FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3958 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Handel odżywkami 
[powiadom znajomego]    
Autor "Handel odżywkami"   

Yarekbboy
 Wysłana - 21 grudzień 2010 12:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Rozmyślam nad otworzeniem sklepu z odżywkami i nachodzi mnie takie pytanie (zwłaszcza że nigdy nie miałem swojej firmy) - skąd brać produkty ? Czym się kierować przy wyborze (hurtowni?), podejrzewam że ceną ?

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2010-12-21 12:22:37

Zwyklasty
 Wysłana - 21 grudzień 2010 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

niekoniecznie ceną kolego. robiłeś biznes plan? masz doświadczenie w prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu?

- jeżeli jesteś w stanie przekonać klientów na tyle sprawnie że wciśniesz im coś czego nie znają i po co nie przyszli generalnie do sklepu to możesz zakupić tańsze odżywki mniej znanych firm, ale podstawa to ponadprzeciętne umiejętności sprzedaży,
- są marki odżywek / suplementów które są dla klienta tak pożądane jak np markowe obuwie itp
- jeżeli nie masz pojęcia o tym biznesie, o suplementacji nie doradzisz klientowi który ma choćby minimalne pojęcie o suplementacji i treningach co będzie na twoją niekorzyść bo stracisz w jego oczach wiarygodność i będzie ci ciężko sprzedać coś ponad to co się na ogół sprzedaje. w takim wypadku radzę zacząć działalność od sklepu internetowego.

pozdrawiam

Yarekbboy
 Wysłana - 21 grudzień 2010 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

robiłeś biznes plan?

Nie ale mam zarys tego czym będzie się wyróżniać moja oferta i jest to coś inowacyjnego.

doświadczenie w prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu?

również nie bardzo, chyba że mowa o internetowym

Pisząc w pierwszym poście 'sklep' miałem na myśli głównie sklep internetowy. Na temat siłowni, odżywek diety mam spore pojęcie. Ale stacjonarny sklep oczywiście to dalsza wizja. Targetem mają być internauci.

Co do ceny to chodziło mi o konkurencyjność cen produktów w hurtowni. Nie mam zamiaru kupywać produktów tylko np vitalmaxa, to oczywiste.

Iszkur
 Wysłana - 21 grudzień 2010 16:10      [zgłoszenie naruszenia]

W jaki sposób zamierzasz się "przebić" ponad większymi/sprawdzonymi sklepami?

ps. to nie temat do prawa.

Haters gonna hate.

[http://www.youtube.com/watch?v=qgRvEeFlNH8]

Yarekbboy
 Wysłana - 21 grudzień 2010 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Dział teraz to Prawo i Ekonomia.

W jaki sposób zamierzasz się "przebić" ponad większymi/sprawdzonymi sklepami?
Hyhy, takich rzeczy to nie będę pisał.

piotr3
 Wysłana - 21 grudzień 2010 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

póki co to nie wiesz skad brac produkty, wiec nie wiesz jaka cene dostaniesz a na bank nie taka samą jak konkurencja X razy większa więc mówienie że masz na to sposób w tym momencie jest pjerdoleniem

Znawca -

gastxxx
ole !
 Wysłana - 21 grudzień 2010 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

dostaniesz zniżke od kuriera?
dasz przesyłke gratis ?
bedzieszz miał bogata oferte? promocje?
masz hajs na skrypt sklepu i pozycjonowanie?
watpie

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Yarekbboy
 Wysłana - 21 grudzień 2010 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

Akurat sklep sam moge napisać i pozycjonowaniem też się zajmuje .

Co do mojego pomysłu to i tak nie powiem na czym polega.
Natomiast promocje, bogata oferta to raczej wszystkie poważne sklepy mają .

Zresztą ' watpie ' ciekawe na jakiej podstawie

Ok, schodzimy z tematu, mnie głównie interesuje kwestia hurtowni itp, jak to wygląda od tej strony bo nie bardzo się w tym orientuje.

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2010-12-21 16:38:44

gastxxx
ole !
 Wysłana - 21 grudzień 2010 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

to ty jeszcze nigdzie nie zadzwoniłeś?

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Yarekbboy
 Wysłana - 21 grudzień 2010 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

piotr3, ja nie licze że odrazu wyprzedze sklep SFD czy cokolwiek tak dużego. Piszę że mam coś co jest inowacyjne i z dużym prawdopodobieństwem uważam że podziała, no ale właśnie, kwestia cen w hurtowniach - dlatego o to pytam.

Pisałem do hurtowni ale narazie bez odpowiedzi, ale kto powiedział że ja otwieram już. Narazie nad tym rozmyślam, dowiaduje się różnych rzeczy, min tu na forum ale tu chyba się niczego nie dowiem.

Dreando
 Wysłana - 21 grudzień 2010 16:55      [zgłoszenie naruszenia]

ale to skad tu ludzie mają wiedzieć, jakie dostaniesz ceny, skoro pewnie dla indywidualnych kupców wiekszych ilości, są ustalane indywidualnie

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Handel odżywkami

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Zarys Prawa | Sprzedane auto za 900zł, a podatki | Solidarność małżeńka przy zobowiązanich | Gdzie założyć lokatę? | założenie klubu sportowego | Handel w internecie + jedna sprawa z rzeczami wirtualnymi | facebook .... | Plagiat | Propozycja pracy - proszę o opinie.. | Przepisanie ziemi po nieżyjącym pradziadku. | działalność gospodarcza a wspólnik | rehabilitacja, pilna sprawa ! | Program do księgowości | Mieszkanie w spadku | kasa z wesela a podatek | Lokata, proste pytania dla laika. | dopalaczach | hans solo | dzierA?a | pizmak | piżmak | christiandeja | beblonek | osaczony | nedela | puchaty | długość nóg | K rzysek | Ambleux | zakład karny | prywatne wiadomoA>ci | beblo | chrząszcz | transy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.