FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 960 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Historia-Ksiazka do opowiedzenia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Historia-Ksiazka do opowiedzenia"   

Ziemniak89
 Wysłana - 26 październik 2005 16:22       

Przeniesiona przez Predrag z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Błagam o pomoc. Sprawa sie rozchodzi moze mieliscie podobna sytuacje, profesor z Historii(sadze ze to tez troche sie z Polskim wiaże) nakazał nam przeczytac ksiazke Historyczna i mu potem ja strescic, nie moga byc to zadne pamietniki,kroniki, nie powinno byc w tej ksiazce zła, i okropnosci. Tematuka ksiazki dowolna tak samo jak okres, ale dla mnie sie liczy zeby bylo tej ksiazki streszczenie w necie, bo za bardzo nie mam czasu czytac tej ksiazki, tylko mam jeszcze 3 tygodnie. A i jaka ksiazke polecacie, nie bede jej czytal, przeczytak streszczenie i opowiem. Wiem ze to nie jest moralne ale coz kto w tych czasach jest moralny. Pozdrawiam

Ps. Jezeli sie ktos przysłuzy czeka nagroda niespodzianka. Pozdro

macready
 Wysłana - 26 październik 2005 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Znajdź książke o w miare interesującej cie tematyce(oczywiście historycznej) i poprostu przeczytaj jak cie zaciekawi to i lepiej streścisz , albo książke którą prof. nie zna hehe

Ziemniak89
 Wysłana - 26 październik 2005 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym tak zrobil ale sam nie wiem ktora jest ich masa, macie moze jakies do polecenia, do ktorych jest streszczenie.Pomożcie

WWolf
 Wysłana - 6 listopad 2005 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

opowiem ci historie świata:
na począdku świat był ognistą kulą, potem pojawli się dinozaury ale były zbyt duze i grube i pozdychały, i zamieniły się w rope, potem pojawili się abarowie którzy zagarneli całą rope dla siebie i wykupili wszytskie mercedesy na swiecie.
dziękuje. Dobranoc

Beata249
 Wysłana - 22 luty 2006 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

[www.polskiedzieje.pl/ksiazki.php]

:)

stroficzka
 Wysłana - 23 luty 2006 07:36       [zgłoszenie naruszenia]

mozesz tez skorzystac z tego Historia krucjat [http://www.biblionetka.pl/ks.asp?id=56312]

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Historia-Ksiazka do opowiedzenia

Warto przeczytać: Repetytorium z WOS''u | Potrzebna Granica na ebooka - Pomóżcie! | WOS MATURA jakieś fajne stronki z testami powtórkami itd???/ | [pol] Rozwiń myśl Raskolnikowa | Anioł w literaturze. . . | Ludzie ludziom zgotowali ten los | Potrzebna wypracka - Człowiek Boże igrzysko .... | Sciąga-historia | Medaliony | Pomóżcie-problem z planem prezentacji | [pol] matura ustna | Wnioski do prezentacji maturalnej | Tristan i Izolda, polecenia. Proszę o pomoc | Jak to się wymawia ?? | [pol] Imiona męskie i żeńskie | Wypracowanie | wrzuta adamszki | nago jpg | ankieta lekkoatletyka dla każdego | sex zdjęcia | marzec | maniak 8 | maniac 8 | sprawa jest kurewska | maniac7 | monika mrozowska nago | piaseczny | listy do m2 | jessi | odwołanie od decyzji o nieprzyzaniu stypendium rektora | opowiadania seks z psem | gola magdalena cielecka | kasia cichopek nagie zdjecia | pakt | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.