FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 977 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Harce na parkingu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Harce na parkingu"   

ricky
 Wysłana - 9 styczeń 2006 18:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ej jest taka sprawa ze przed swietami pojechalem z kolega troche pochodzic bokami na parkingu. no i zaistniala taka sytuacja ze nagle przed maska pojawil sie facet z dzieckiem. cale szczescie nic zlego nikomu sie nie stalo, ale facet grozil ze zadzwoni na policje. no i jak mowil tak i zrobil, dzisiaj do kolegi przyszlo wezwanie na komende. wiec on do mnie i w razie czego mnie na swiadka ze to tamtem wylonil sie zza samochodu. nie wiem czy to pojdzie ale jakie moga byc tego wszystkiego konsekwencje? czy wogole ktos bedzie bral moja osobe jako swiadka pod uwage?

SÓL DROGOWA, CHLOREK WAPNIA
HURT, DETAL

Zzz....
 Wysłana - 9 styczeń 2006 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

spowodowanie zagrożenia zycia lub zdrowia <lol>

EskaBAN
 Wysłana - 9 styczeń 2006 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

a co to za parking? Prywatny ?

ricky
 Wysłana - 10 styczeń 2006 07:23      [zgłoszenie naruszenia]

pod tesco

HURT, DETAL

_VEGITA_
 Wysłana - 10 styczeń 2006 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

w najgorszym wypadku dostanie mandat

Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna(...)

Bin Laden
 Wysłana - 11 styczeń 2006 08:24      [zgłoszenie naruszenia]

Będzie słowo kontra słowo. Facet powie, że kolega jechał jak wariat i mało ich nie zabił. A na to kolega, że nie jechał jak wariat bo nie dało się jechać szybko. Auto nie chciało ruszyć z miejsca a co dopiero jechać szybko. Stąd odgłos szybkiej pracy silnika bo koła obracały się w miejscu a samochód stał. I kolega nie jeździł slalomem tylko myszkował w koleinach bo nie dało się na zaśnieżonym parkingu inaczej jechać. Pan się poślizgnął i mało co nie wpadł pod samochód - jest ******ła ale że się przestraszył to szuka winnego coby na niezdarę przed dzieckiem nie wyjść.
Może być ?

Coś z filmów Almodovara, odrobina Jarmuscha, szczypta Tarantino
i do tego ciut ciut Burtona - oto przepis na moje życie.

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 11 styczeń 2006 08:49      [zgłoszenie naruszenia]

powiem tyle: mam nadzieje, że były tam kamery i wszystko się nagrało.

Znawca -

Bin Laden
 Wysłana - 11 styczeń 2006 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

Beszczelnie odebrałeś mi szansę na drugą wypowiedź !

Coś z filmów Almodovara, odrobina Jarmuscha, szczypta Tarantino
i do tego ciut ciut Burtona - oto przepis na moje życie.

Kask
 Wysłana - 11 styczeń 2006 09:41      [zgłoszenie naruszenia]

Tak powiedz ze bylo slisko i mozesz zaplacic mandat ale nie wiesz dlaczego gosc znalazl sie na srodku parkingu z dzieckiem. Chciales zaparkowac ale zarzucilo Ci samochod i tyle. Gosc musial widziec ze ktos sie slizga to po co sie tam idiota pchal z dzieciakiem malym ma szczescie ze nic mu sie nie stalo a Wy powinniescie bardziej uwazac bo jakbyscie dzieciaka potracili to bylo bardzo kiepsko.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

curf
 Wysłana - 11 styczeń 2006 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

A swoją drogą - był to kiepski wybór miejsca na naukę poślizgu

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

ricky
 Wysłana - 11 styczeń 2006 16:59       [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za rady i wogole ale w pytaniu chodzilo mi o to czy moga wysluchac mojej wersji jako swiadka. w kazdym badz razie macie po sogu

HURT, DETAL

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Harce na parkingu

Warto przeczytać: Problem rodzinny | Problem z WYDZIERŻAWIENIEM terenu od Spódzielni | Pogryzienie psa przez psa. | Dekoder CP. | Wyjście za kaucją | jazda po bezdrozach po alkoholu | Gwarancja - pomoc. | Przedłużenie świadczenia rehabilitacyjnego | wypowiedzenie umowy Orange (błąd w aneksie) | Problem z ojcem.Wazne | meldunek tymczasowy a wynajem mieszkania | spółdzielnia - wywóz śmieci | wyrobienie NIP, a brak pieczątki | badanie alkomatem | stały meldunek w prywatnej kamienicy | Mandat w PKP | zarzeczny | przeszłość | casio g shock 1100 | zma | elo12ish- | elo12ish | polki | wiola | tanatopraksja | portfel | małgorzata teodorska | wygląd | torba | zmęczenie | mamuska | motyw przyrody | domówka | kokoban | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.