FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2995 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Humor
Heyah vs simplus zemsta :-P 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Heyah vs simplus zemsta :-P"   

Kamilek85
 Wysłana - 23 marzec 2005 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie, z jakiego to było filmu?
"Bogdan z osiedlowego klubu "Spartakus" "

schranz
 Wysłana - 23 marzec 2005 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

rafee
K U R E W I C Z
 Wysłana - 23 marzec 2005 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

Wczoraj widzialem ta reklame plusa jak Heyah daje wajcha w dol i ja prad ******lnal

Hehehe ale sie Heyah z Simplusem gryza

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

N-e-o
 Wysłana - 23 marzec 2005 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jak tak dalej pójdzie to Heyah i Simplus będą same płacić za wysyłanie SMS %-}

"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Znawca -

schranz
 Wysłana - 23 marzec 2005 12:56      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.simplusteam.pl/simplus/showDoc.do?idx=302367]

dziewczyna 2 tu chyba jest filmik z reklamy 1gr

Znawca -

kaczuch_
 Wysłana - 25 marzec 2005 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

big boss :P - wczoraj bylem w kiniec ( ) i Bogdan z Osiedlowego klubu Spartakus na reklamowkach byl lepszy niz cala siła strachu

schranz
 Wysłana - 26 marzec 2005 07:04      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety to nie ten link do simplusa macie moze jakis bo jeszcze tej nowej reklamy 1 gr nie widzialem ,a heyah niech sie pochwali jak sie zajmuje klientami ktorzy zapomnieli pinu i niemaja puku hehe biur obslugi niema, bylem w salonie ery to ich to nie obchodzi ehhe i wlasnie dzieki temu koles ma simplusa teraz rozbraja mnie reklama sami swoi jak porownuja stawki dziwne ale z simplusem porownania nie zrobili , i jakie smsy maja drogie

Znawca -

schranz
 Wysłana - 26 marzec 2005 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jest nowa reklama simplusa , fajnie jak gosciu ta wajche opuszcza i zwarcie hehhe

[http://www.simplusteam.pl/simplus/img/images/simplus_scena.mpg]

Znawca -

8Rafo
 Wysłana - 26 marzec 2005 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

ale sa denni ci ludzie, ktorzy te swoje sieci tak chwala ale do czasu... az sie sami na cos u nich nie wqr**** PRZECIEZ TE OFERTY SA WSZYSTKIE DO SIEBIE BARDZO ZBLIZONE - COS ZA COS!
ps: a niby czemu samiswoi mieliby nie porownywac sie z simplusem? bo sa gorsi, czy bo to 1na firma? nie sa gorsi, bo polaczenia maja najtansze. simplus jest przeznaczony dla mlodziezy, ktora woli trenowac sobie palce, piszac smsy, a ss dla korzystajacych z telefonu w bardziej konwencjonalny sposob...
pozdrawiam - posiadacz ery w abonie

smiej sie, a zaraz dam ci powod do placzu!

schranz
 Wysłana - 27 marzec 2005 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem kiedys abonament i to w erze ,serdecznie dziekuje

[http://www.samiswoi.pl/porownaj.asp]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Heyah vs simplus zemsta :-P

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: seed ding %-) muzyczka na poziomie? | i napyerdalamy!! | bat bojs:-D ooo kulwa ale z***y | NORMALNY DZIEŃ SZTUCZEK :) | Guinnes i ewolucja świata %-) | ruskie żarty | Najładniejszy gol na swiecie? | Watts zapp i nhl commercials | Od tyłu i klasycznie + bonusy | koło fortuny | 2 takie | Najlepsze riposty | najlepszy beatbox :-) | piosenka tygodnia | Rusek skacze na bańke | Szukam piosenki %-) | nieśmiała | akt oskarA enia wniesiony przez prokuratora | klaudia | klaudie | skręcony nadgarstek | pozycjoner | materac | wydzielina z penisa | imprezowiaczka | analizy kasownicka | funkcjonowanie motywu walki dobra ze zA,em | pamiA"Ttniki z wakacji | nie umie robiAfAc loda | wiertel | teoria strun | strona której nie można wyłączyć | fjern | dolcepl | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.