. One s dynamiczne, dokadne no i to ju jest wstp do high endu. Musiaby poszuka. Za 4000 to naprawde mona znale co ciekawego i na poziomie. Stwierdziem jakis czas temu e nowego sprztu nie opaca sie kupowac - chyba e masz w c ***** kasy.

Rendy

Rafacker
 Wysana - 15 kwiecie 2003 23:49      [zgoszenie naruszenia]

Sprbuj Denona albo Yamahe to jest solidny sprzcik i nie za tani
taszy jest Denon ale Yamaha jest *****sko droga!

"zanim cos zrobisz upewnij sie czy Epoksyd jest rwny potencjalnemu Nukleoidowi"

INSOMNIA
 Wysana - 16 kwiecie 2003 09:21      [zgoszenie naruszenia]

Yamaha jest dobra ale raczej to sprzt h-fi a nie high end. A ktra jest tak k......sko droga? Chyba masz na myli wzmacnacz kina grobowego. Denon jest ok ale ten z grnej pki. Te tasze to adna rewelacja.

Rendy

INSOMNIA
 Wysana - 16 kwiecie 2003 15:51      [zgoszenie naruszenia]

Nie wiem czy w Warszawie znajduje sie jaki sklep majcy AVM w dystrybucji.
Uywanego sprztu nie bde kupowa bo oglnie nie lubie uywanych rzeczy . Zreszt ten sprzt bdzie mi mia suy do dugo i nie bdzie to raczej "system przejciowy". Po zmianie wzmacniacza zainwestuje pewnie w ulepszenie CD bo z mojego Marantza mona pono bardzo duo wycisn zmieniajc to i owo... Poza tym moe jeszcze sprbuje bi wiringu i na tym koniec na najblisze 5-7 lat. Cho w sumie chtnie bym jeszcze zakupi jaki wzmacniacz suchawkowy i dobre suchawki

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

HIGH END

Strony: 1 2