FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 72207 razy ¬
 
ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Homoseksualizm - cecha wrodzona czy nabyta? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Homoseksualizm - cecha wrodzona czy nabyta?"   
 
OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 01:36      [zgłoszenie naruszenia]

A pedał nie wyobraża sobie jak można żyć z kobietą... A fe!
_______________________________
 
Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -
 
Weekend123
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 01:38      [zgłoszenie naruszenia]

to 'A fe!' było z autopsji czy z kina ???


_______________________________
 
"Nie trać czasu z kimś kto niema go, aby go spędzać z tobą" G.G. MARQUEZ
"Absurdalność daje się wyrazić tylko za pomocą humoru" A. HITCHCOCK

 
OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 01:52      [zgłoszenie naruszenia]

Stereotypowy gest dla podkreślenia treści wypowiedzi.
_______________________________
 
Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -
 
Raskus
Biofil
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 06:24      [zgłoszenie naruszenia]

NIe wrodzona. Nawet w rozmowach w Toku wypowiadaly sie osoby jktore nagle czuly ze sa gejami. Było to coś typu: "Ja nie moglem wuwierzyc, nie rozumialem dlaczego ja? Czemu gejem? Podobali mi sie mezczyzni, ale nie moglem sie z tym pogodzic, teraz juz jest lepiej..." Cos w tym stylu.
_______________________________
 
[http://www.insomnia.pl/AUTODESTRUKCJA%2C_czyli_poci%C4%85g_ku_%C5%9Bmierci-t209419.html]

[http://www.****************/temat7346-strona1/] SNY

Specjalista -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 07:55      [zgłoszenie naruszenia]

Rozmowy w toku, to taki program jak program Jerrego Springera, wyciaganie jakichkolwiek wnioskow, na podstawie tego, co twierdza uczestnicy tego programu, wydaje sie delikatnie mowiac pochopne. Ja tam widzialem odcinek, w ktorym byly babcie, ktore twierdzily, ze sa nieustannie gwalcone przez niwidzialnego demona, albo facet wielokrotnie porywany przez UFO.

 
Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 08:42      [zgłoszenie naruszenia]

Homoseksualizm, tak jak wszystko, ma swoje przyczyny. Zachęcam do przeczytania tekstu, który własnie napisałem - Regresing a zaburzenia seksualne [http://www.insomnia.pl/temat192081-strona14/#post4] .

Homoseksualizm bowiem można odreagować na regresingu, powstaje tylko pytanie - po co? Czyli mozna go odreagować, ale nie wiem czy jest sens - raczej częsciej osoby homoseksualne na regresingu muszą odreagować wstyd, niegodność i zaakcpetować swoją orientacje, w której przecież nie ma nic złego.

Homoseksualizm nabyty też jest mozliwy, aczkolwiek nigdy nie ma przypadków ----> Czasem nadmierne onanizowanie się w dzieciństwie, w okresie dojrzewania, prowadzi do zbytniego poszerzania wyobraźni i fantazji w sferze seksualnej, w ten sposób może ktoś niewłaściwie ukierunkować swoją seksualność - np na osobników tej samej płci (czego wcześniej nie było). Są dwie możliwości: 1. albo delikwent tak się rozerotyzuje, ale boji się współżyć z osbami tej samej płci bo prześladuje go wmówiony strach przed ciążą, wtedy wkręca sobie że bezpieczniej dla niego będzie narazie współżyć z osobami tej samej płci (na taki pomysł może wpaść nawet podczas onanizowania się - bo wtedy jakże łatwo się fantazjuje ;) po czasie bierze to coraz bardziej za "swoje", treść jego wyobrażeń podczas onanizowania się zaczynają zastępować coraz bardziej pewnie osoby tej samej płci, aż w skrajnych przypadkach płeć przeciwna ostatecznie przestaje go interesować, swój pierwszy raz zalicza w seksie homoseksualnym, wymazuje ze swiadomości to jak doszło do "nabycia" przez niego homoseksualizmu. A przyczyną był strach przed zajściem w ciąże przy jednoczesnym mocnym rozerotyzowaniu 2. młody delikwent tak często się onanizuje że wyobrażenia o zwykłym seksie przestają na niego pobudzająco wpływać, sięga wtedy po mocniejsze wrażenia, sięgnąć może np po treści homoseksualne. (oczywiście wszystkie te osoby jednoznacznie twierdzą że to co się stało nie było przypadkiem, prawdziwa przyczyna twi zawsze jeszcze wcześniej, jeśli wejśc w głębokie warstwy podśwadomości. Nic nigdy nie dzieje się przypadkiem, Nikt nigdy przypadkiem nie został homoseksualistą ;)

Reszta w linku który podałem.


Też bym nie przeceniał roli genów w tym wszystkim! To w jaki sposób ukierunkujemy seksualnośc zależy od wzroców zakodowanych w podświadomości, zgodnie z którymi - niemal tak jakby zgodnie z wgranym programem - postępujemy. W przypadku różnych dziwnych ukierowań seksualności (pedofilia, zoofilia) nie może być mowy o czyjejś winie lub grzechu! Istnieją tylko wzorce, które są silniejsze od naszej woli. Można się ich pozbyć, odreagować jei wprowadzić na ich miejsce coś bardziej właściwego, a w przypadku homoseksualizmu przebaczyć sobie i zaakceptować go, no chyba ze komuś bardzo zależy to zmenić, to też jest OK.

