FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1692 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Historia Japonii po WWII 
[powiadom znajomego]    
Autor "Historia Japonii po WWII"   

Hadouken
 Wysłana - 12 styczeń 2006 12:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam na studiach przedmiot "podstawy ekonomi i gospodarki rynkowej". Na zaliczenie mam wyrzezbic 11-stronicowy esej na dowolny temat (oczywiscie zwiazany z tematyka przedmiotu" . Wybralem sobie historie Japonii w ujeciu ekonomicznym i gospodarczym po drugiej wojnie swiatowej. Mozecie polecic jakies stronki? Tzn. i tak za niedlugo wybieram sie do biblioteki, bo to mnie raczej nie ominie . Ale z doswiadczenia wiem, ze jak zaczne wertowac te opasle tomy to po paru godzinach bede jeszce glupszy niz przed wizyta w ksiaznicy. Chcialem najpierw "mniej wiecej" zorientowac sie w temacie, zeby potem lepiej czuc sie przy szukaniu konkretnych informacji. Jak znacie jakies przydatne site'y to wrzucajcie linki. SOGi ofkoz czekaja

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

ferry
 Wysłana - 12 styczeń 2006 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

ALe wybrałeś temat... nie mogłeś wybrać czegoś, do czego jest więcej materiałów?

znalazłem kilka książek do przejrzenia w bibliotece:

Japonia : walka o odzyskanie silnej pozycji gospodarczej i finansowej / Henryk Bilski.

Współczesna Japonia : mocarstwo na rozdrożu / pod red. Elżbiety Potockiej i Małgorzaty Pietrasiak.

Japonia : powojenna dynamika i równowaga gospodarcza / Jerzy Grabowiecki.

Ewolucja międzynarodowej pozycji gospodarki japońskiej / Michał Dobroczyński.

Japonia : państwo a sektor prywatny / Jolanta Młodawska.

Japonia : społeczeństwo, ekonomia, polityka / Stefan Wilanowski.

Hadouken
 Wysłana - 12 styczeń 2006 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

No wiem, ze moglem prostszy ale o bezrobociu, globalizacji i UE pisze 90% roku, a mnie akurat KKW interesuje. A w kwestii ksiazek, to ja juz sobie dam rade . Chodzilo mi o to, czy zna ktos materialy w necie-bo zazwyczaj sa skrotowe i pozwalaja w miare pobieznie zapoznac sie z tematem. Ale jak nie to trudno.

No i jak nie podolam, to zawsze moge sie wycofac . Koles nigdzie tego nie zapisywal. Po prostu ambitnie startuje...

" We had 2 bags of grass, 75 pillets of mescaline, 5 sheets of higher power blooder acid, a salt shaker half full
of cocaine, a whole galaxy of multicoloured uppers, downers, screamers, laughers,
also a quarter tequilla, quarter rume, case of beer, pine of raw ether, two dozens amyl"

adas442
 Wysłana - 15 styczeń 2006 11:46       [zgłoszenie naruszenia]

jak jeszcze nie napisalas to looknij tu [http://www.cheathouse.com/search/search.php?p_query=HIstory+of+Japan]

Jestem Byku :-) - Pozdrawiam
Adam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Historia Japonii po WWII

Warto przeczytać: Szybkie pytanie-karany członek rodziny a aplikacja | Nowe przestępstwo wkrótce w kodeksie karnym | Darmowe konto w banku | kurator sadowy. | płatność przy odbiorze | kraddziez? | straż gminna i mandat | Wykaz kont | Leasing operacyjny czy finansowy | Pobicie, groźby | Wypadek w drodze z pracy do domu. | Odwolanie od przyjetego mandatu | list zwykły nie doszedł - co dalej | Wyrok w zawieszeniu za pobicie z "Tulipankiem" | alimenty podczas studiów zaocznych | Przepisanie firmy na inną osobę | playman | koszulki | książkiewicz | książkiewicz weronika | ultraviolet man paco rabanne | fryzur | fryzura | jabłczyńska | made in poland | rapidsharede | modele | sportowcy | hiszpania | mapa europy | Batman | wso | A?yczenia | xxxBĄNxxx | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.