FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1091 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Hedging Funds @ Goldman Sachs 
[powiadom znajomego]    
Autor "Hedging Funds @ Goldman Sachs"   

Uriel
 Wysłana - 5 marzec 2006 19:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Interesuje sie tematyka funduszy hedgingowych. Czy ktos z Was chciałby podyskutowac za i przeciw oraz ogolnie? Tematyka uważam, bardzo ciekawa.

Oberyn
 Wysłana - 27 marzec 2006 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

Widze straszny ruch i zainteresowanie forumowiczow Twoim postem Uriel :). Mam pytanie - na jakim etapie ACCA jestes?? Uczysz sie sam czy tez zasuwasz na kursy do EY??

VLAD.IV
 Wysłana - 27 marzec 2006 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

wogole nie mam pojecia co to jest?

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Znawca -

Daer
 Wysłana - 28 marzec 2006 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

Nie tylko Ty - stąd zresztą taki odzew

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

ferry
 Wysłana - 28 marzec 2006 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam pojęcie czym jest hedging, ale nie mam zbyt wielkiej wiedzy o funduszach hedgingowych, więc nie czuję się kompetentny.

VLAD.IV
 Wysłana - 28 marzec 2006 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie jakas kolejna instytucja finansowa, dzialajaca abstrakcyjnie i wymyslona tylko po to by ktos mog na tym zarabiac i nie majaca zadnego odzwierciedlenia w ralnej gospodarce

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Znawca -

ferry
 Wysłana - 29 marzec 2006 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

VLAD - nie do końca. Fundusze hedgingowe to specyficzny rodzaj funduszy inwestycyjnych. Od tradycyjnych fumduszy różnią się m.in. zaangażowaniem własnego kapitału w fundusz przez menedżerów nim zarządzających oraz inną od tradycyjnych funduszy strukturą inwestowania, m.in. stosowaniem hedgingu z wykorzystaniem instrumentów pochodnych.

pomocne linki:
[http://www.fundi.pl/inwestycje_alternatywne/hedge_funds/fundusze_hedgingowe]
[http://www.fundi.pl/inwestycje_alternatywne/hedge_funds/jak_dzis_hexus]
[http://www.aii.pl/article.php?id=7014]

VLAD.IV
 Wysłana - 29 marzec 2006 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

thx - poczytam w wolnej chwili...
ale ja mam swoiste zdanie nt giełgy, funduszy itp (choć nie znam sie wogole wiec to moje widzimisie)
kiedyś miałem kumpla, bardzo dobrego, maniaka giełdowego i maklera zresztą...
gdy sobie posłuchałem jego opowieści nt zależności rządzących giełdą i zasad tam panujących...
to po prostu stwierdziłem, że jest to najzwyczajniejsza i dosłowna gra... po prostu taka moważniejsza forma jakiegoś teleturnieju w TV... praktycznie brak jakichkolwiek powiązań z realnym światem... jakies sztuczne obracanie elektronicznym kapitałem...
przynajmniej takie były moje wnioski...

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Znawca -

ferry
 Wysłana - 29 marzec 2006 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

no tak, ale można na tym zarabiać kasę

VLAD.IV
 Wysłana - 29 marzec 2006 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

nie no pewnie, ale dla mnie ekonomia jest wystarczająco abstrakcyjna... i kiedy jeszcze słyszę, że tak naprawde najwiekszą kase ma sie z nierobienia niczego, tylko jakimś wirtualnym obrocie środkami finansowymi nie mającymi realnego gospodarczego odzwierciedlenia... to mam od tego głowę jak balon

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Znawca -

ferry
 Wysłana - 29 marzec 2006 12:29       [zgłoszenie naruszenia]

To jest cecha charakterystyczna gospodarki kapitalistycznej. Właściciele kapitału czerpią zyski z samego udostępniania go jako czynnika produkcji, zatem zarabiają na samym posiadaniu tego kapitału, nie wkładając w to żadnej pracy własnej.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Hedging Funds @ Goldman Sachs

Warto przeczytać: Prawo w Wyższej Szkole Lansu i Bansu | wpadka w pracy | Własny biznes- parę pytań | gdzie złożyć DONOS?! | szkoda komunikacyjna ? | Dofinansowania z Uni Europejskiej | Co moge zrobić w obronie swoich praw konsumenckich ? | Wyznawanie a propagowaniem zakazanych poglądów | Napad...Co dalej | Mam problem z ORANGE | Gdzie najlepszy kredyt samochodowy? | Rozszerzenie działalności gospodarczej | Podanie potrzebuje | Nieprzyjęty Mandat | Urop na żądanie | Podanie | instruktaż | aleksandra woźniak | ola szwed playboy | zdjęcia | nagie | windows cd key | tatoo | geronimo | golenie | golić | zarost | dota | moonsp | erekcja | projekt ze statystyki | plaża | masturbacja | walenie konia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.