FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2552 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Historia stara jak świat 
[powiadom znajomego]    
Autor "Historia stara jak świat"   

siersciooh
 Wysłana - 3 luty 2009 17:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
chciałbym sie doradzić Was, czy jest jeszcze nadzieja czy mam iść i sie za***ać z miejsca...
Historia wygląda tak. Poznałem dziewczynę 4 lata temu na obozie narciarskim (2 lata młodsza). Po prostu marzenie - ładna, inteligentna, poczucie humoru, słucha fajnej muzyki (Rolling Stones, Bob Dylan itp.), można z nią pogadać o wszystkim. Zakochałem sie w niej jak s****ysyn. Po powrocie spotkaliśmy się nawet raz (nie z mojej inicjatywy), ale na tym sie skończyło. Byłem za cienki w siurku, żeby ją gdzieś zaprosić, nie miałem odwagi (miałem 16 lat i żadnego doświadczenia w tych sprawach). Miałem na jej punkcie świra przez cały rok, myslałem o niej non stop. Po roku znowu pojechaliśmy na ten sam obóz. Sytuacja sie obróciła w ten sposób, że tym razem ona sie we mnie zakochała (ja o tym nie wiedziałem), a ja cały wciąż szalałem za nią. Znowu przez rok nie mieliśmy kontaktu (oprócz kilku rozmów na gg) - ona też nie miała odwagi. I jak łatwo sie domyślić następnej zimy znowu pojechaliśmy na obóz (jeździliśmy zawsze stałą ekipą). Na tym obozie w końcu sie dogadaliśmy. Wróciliśmy i od razu sie umówiliśmy (niby przypadkowo wypadły wtedy walentynki). Spotkaliśmy się kilka razy i zostaliśmy parą (zaraz miną 2 lata). To był naprawdę cudowny związek. Była spełnieniem moich wszystkich marzeń. Wiem, że ona też mnie kochała jak mało kto. Po prostu historia jak z bajki. Sytuacja zmieniła sie troche po jakichś 10 miesiącach gdy do jej szkoły doszedł taki koleś, nazwijmy go Zenek. Spotykała sie z nim czasami, a ja byłem za***iście zazdrosny o niego. Kilka osób z jej szkoły zresztą mówiło, że widać, że on coś do niej czuje. Z jego powodu było w kilka poważnych kłótni. Ale wszystko troche ucichło. W wakacje kłóciliśmy sie częściej niż zwykle i zawiodłem ją w pewnej sprawie (żadna zdrada czy coś). We wrześniu szła na imprezę do kolegi, na której zresztą on był. Miała potem przenieść się z niej do swojego mieszkania razem z kilkoma koleżankami i "się dobić". Obiecała mi, że nie bedzie go tam, zresztą, wcale by nie chciała. Po 4 dniach powiedziała, że chyba musimy sobie zrobić przerwę, bo nie czuje tego co kiedyś i "czasami jest troche nie w porządku w stosunku do mnie". Później postanowiła ze mną definitywnie zerwać. Powiedziała, że po ustaleniu naszej przerwy łaziła z Zenkiem całą noc po Warszawie, byli troche na***ani i się z nim całowała (on miał dziewczynę). Powiedziała mi też, że po tej imprezie u kolegi on jednak przyszedł do niej ze swoją dziewczyną. Jak siedzieli na kanapie, on (trzymając swoją zasypiającą dziewczynę za rękę) całował się z nią (tzn z moją byłą dziewczyną). Po miesiącu Zenek okazał sie MEGA ****em i zerwała z nim kompletnie kontakt. Nadal ją strasznie kochałem, tęskniłem za nią. Czułem sie strasznie ****owo. Ostatnio mi powiedziała, że po rozstaniu miała 2 chwile, że zastanawiała się, czy do mnie nie wrócić, ale cieszy sie, że tego nie zrobiła, bo by żałowała. Wyjechaliśmy ze znajomymi na sylwestra w góry, ona też tam była, bo trzyma sie z nami. W górach był też inny mój znajomy ze swoim przyjacielem, nazwijmy go Zdzisiek. Spotykaliśmy się z nimi kilka razy. Zdzisiek się jej spodobał. Po powrocie zaczęli się spotykać. Ostatnio widziałem ich przypadkiem razem. Patrzeć na to jak dziewczyna, którą się kocha jak wariat od 4 lat ma nowego chłopaka, całuje sie z nim i przytula to najgorsze uczucie na świecie. To wszystko boli jak s****ysyn. Nadal ją strasznie kocham i za nią tęsknie. Utrzymujemy kontakt i spotykamy się czasami, ale ja wciąż liczę na coś. Niestety nie umiem dać sobie z nią spokoju, nie umiem o niej zapomnieć. Za dużo dla mnie znaczy. Przeżyłem z nią najlepsze chwile mojego życia i nie umiem po prostu jej olać. Ciągle się o nią staram, bo nie umiem inaczej. A teraz sytuacja sie ciągle pogarsza ze względu na Zdziśka... On akurat pechowo mieszka koło mnie, więc mogę ich przypadkiem często widywać razem. Najgorsze, że nic nie mogę zrobić. Mogę tylko stać z założonymi rękami i patrzeć jak im dobrze razem. Drugiej takiej dziewczyny jak ona już nie znajdę, bo szanse, żeby pokochać kogoś tak jak ja ją ma się raz na całe życie. W sumie nie liczę na rady, bo tutaj nie ma co radzić. Chciałem tylko wiedzieć co o tym wszystkim sądzicie.

