FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3076 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
HILFE %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "HILFE %-)"   

sidE_
 Wysłana - 9 marzec 2005 00:27        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

no wiec sprawa wyglada tak, jestem z moją połowka juz jakies 3 miechy (tojuz 2 nasza proba bycia razem ale za puierwszym razem mielismy po 15 lat wiec nie trwało to długo 9 mcy, nie kochalismy sie wtedy) no ale sprawa wyglada tak ze przez 3 lata przerwy moje kochanie straciło dziewictwo, jak nie trudno sie domyslic nie ze mną :( i jak do tej pory uprawiała sex tylko raz, ja przez ten czas miałem 3 partnerki i chcac nie chcac zaczełem na dobre zycie sexualne, wszystko ok pieknie, ładnie ale moja luba nie ma milych wspomnień nie tyle z 1 razu co po człowieku z którym to zrobiła, dzis rozmaiwalismy na temat współzycia itp no ale stwierdziła ze jej po tymwszystkim to chyba nie szybko ochota na sex przyjdzie, a ja juz tak 3 miesiac chodze i niewiem co ze soba zrobic Oo trzepanie mi sie juz znudziło i problem w tym jak mam ja przekonac, ona dobrze wie ze bardzo mi na niej zalezy, wiele razy jej to mowiłem i dalej nic :x.

Czekam na jakieś konkretne porady, moze ktos cos zrozumie z tego mojego bełkotu :P

:: Górniczo-Hutniczo orkiestra dęta .. robi nam paparara ! ::

Revoltman
 Wysłana - 9 marzec 2005 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

Faktycznie troche bełkot, ale spoko. Mam rozumieć , że to chyba poważna dziewczyna? Ja mysle tak, zeby zaczac od przytulania czestogo, jakis masaz jkais kontakt ficzyny ale w granicach. Jak ma cos w psychice to moze być ciezko. Moze po prostu dowiedz sie jak to sobie wyobraza, czego pragnie gleboko, i potem sie przymierz, zaplanuj ten dzien tak na maxa najlepiej,cieplo itp.atmosfera miejsca., obiecaj ze bedzie tak czy siak, .narazei tyle umiem napisac, nie spotkalo mni cos takeigo, ale tak bym chyba zrobil.

sidE_
 Wysłana - 9 marzec 2005 01:01      [zgłoszenie naruszenia]

kontakt fizyczny w sensie, przytulanie sie itp mamy dobry i czesto, suma sumarą to mogł bym wytrzymac bez sexu dla niej naprawde dłoogo ale było by to bardzo męczące ... wiele razy podczas bycis sam na sam poprstu mnie przepraszała ale ze niema ochoty i wogóle ją do tego nie ciągnie :/

INSOMNIA
 Wysłana - 9 marzec 2005 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

Poprostu daj jej czas...takie zycie...
acz kolwiek staraj sie wykonywać jakieś kroki w tym kierunku...

VooDooDoll
 Wysłana - 9 marzec 2005 01:35      [zgłoszenie naruszenia]

Daj jej troche czasu. I porozmawiaj o tych "przykrych doswiadczeniach". Dowiedz sie delikatnie co było nie tak. Nie wypytuj o szczegóły ( bo i po co, pozatym chyba nie chcesz ich znac)tylko zapytaj czy moze był niedelikatny, moze za mało jej poswiecał czasu,moze nie umiał sprawic, żeby poczuła sie bezpiecznie, nei zadbał o to, żeby miała z tego przyjemnosć, moze po prostu dla niej to było za wcześnie i zdecydowała sie na współżycie, bo on nalegał.
Powodów moze byc wiele.
Życzę cierpliwosci

Specjalista -

sidE_
 Wysłana - 9 marzec 2005 01:37      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co twierdzi to jej sie podobało, ale poprostu ten typ sie zwykłym gnojem okazał :/

btw kazdy po sogu dostaje :P

ChinChin
 Wysłana - 9 marzec 2005 02:25      [zgłoszenie naruszenia]

sa 3 sposoby ktore znam i testowalem (ale nie sa jakies uber-ku*wa pewne):

1. Przyciemnione swiatlo, mila atmosfera + dotykanie tam gdzie ja przechodza dreszcze/laskotki (kosc ogonowa jest spoks)

2. "Kontrolowany gwalt" wrrrr!

3. Rzuc ja bo cie nie kocha/ lubi jak kolege

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 9 marzec 2005 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

przede wszystkim cierpliwości, a wszystko jakoś się ułoży

KoGuT sog

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Jonks
 Wysłana - 9 marzec 2005 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

nic na sile ziomek nic na sile

jak Ci sie znudzilo trzepanie skonatkuj sie z superMagda(i jej bratem Trzepiekońskim) z tego forum ona rzuci Ci calkiem nowe swiatlo na masturbacje doslownie jakas Trzepiesutra nowa

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

Anonim
 Wysłana - 9 marzec 2005 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

UUU stary uważaj bo jakby dziewczyna ten post zobaczyła to by ci niezła awanture zrobiła że zalezy ci tylko na jednym, chociaz moze i taka prawda jest...

Revoltman
 Wysłana - 9 marzec 2005 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

ChinChin :"(kosc ogonowa jest spoks) "

W tym jest duużo racji, sam testowałem :) , tak nawet koleżankom w żartach robiłem nagle to odrazu każda się złamała w pół i aaaaiiihyyaa..działa, bierzesz sidE_ pięść, zasiskacz i delitanie wiesz..

co do tej atmosfery to tez miałem amyśli to samo, sog odbiłem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

HILFE %-)

Strony: 1 2 3 4