FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3244 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Historia jakich wiele... kto przeżył ten rozumie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Historia jakich wiele... kto przeżył ten rozumie"   

ocean131
 Wysłana - 5 luty 2009 14:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tak wiec, jak w tytule, historia ze tak powiem jak z ksiązki o rozstaniach. Kilkuletni związek (oboje mamy teraz po dwadzieścia kilka lat, zaczynalismy po skończonych 20 ), mieszkanie razem, wspolne plany itd. No ale kilka miesiecy temu wszystko sie skonczylo, zerwała ze mną, powody standardowe ...nie czuje juz tego co kiedys ... chcem jeszcze się wyszalec ... no i do tego oczywiście inny koleś.

No cóż, moja pierwsza miłośc wiec ... wiadomo. Ale za przykładem i radami ludzi z insomni, podziekowalem jej za wspolne lata i zniknełem z jej życia, zajełem się swoim. Kolejny standard, po kilku miesiącach zaczeła sie odzywac. Na początku olałem, ale jako że zostało u niej kilka moich rzeczy, postanowiłem sie spotkac. Chciałem tylko je zabrac, ew. spuścic troche z krzyża, bo sex z nią zawsze mi sie układał, a w końcu facet ma swoje potrzeby;) Nie wszystko poszło zgodnie z planem, tzn oprócz tego co miałem zrobić, powróciły(a tak naprawde to chyba nigdy nie odeszły) jeszcze jakieś tam uczucia ... jedno spotkanie pociągneło drugie, potem nastepne. Wydawało się że dalej iskrzy miedzy nami, błedy dadzą się naprawic a przywiązanie jest ciągle takie silne. Jednak ile się można oszukiwać, przyszedł czas na szczerą rozmowe.

I tu kolejny standard, powiedziała mi w końcu ze przespała się kilka razy z tym typem, a on ją potraktował jak zabawkę i zerwał z nią ...

O ile wcześniej widziałem jakiś cień szansy na powrót, teraz go nie widze.

teraz morał:
Jeśli "miłośc waszego życia" z wami zerwie, a Wy wiecie, że to z powodu innego faceta, JEDYNYM wyjściem, jest zerwanie całkowitego kontaktu, a przy pierwszej próbie ponowienia go, przez wasza "miłośc", TRZEBA powiedziec dosłownie S******LAJ, NIE CHCEM CIE JUZ ZNAĆ.

i jeszcze na koniec pytanie, które niestety ale muszę zadać:
Czy ktokolwiek zna przypadki, że po tego typu historiach, ludzie wrócili do siebie, odbudowali związek i żyli długo i szczęśliwie? To chyba nierealne prawda ?

Ps. Proszę tylko zeby nikt nie pisał "głupia suka" czy "wszystkie baby to ***e" bo ... to juz było wiele razy powiedziane ;)

Piszę to wszystko, żeby każdy kto jest, był lub będzie w podobnej sytuacji, wiedział że takie jest życie i że wiele osób spotykają takie "przygody". A szczególnie dla tych co jeszcze będą, żeby wyciągneli odpowiednie wnioski wcześniej ode mnie. Poza tym piszę dlatego, że narazie głupio mi jest powiedziec nawet najlepszym kumplom o tym, jaka się moja "miłośc" okazała.

// this is SPARTA !!!

MarvBoy
 Wysłana - 5 luty 2009 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

a to ci nowość
życie idzie dalej i nie powinno sie kręcić wokół lasek to tylko dodatek powinien być

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 5 luty 2009 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

znam jedną taka parę co się zeszła po zdradzie <bezdzietni, bez ślubu> ale to wyjątek

Ekspert -

Koczelada
 Wysłana - 5 luty 2009 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

NIE CHCEM ale musz em

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 5 luty 2009 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze są dwa wyjścia:
1: po rozstaniu się zerwać totalnie kontakt z drugą osobą
albo
2: dalej się widywać jako przyjaciele, ale już nie postrzegać tej drugiej jako potencjalnej partnerki
(opcja druga prawie nie możliwa do wykonania)

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

Diablik_20
 Wysłana - 5 luty 2009 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

Stary, daj sobie z nią spokój rzuciła cie dla jakiegoś frajera, a teraz on ja zostawił i ona nagle chce się spotykać z tobą Wiesz jak to wygląda ... Moi znajomi raz tak się schodzili, ale to nie było to samo codziennie kłótnie i wypominanie tamtego, owego i siakiego

Zmieniony przez - Diablik_20 w dniu 2009-02-05 15:19:05

"Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzonych przez barana.

ocean131
 Wysłana - 5 luty 2009 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

MarvBoy
a to ci nowość

nigdzie nie wspomniałem że to nowość

Sweet69
znam jedną taka parę co się zeszła po zdradzie <bezdzietni, bez ślubu> ale to wyjątek

podobno wyjątki potwierdzają regóły, ale może jakies szczegóły ?

Diablik
Wiesz jak to wygląda ...
Własnie wiem jak to wygląda i pewnie tak własnie jest

// this is SPARTA !!!

trudny25
 Wysłana - 5 luty 2009 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

ja jestem w podobnej sytuacji :D ale lubie ból :D

Gillette
 Wysłana - 5 luty 2009 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

kilka dni temu moja byla pisala do mnie czy ma u mnie jakies szanse
odpowiedzialem ze nie, to najpierw brala mnie na litosc
ale gdy zauwazyla ze jednak jestem nieugiety
to zaczela mi *******ic jaki to ja jestem cham ze to ona prosi o szanse a nie chlopak, bo wg niej tak powinno byc
kobiety...

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

Znawca -

69Mlody69
 Wysłana - 5 luty 2009 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie powiem wam tyle, nie badzcie idiotami bo przypadek kiedy laska was zostawila i szczerze chce wrocic i "nie miala faceta do ruchania, ktory ja rzucil po zabawie" jest tak samo prawdopodobny jak to, ze kiedys nad waszym miastem przeleci spider-man "ten prawdziwy" Nie ma co sie oszukiwac a prawdziwa milosc to... tylko komedie romantyczne sprawdzajace sie tylko w kinach

...Some Say I'm Goin' To Hell But I'm Already There...

Specjalista -

MarvBoy
 Wysłana - 5 luty 2009 18:55      [zgłoszenie naruszenia]

nie bądzmy idiotami bo przeważnie dlatego chce wracać, myslała że jak będzie wolna cała świta cznie jej słodzic a tu sie okazuje że nikt jej nie chce
zawsze powinno sie pojawic czy jest do czego wracać

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Historia jakich wiele... kto przeżył ten rozumie

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Potrzebna bezstronna opinia. | Rozstanie | Pocieszalnia 4 ^^ | wąsy | Rebus ... | jak zrobić dobre wrażenie? zeby on BARDZO zalowal? | Znienawidzone "pomocy" :) | Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość... | gdzie tu równouprawnienie | Przyzwyczajenie? | Egoizm | duma? | czilałtowa ankjeta %-) | Jak zrobic dobre wrazenie na jej znajomych? | Czy w związkach jest miejsce na prywatność? | jestem je pierwszym chlopakiem a miała 6 facetów w łóżku | bozemojale | pachy | milf | sqzi | moda | szwed | antoni | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | kremlin | baruch | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.