FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5033 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Have a nice problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "Have a nice problem"   

elemele.
 Wysłana - 4 styczeń 2011 20:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie wiem czy to problem ale napiszę tu z ciekawości :)

Otóż w czerwcu rozstałam się z chłopakiem po 3,5 letnim związku. Przez te wakacje odetchnęłam, zwiedziłam wiele miast, byłam pierwszy raz na zagranicznej wycieczce,znalazłam pracę która lubię.
W końcu zaczęłam życie jakie chciałam mieć. Mogę robić co chce i nikt mi nie zabrania.

Nie mam już nic do tego chłopaka, jest mi po prostu obojętny. Studiuję z nim i jestem z grupie, absolutnie mi to nie przeszkadza.

Nie wiem czemu, ale od rozstania odeszła mi całkowicie ochota na jakikolwiek związek. Jest mi na prawdę dobrze samej, nie mogę ogarnąć że życie singielki w moim przypadku jest takie wspaniałe.

We wrześniu, niby miałam chłopaka, spotykałam się z nim przez miesiąc. Według mnie z wyglądu był rewelacyjny, dziewczyny z pracy jak go zobaczyły to oczy na wierzch im wyszły. Ale co z tego? po pierwsze to mi się średnio jakoś podobał a po drugie to nie chciało mi się mieć chłopaka. Denerwowało mnie to że się chciał ze mną cały czas spotykać i że dzwonił non stop.
Zerwałam z nim i w ogóle o min nie myślałam.

Lubię się spotykać z kolegami, ale Ci moi koledzy z którymi się widuję to wydaje mi się że mają jakieś zamiary wobec mnie :/ a ja bym chciała mieć ich tylko jako kolegów.
Jak piszą potem do mnie żeby się spotkać to odpisuję im po kilku dniach, wykręcam się, głupie sytuacje wychodzą. A ich to co ? kręci jeszcze bardziej ? bo piszą dalej :/

Są chłopcy którzy mi się podobają, ale to by było na tyle, nie chcę nic więcej.

Na dyskotekach nie poznaję facetów, nie mam ochoty na takie znajomości, ale to chyba wynika z mojego toku myślenia ze faceci chodzą na dyskoteki po jedno <sorry guys> ja chodzę tylko tanczyć.

Nie jestem dziewczyną atrakcyjną, jestem taka średnia. Chłopcy mnie chyba lubią za to że jestem zawsze uśmiechnięta, mam duży dystans do siebie i cały czas żartuję.

Co mi jest ? Czy to normalne jest że po mocno nieudanym związku mam duży dystans do związku z kimś innym ?

O tyle mam fajnie że moja współlokatorka również nie ma chłopaka więc praktycznie każdą wolną chwilę spędzamy razem. Wspólne wakacje, imprezy. Mam z kim spędzać czas. Ona ma tak samo jak ja z tymi chłopakami że też nie chce nikogo mieć.

Aaa już pół roku to moje singielstwo trwa

Andromedaa
 Wysłana - 4 styczeń 2011 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

To normalne
Ciesz się kobieto wolnością i korzystaj z życia, na faceta na pewno przyjdzie pora.

Ekspert -

elemele.
 Wysłana - 4 styczeń 2011 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

aha mam 21 lat

INSOMNIA
 Wysłana - 4 styczeń 2011 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

cool story sis

ale co to kogo korwa obchodzi?

elemele.
 Wysłana - 4 styczeń 2011 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

Twoją Starą

INSOMNIA
 Wysłana - 4 styczeń 2011 21:08      [zgłoszenie naruszenia]

hihihihi xD

no zarciki sie ciebie trzymaja xD

Zmieniony przez - jednonerki w dniu 2011-01-04 21:09:17

Andromedaa
 Wysłana - 4 styczeń 2011 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ano i niestety teraz ja się zastanawiam po co jest ten temat.

Ekspert -

Liimq
 Wysłana - 4 styczeń 2011 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

Może spróbuj związku ze współlokatorką? Skoro i tak spędzacie cały czas razem, wspólne imprezy itp.

elemele.
 Wysłana - 4 styczeń 2011 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa no się pytam czy to normalne

Andromedaa
 Wysłana - 4 styczeń 2011 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

No to Ci odpowiedziałam, że tak.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 4 styczeń 2011 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

tak to normalne ze po nieudanym 3,5 letnim zwiazku sama nie wiesz czego chcesz jak kazda baba

a teraz daj soga i idz spac

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Have a nice problem

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8

Warto przeczytać: To nie kolejna opowiesc o milosci... | Pustka w sercu, rozumie i duszy :] | chyba mnie olała <mysli> | z kolezanki na dziewczyne ?? | Problem z dziewczyną | Mój chłopak mnie sprzedał. | czy ja jestem nienormalna? %) | MIłość to dla mnie.,, | Walentynki %) | Dziwny związek. | co tu zrobic jesli on jest staszy | Problemik.... | Milosc narcystyczna | Jak mozna poznać... | laska vs facet | miłość to dla mnie... | michal15eu | doda playboy | Lagerfeld- | Lagerfeld | w jakim banku konto | gdzie kupić buty | buty promocja | auto do 20 tys | filip_o5 | bezrobotni | przegrańcy | homo | czarne buty | rowerowe | thong | celebs | maffka | praca w szwecji | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.