FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1467 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Heroes V pomocy!!! 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Heroes V pomocy!!!"   

maglarz
 Wysłana - 23 luty 2008 08:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam problem z grą Heroes V. Zacząłem grać od niedawna na kampanii i nie moge przejsc piątej misji w I kampanii> Misja nazywa się Upadek Króla. Na końcu tejh misji muszę przejśc się Godrykiem do garnizonu, pokonać jego strażników, a potem wysłac go do Nikolaja, co zrobilem. Potem Izabela ma czekać na Nikolaja. I tu jest problem bo ja czekałem kilkadziesiąt kolejek i się nie pojawił!!!! Ktoś moze mi powiedzieć jak rozwiązać ten problem to wtedy będę happyhttp

pawiel
 Wysłana - 23 luty 2008 09:57       [zgłoszenie naruszenia]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Heroes V pomocy!!!

Warto przeczytać: Kawałki Przy ktorych sie najfajniej bawicie | Bardzo stare kawalki hip-hopowe | Sunrise 2008 - najlepsze kawalki wg was | Pytanie o powieść fantasty w Forgotten Realms | Klatka B - serial z slynna Pania Basia | [REC] | Manga & Anime | Kumple / Skins (2007) - serial | Drum&Bass | Chińska lektura warta przeczytania | Świat według Kiepskich | ---Jennifer Ayache--- | Skąd brać napisy???? | Pamięta ktoś tytuł pewnego cyklu reportaży? | Depeche mode | Muzyka klubowa | kliczko | bula | dziwki | egonegon | osiema | pwsftvit | disturbed | podtlenek | vitoss | wizualizacje | 3ds max | Testoviron | -Testoviron | maciej8222@wppl | maciej8222 | nill555 | showup fotki | związki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.