FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 40438 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
HIV a seks oralny 
[powiadom znajomego]    
Autor "HIV a seks oralny"   

anferny
 Wysłana - 23 luty 2007 14:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wiem ,że przez oral można się tym zarazić ale czy wystarczy że laska będzie mieć naruszoną błone śluzową czy prócz tego ja musze mieć też jakieś otarcia na członku?jak to jest?

Zmieniony przez - anferny w dniu 2007-02-23 14:03:11

simplicity
 Wysłana - 23 luty 2007 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy "w ktora strone"
jesli dziewczyna jest nosicielka - to facet tez musi miec otarcia
jesli facet jest nosicielem, to wystarczy ze dziewczyna ma jakies rany w ustach, a facet np. skonczy w ustach

anferny
 Wysłana - 23 luty 2007 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za odpowiedz

a jeśli dziewczyna jest zarażona i nie mam otarc na członku ale kończe w ustach to też?

D3
 Wysłana - 23 luty 2007 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

dowiedziales sie po ? czy tylko strach po przypadkowej kobiecie...

teoretycznie powinno byc ok... ale tylko test da Ci 100% pewnosc

Zmieniony przez - D3 w dniu 2007-02-23 15:42:34

i'm still lookin for g-spot

Znawca -

VLAD.IV
 Wysłana - 23 luty 2007 15:43      [zgłoszenie naruszenia]

ryzyko jest, ale dosc małe

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Aegir
 Wysłana - 23 luty 2007 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli laska jest noscicielka, to teoretycznie mozesz zarazic sie nawet bez otarcia. U mezczyzn wrazliwy jest kawalek blony sluzowej pod napletkiem i blona sluzowa okalajac ujscie cewki moczowej, czyli wzglednie malo. Kobiety dlatego sa bardziej narazone, bo u nich w gre wchodzi cala blona pochwy i macicy. Jesli dziewczyna nie maila skaleczen, ani zadnych mikrouszkodzen w jamie ustnej, to ryzyko jest jeszcze mniejsze, bo w slinie jest bardzo niewiele patogenow. Jesli natomiast, skaleczyla sie, miala chore dziasla, czy tez nastapilo to bezposrednio bo myciu zebow, ryzyko wzrasta, bo w gre wchodzi juz krew. Jesli mezczyzna jest nosicielem, jedyna forma zarazenia w seksie oralnym jest wytrysk nasienia, czy stany zapalne czlonka, jego skaleczenia. Generalnie kobiety sa duzo bardziej narazone od mezczyzn. Aha i zapomnialbym, alkohol znacznie zwieksza przepuszcalnosc blon sluzowych, w szczegolnosci jamy ustnej.

syn boga morz

Dżizus
 Wysłana - 23 luty 2007 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawi mnie jak sprawdzisz czy masz mikrootarcia na członku??
Pod mikroskopem sobie oglądasz

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 23 luty 2007 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Wirus może się dostać do organizmu przez błonę śluzową pochwy, odbytu lub członka. Niewielkie ilości krwi, spermy i wydzielin pochwowych zawierających wirus HIV mogą przedostać się z organizmu jednej do organizmu drugiej osoby w czasie kontaktu seksualnego.

[http://www.insomnia.pl/AIDS%2E-t206167.html]

Ekspert -

Aegir
 Wysłana - 23 luty 2007 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

Mikrouszkodzenia z definicji nie sa widoczne makroskopowo, czyli golym okiem;] Dochodzi do nich np po przejechaniu szczoteczka do zebow po dziasle, niekoniecznie musi krwawic, a jednak jest podraznione. Po ok 30 min wszystko wraca do normy. Krotko mowiac, przed ani w trakcie stosunku z nosicielem lepiej nie dzikowac;]

syn boga morz

funkadelic
 Wysłana - 23 luty 2007 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

mikrouszkodzenia?nie wydaje mi sie zeby tak małe ranki mogły stanowić zagrożenie.

Znawca -

anferny
 Wysłana - 23 luty 2007 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedzi szczególnie Ageir,sogi poszly.

D3 - strach po przypadkowej(bardzo przypadkowej) lasce która jak to się mówi nie przebiera w facetach.Tak to jest jak się najpierw myśli chu.jem a póżniej głową.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

HIV a seks oralny

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: co o tym myślicie | Jak sobie z tym poradzic? | prosze o rade | O czym mogę gadać z dziewczyną?? | spoznienie | Dziwny problem... | anoreksja | Ten pierwszy raz.. | O co tu chodzi... | seks po chińsku | Nuda w łóżku ?? Koniec z tym | Witam !! | Dziewczyny czy aplikacja tamponu sprawia wam przyjemność? | A gdyby mężczyźni ....... | 18 lat - Pierwsze raz. | Tylko wyczerpujące wypowiedzi :-)) | sprężyna | fryzury | dresy | biofeedback | illy25 | illy26 | jaja jądra kręcenie wora | jaja jądra | kręcenie wora | wora | Elementall | erwache | tadla | Thoya | httpwwwyoutubecomwatchv=dBd_tDqNXDM | ściąganie simlocka 2012 | wrocław | filosemickie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.