FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2471 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Hmmm co tu robic???:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Hmmm co tu robic???:("   

Se-ba
 Wysłana - 25 maj 2008 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

"olej sukę"

This is a quotation from Don quixet's post

INSOMNIA
 Wysłana - 25 maj 2008 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

Minusik!
Ban w trakcie załatwiania.
Chociaż nie, dałeś soga, to ci się upiecze

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2008-05-25 17:52:55

Se-ba
 Wysłana - 25 maj 2008 18:26      [zgłoszenie naruszenia]

I w dodatku zaznaczyłem, że cytuję, aby w mniejszym stopniu naruszyć prawa autorskie

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 25 maj 2008 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja użyłem tego określenia jako pierwszy, po minusiku macie

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 25 maj 2008 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Chvja, a nie pierwszy, świeżaku.

Andromedaa
 Wysłana - 26 maj 2008 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

A ja za "olej sukę" daję bana

Andro - reszta świata 1:0

Ekspert -

Rothen
 Wysłana - 26 maj 2008 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

to żeby się nie powtarzać.

daj sobie spokój z tą dziewczyną.

ile bólu mi zadało napisanie zdania powyżej a nie OS

Katherinn
 Wysłana - 26 maj 2008 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

To facet jednak potrafi kochać??????????????????
No!
A ja postępowałam kiedys tak samo, więc przyczyny mogą być rózne:
1) jesli znacie się krótko, to ona prawdopodobnie chce cię do siebie zniechęcić, tylko nie wie jak zrobić to delikatnie.

2) tez jesli znacie sie krótko: moze to oznaczac ze podobasz jej sie, ale mówiąć ze nie umie kochac ma na mysli: ZE NIE CHCE ABY TEN ZWIAZEK OD RAZU BYL TAKI SMIERTELNIE POWAZNY, ALE ZEBY AKCJA TOCZYLA SIE W WOLNIEJSZYM TEMPIE, nie od razu wyznawanie uczuc, ale zalezy jej na tobie, skoro sie spotykacie i nie robi wymówek:)

3) ona ma poprostu dołka i potrzebuje byś ją przytulił mocno i powiedział że jest bardzo fajną kobietką która mu sie bardzo spodobała oooo, jakie to milutkie:)

Methos
 Wysłana - 26 maj 2008 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

Co mam robic gdy dziewczyna ciagle powtarza ze nie potrafi kochac cigle tylko rani ma zrabany charakter ze ja nie zasluguje na taka dziewczyne jak ona

qrwa dlaczego nikt tego typu tekstów nie opublikował w jakimś dekalogu w stylu "Co mysli kobieta gdy mówi...."

jestem na 100% pewny ze po prostu JEJ NIE KRĘCISZ.

I chocbys słońce połozył u jej stóp, to i tak bys nic nie zdziałał.

Nie zmusisz kogoś do tego, żeby odwzajemnił to co czujesz tylko dlatego ze TY tego chcesz.

Tak to juz jest.

ZMIEŃ OBIEKT ZAINTERESOWAŃ .

Zmieniony przez - Methos w dniu 2008-05-26 12:37:04

Ekspert -

PolijSter
 Wysłana - 26 maj 2008 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

dobre, przeczytajcie 2 wyzej wypowiedzi :)
najpierw:
Katherinn ciekawe o co jej chodzi? pisze tyle rozbierznych sytuacji, ze *** strzela i koles ma 3 opcje do wyboru (pewnie bylo by wiecej) z ktorych zadna sie z soba nie wiaze, co by sie nie dzialo i wybral to i tak ma 1/3 szans na powodzenie abylo by zapewne 1/999999 ze i tak mu sie nie uda :/

Methos radzi krotko i zwiezle, nie podobasz sie jej wiec uciekaj i znajc se taka ktorej sie spodobasz :/

jedyne wnioski ktore mi sie nasuwaja to tragiczne i komiczne:/

kobiety zeczywiscie nie wiedza czego chca i zwalaja odpowiedzialnosc na faceta
samce mysla, ze suki zeczywiscie maja cos sensownego dopowiedzenia

nie chcial bym laczyc tych dwoch wypowiedzi ale czytajac je ot tak mozna latwo stwierdzic, ze kobiety lubia byc ulegle i sobie marudzic, a facet jak to facet powinien podjac decyzje czy chce byc z baba czy nie, a gdy sexik sie konczy to proste, ze trzeba znalezc kolejna kobiete :)

uga buga, koko - dżambo

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Hmmm co tu robic???:(

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Kuternoga | Niższy- mały problem | raz kocham raz nie | Co wkurza faceta. | Zdradzony , nie wiem co zrobic.. ;((( | Jesienny spampost singli vol30 by Obi... | Frustracja | Jak zaplanować rocznicę? | Obsesja? | Fobia przed ślubem %) | Dziewczyny współczesne, a kiedyś ... | czy 2 mieisace po zakonczyonym zwiazku dziewczyna jest gotowa na kolejny? | 50 % kobiet nie chce szczęścia | Jak ją zdobyć? | gdzie? | pytanie do dziewczyn.... | iron maiden łódz | iron maiden łódz bilety | microlab | savoir vivre na stadionie | diabeł | wcielenia | jak m?c d?u?ej | kara ?mierci | kod ogranicze? nokia 6303 | bashmed | wywiad z technikiem sekcji zw?ok | wezwanie do wyp?aty wynagrodzenia | przemy?l | xami | sympatycznapati | chamskie vol 14 | soszy ska | pija soki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.