Sweet69
 Wysłana - 3 luty 2009 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

sądzę, że Ci przejdzie

zdrówko

Ekspert -

Koczelada
 Wysłana - 3 luty 2009 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Historia zbyt piekna na poczatku i zbyt dramatyczna na koncu, zeby była prawda. Ale coz...

Chcesz byc z dziewczyna ktora calowala sie z chlopakiem trzymajacym jednoczesnie za reke swoja spiaca dziewczyne? Niezbyt smaczny widok. Taki mały..... trojkącik.

Zmieniony przez - Koczelada w dniu 2009-02-03 17:31:42

Arcadios
 Wysłana - 3 luty 2009 17:40      [zgłoszenie naruszenia]

Tak samo jak niesmaczne jest trzymanie za rękę "przyjaciółki" całowanej przez jakiegoś frędzla i opóźniona po procentach reakcja... "Piekło też jest dla człowieka"

Zmieniony przez - Arcadios w dniu 2009-02-03 17:42:09

Znawca -

Kamson
Wisła Kraków
 Wysłana - 3 luty 2009 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - Kamson w dniu 2009-02-03 17:46:50

Inso 2015

Specjalista -

Char0n
 Wysłana - 3 luty 2009 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wiem jak to jest widzieć bliską osobe w ramionach przyjaciela... Powiem Ci, że męczyłem się z tym około roku. Myslałem, że to nie minie nigdy, byłem przekonany, że nie poznam już nigdy kogoś takiego (prawde mówiąc to nie poznałem do dziś...) Ale znalazłem sobie zajęcie, które mnie wciągło i... pewnego dnia poprostu mi przeszło... Mimo tego, że widzę ją praktycznie codziennie.

Podsumowując... Czas leczy rany

Koczelada
 Wysłana - 3 luty 2009 17:50      [zgłoszenie naruszenia]

Lataj dalej za panna, ktora i tak ma Cie w dupie

xmlody90x
 Wysłana - 3 luty 2009 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli krótko mówiąc: "Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedzieć obok niej i będziesz wiedzieć, że ta osoba nigdy nie będzie Twoja..." lipa... niema co...

INSOMNIA
 Wysłana - 3 luty 2009 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

oj tam pierwsze zabujanie oraz zejscie na ziemie boli jak skurvwysyn. ale pozniej to juz z gorki, czlowiek sie tak nie angazuje w to cale serduszkowate badziewie i juz 2 raz sie nie da tak wyciagnac za cyce ciesz sie, bo im wczesniej sie odwali te pierwsza wielka milosc tym lepiej dla ciebie. no i masz to za soba zanim poszedles na studia. bedziesz mogl sie bawic, poznawac laski bez wyrzutow sumienia.

oraz masz kolege hvja, bo sie po dobrych kumplach z paczki dup nie tyka. taka niepisana zasada.

mecha
 Wysłana - 4 luty 2009 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

Przeżyłem z nią najlepsze chwile mojego życia

ja też przeżyłam najlepsze chwile mojego życia z moim były 1,5roku temu... teraz przeżywam jeszcze lepsze najlepsze chwile mojego życia z aktualnym

Zmieniony przez - mecha w dniu 2009-02-04 00:11:04

naklejanie ulotek, plakatów zabronione!

neo7
 Wysłana - 4 luty 2009 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

Drugiej takiej dziewczyny jak ona już nie znajdę, bo szanse, żeby pokochać kogoś tak jak ja ją ma się raz na całe życie. W sumie nie liczę na rady, bo tutaj nie ma co radzić. Chciałem tylko wiedzieć co o tym wszystkim sądzicie.

hu**wo

bardzo możliwe ze drugiej takiej nie znajdziesz
i bardzo mozliwe ze do konca zycia bedziesz cierpiał

to była ta jedyna

Zmieniony przez - neo7 w dniu 2009-02-04 00:18:50

impossible is nothing

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Historia stara jak świat

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Myślałem, że mam spokój... | Zasobnosc portfela | Co pisać w walentynce? | Oryginalny prezent na Walentynki. | poradnik podrywacza %) | sama nie wiem czego oczekuję... | Za szybki dla dziewczyny ? | Coś jej łatwo to przyszło... | Eks | Miłość platoniczna? | Załamka :( | Powroty | klasyka | Moja dziewczyna mnie kontroluje i śledzi | Nie umie zaufać | COŚ ZE MNĄ JEST NIE TAK DLACZEGO ? | ziemon | prosektoruum | sekcja zwlok | 1 listopada | damyrade11 | grabarz | pogrzeb | beata olga kowalska | usunąć konto | aktorki nago | animal1989@wppl | bukmacher | link facebook | 6obcy | dziwny problem z laską | dziwny problem | jak sprać atrament | windows 8 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.