FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1969 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Homoseksualiści a adopcja ...... 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
homoseksualisci powinni miec prawo 
to wbrew naturze i moralnosci 
nie z innych powodów 
nie mam zdania 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Homoseksualiści a adopcja ......"   

nioonia
 Wysłana - 4 październik 2005 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

bylo to gdzies tu chyba poruszane
tez sadze jak Wy. biedne byloby takie dziecko.
poza tym dwie mamusie by np rozpieszczaly dziecko a nie mialyby skad czerpac postawy takiej jaka prezentuja faceci

Znawca -

michalek_1
 Wysłana - 4 październik 2005 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie bo jakos mi to nie pasuje.. dziwne to by bylo troche jakby np nauczycielka kazala przyjsc ojcu do szkoly a ten by sie pytal 'ktory?' albo by mowilo ze mieszka z mama i ciocia zdeczka dziecko by bylo dyskryminowane w szkole i wogole mialo by przeje.ane

Zmieniony przez - michalek_1 w dniu 2005-10-04 15:55:15

[www.centrum-promo.pl] - w służbie kreowania Waszego wizerunku

Asdef
 Wysłana - 4 październik 2005 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

ZIELIN5 z przeciw już ci mówię dlaczego tak uważam

Ale zanim zacznę z góry uprzedzam że nie mam nic do osób z "błękitnej ostrygi":]

powiedz mi czy dziecko wychowywane w śród zbrodniarzy nie poszło by w jego ślady ??
to teraz pytanie nr dwa czy dziecko wychowywane w rodzinie dwóch panów czy by również nie znalazło sobie partnera do dziwnych zabaw zamiast panny ?
na to pytanie nie potrafię sobie w 100% odpowiedzieć dlatego troszkę po teoretyzuje tylko problem wygląda z racji moralnych źle, bo jak pozwolimy na to będą takie chore związki akceptowane a to pociągnie za sobą epidemiologiczne skutki
ja jestem ciekawy tylko takiej kwestii: dlaczego osoba z gej paty nie potrafi się przyznać do spaczenia seksualnego przecież niby nikomu nie wadzi (mnie to wisi co kto robi w domu) tylko po co to uwidaczniać, to jest problem oczywiście dla mnie poniżej społeczny, to coś takiego jak w parku dwa pieski się spotkają i nagle poczują chrapkę na siebie, i im to zaczyna się robić obojętne z czym czy komu skoczą na nogę jest to jednym stopniu spaczenie a jak wiadomo spaczenie równa się chorobą emocjonalną również zaczyna się problem z zakładaniu rodzin związków homoseksualnych, przecież to niby też nie jest sprawa ludzi hetero ale cóż czy na to też pozwolić, skoro nic nie szkodzą nikomu?
Osobiście ja bym zabronił ale z drugiej strony, jak teraz umiera jedna ze stron (chodzi mi o homo) to kto odziedzicza majątek, pewnie zaraz znajduje się mamusia która się wcześniej nie przyznawała do synalka
I zabiera część domu mimo to że wspólnie ze św pamięci partnerem facet łożył na dom razem i w tym przypadku bym zrobił wspólnotę majątkową takim związkom w celach prawnych.. ale dziecka nigdy bo wiadomo co pociąga za sobą takie praktyki nawet dla t akiego dziecka było by lepiej jak by nigdy nie miało rodziców niż inne dzieci w przedszkolu by się zorientowało jakich ma rodziców, pewnie by nie wiedziało na kogo mówić TATA skandal

sisko_laf
 Wysłana - 4 październik 2005 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

ok, nie mam czsu ale tamat zescie dali ciekawy. I musze sie wylamac, bo ja raczej nie mam nic przeciwko. Mam kolezanke wychowywana przez jej matke i jej partnerke i jest calkiem normalna. Poza tym gdyby tak bylo, ze zachowania seksualne sa przejmowane przez nasladownictwo rodzicow, to pewnie nie byloby na swiecie gejow i lesbijek, bo przeciez byli oni wychoiwywani przez heteroseksualistow.
Nie wiem, u mnie w klasie jest troche ludzi z rozbitych rodzin, troche z biednych czarnych i wydaje mi sie ze na ich tle, ta kolezanka z dwoma mamusiami wcale nie moze nazekac.
Poza tym jest chyba jak sami piszecie, nie jest problem w tym zeby homo adoptowali, tylko w tym jak potraktuje takie rodziny i takie dzieci spoleczenstwo. A sami widzicie jak reagujecie, wiec i wy nie ulatwilibyscie zycia takiemu malcowi.
Moze ja mam troche inne podejscie, bo tez kulturowo sie pewnie troche roznie. Mieszkam od dziecinstwa w usa i do pewnych rzeczy jestem juz przyzwyczajony. Przede wszystkim do innosci.

Pozdrawiam Serdecznie :)

vox
 Wysłana - 4 październik 2005 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

napewno nie powinni miec takiego prawa

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 4 październik 2005 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, ale z innych powodów niż natura ... Zdrowie psychiczne dziecka, jego dobro itd

Ekspert -

cooqłka
 Wysłana - 4 październik 2005 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nie, z innych powodów - tak jak Andromedaa, psychika dziecka, prawidłowy rozwój emocjonalny i społeczny...

Do czytających moje posty,których zmyli nick: JESTEM FACETEM! Więc nie podbijać do mnie panowie %-)
---------------------
Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi - Albert Camus

Znawca -

MaxB
 Wysłana - 4 październik 2005 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie Nie i jeszcze raz Nie.. zaden argument nie przekona mnie zebym myslal inaczej..

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 4 październik 2005 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

nigdy w zyciu !!

szerzej już się tu gdzieś wpowiedziałam kiedyś

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Raptor10
 Wysłana - 4 październik 2005 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym napewno takiej osobie nie utrudniał życia gdyż jestem bardzo tolerancyjy mimo iz nie mieszkam w USA tylko poprostu szkoda mi tych dzieci co jak co ale w polsce społeczeństwo jest bardziej konserwatywne i takie małżeństwo by więcej przyniosło szkody niż dobrego , takie dziecko od podstawówki było by inne, inaczej by było traktowane i każda kłótnia z równieśnikami zapewne nawiązywała by do odmienności ich rodziców ...i dzieciństwo ma sie wtedy naprawde przewalone.

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Homoseksualiści a adopcja ......

Strony: 1 2 3 4