FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1898 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Homoseksualiści a adopcja ...... 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
homoseksualisci powinni miec prawo 
to wbrew naturze i moralnosci 
nie z innych powodów 
nie mam zdania 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Homoseksualiści a adopcja ......"   

rafee
 Wysłana - 5 październik 2005 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

bartosz: mam wrazenie, ze nie rozumiesz slowa pisanego

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

ZIELIN5
 Wysłana - 5 październik 2005 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Asdef - Mi chodzilo o to ze nie jestem za tym zeby pary homoseksualne mialy mozliwosc adopcji W zyciu bym sie na takie cos nie zgodzil

fitnessstore.pl

Płotek
 Wysłana - 5 październik 2005 20:42       [zgłoszenie naruszenia]

Przeciez ty wprost napisałeś ze jestes z nakaniam ludzi pogrozkami itd. Może jeszcze pogromy ci się mażą? Wiesz zebrac ekipe chłopaków i zrobic pedziom noc krysztalowa?

Chyba marzą, nie mażą? Napisałem to, bo nie godzę sie na krzywdzenie dzieci w imię zaspokojenia czyjejś chęci udowodnienia, że akurat jego ideologia jest słuszna mimo oczywistych dowodów, że jest inaczej.

No ma to, ze jeśli dzieci będą z ta świadomością oswojone od malego tak samo jak ich rówieśnicy z przedszkola to będzie wporzo. Problem pojawia się wtedy, gdy się małym dzieciom wmawia, ze ten jest chory czy cos w tym stylu.

Niestety, nie wszystko jest w porządku. W przedszkolu szy w szkole takie dzieci po prostu wstydzą się mówić o tym, w jakich warunkach się wychowują. Zauważyłem, ze wszyscy zwolennicy homoseksualnych adopcji zwyczajnie ignorują ten problem (właściwie wszystkie inne też).

Wśród reszty twoich argumentów nie znalazłem żadnego punktu zaczepienia dla komentarza. Wszystko, co na ten temat myślę, już powiedziałem. Musiałbym się powtarzać i tłumaczyc rzeczy oczywiste.

Artykuł:

[http://www.ozon.pl/a_tygodnikozon_2_5_324_2005_13_1.html]

Na zachodzie Europy znalezienie takiej publikacji mogłoby nie być łatwe, bo dyskusję na temat homoseksualizmu zastępuje tam ideologia i polityczna poprawność. Dlatego chociaż z tego powodu cieszę się, że mieszkam w Polsce.

Ex nihilo nihil fit.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Homoseksualiści a adopcja ......

Strony: 1 2 3 4