Zmieniony przez - Grundman w dniu 2006-09-25 08:46:47

Zmieniony przez - Grundman w dniu 2006-09-25 08:49:11
_______________________________
 
Namaste!

Ekspert -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

Czasem nadmierne onanizowanie się w dzieciństwie, w okresie dojrzewania, prowadzi do zbytniego poszerzania wyobraźni i fantazji w sferze seksualnej, w ten sposób może ktoś niewłaściwie ukierunkować swoją seksualność - np na osobników tej samej płci (czego wcześniej nie było). Są dwie możliwości: 1. albo delikwent tak się rozerotyzuje, ale boji się współżyć z osbami tej samej płci bo prześladuje go wmówiony strach przed ciążą, wtedy wkręca sobie że bezpieczniej dla niego będzie narazie współżyć z osobami tej samej płci (na taki pomysł może wpaść nawet podczas onanizowania się - bo wtedy jakże łatwo się fantazjuje ;) po czasie bierze to coraz bardziej za "swoje", treść jego wyobrażeń podczas onanizowania się zaczynają zastępować coraz bardziej pewnie osoby tej samej płci, aż w skrajnych przypadkach płeć przeciwna ostatecznie przestaje go interesować, swój pierwszy raz zalicza w seksie homoseksualnym, wymazuje ze swiadomości to jak doszło do "nabycia" przez niego homoseksualizmu. A przyczyną był strach przed zajściem w ciąże przy jednoczesnym mocnym rozerotyzowaniu

Skad zaczerpnales te informacje? Zgodnie z tym co czytalem na ten temat, u homoseksualistow istnieja widoczne fizyczne roznice budowy i umiejscowienia pewnych obszarow mozgu, co potwierdzalo skanowanie mozgu. Krytyczne dla wystepowania tego zjawiska obszary posiadaly wielkosc oraz umiejscowienie charakterystyczne dla plci przeciwnej. Te fizyczne proporcje ukszataltowuja sie wylacznie podczas wczesnego okresu ciazy i nie ulegaja juz zmianom. To, ze ktos w dziecinstwie zauwaza, ze jest gejem, to tylko zasluga tego, ze spoleczenstwo czego innego od niego oczekiwalo, a on swojej odmiennosci wczesniej nie zauwazyl. Pierwotna przyczyna byla organiczna.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2006-09-25 09:03:17

 
Grundman
Perpetuum mobile
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 09:21      [zgłoszenie naruszenia]

Niewiele wiem na temat organicznych przyczyn pojawienia się homoseksualizmu. Być może odnosi się to do tej częsci homoseksualistów których uznaje się za "przegiętych" - to tacy sfeminizpwani mężczyźni, ni to facet ni baba. Tu bym się zgodził - pewnie dlatego nie ma sesnu odreagowywać tego w tych przpadkach, bowiem to zwyczajnie energia żeńska wcielona w męskim ciele. Ale są i przpadki takie - znacznie liczniejsze - że facet budową ciała i umysłu nie różni się od innych facetów, zachowaniem też nie - a tylko ma inaczej ukierunkowany popęd płciowy. Homoseksualizm to temat rzeka, jednego wytłumaczenia się tu nie znajdzie. A to co napisałem to autentyczne wspomnienia z regresingu pewnych osób! Rzeczywiście tak u nich wyglądała cała historia zostania homoseksualistami w tym życiu. ale takie przpadki które uznać byśmy mogli za "nabyte" to zdecydowana mniejszość.

Na regresingu jak odreagujesz sobie popciąg do osób tej samej płci, to już nie czujesz tego pociągu - niezaleznie jaka by nie była budowa Twojego mózgu. Ale rzeczywiście czasami nie ma sensu odreagowywać homoseksualizmu bowiem mozna czerpać głęboką przyjemnośc i staysfakcje także ze związków homoseksualnych. We wszystkich innych zaburzenia seksualności jakie przychodzą mi do głowy, nie ma już takiej dowolności - bowiem... szkodzą one conajmniej jednej ze stron. A homoseksualizm nie szkodzi nikomu.
_______________________________
 
Namaste!

Ekspert -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 09:30      [zgłoszenie naruszenia]

Wkleje ci kawalek z mojego innego posta, w sporym uproszczeniu jak to jest z homoseksualistami zachowujacymi sie zgodnia z wlasna plcia, a tymi ktorzy przejmuja zachowania plci przeciwnej:

Z punktu widzenia biologicznego, wszystko wskazuje na to, ze wystapienie homoseksualizmu, jest u obu plci rowno prawdopodobne. Malo kto posiada mozg typowo meski lub zenski, zwykle sa to posrednie warianty, zaburzenia przebiegu ciazy potrafia tu bardzo namieszac. Czlowiek ma w mozgu dwa kluczowe dla tego osrodki, jeden odpowiada za dobor partnera, drugi za plec mozgu czyli sposob zachowania. Jezeli plod zacznie sie rozwijac jako dziewczynka, w srodowisku zenskich hormonow, a okolo 6 a 8 tygodnia ciazy z organizmu matki dostanie dawke hormonow meskich, zaleznie od zaawansowanie ktorys z tych osrodkow w pewnym stopniu lub calkowicie rozwinie sie w sposob tozsamy dla przeciwnej plci. Wtedy mamy albo transseksualistke- wariant ekstremalny, cialo kobiety z praktycznie calym mozgiem faceta. Mozemy miec bardzo meska lesbijke- zachowuje sie po mesku, ubiera sie jak facet, podobaja jej sie kobietki (ma oba osrodki meskie).Albo jezeli nastapi to w poznym okresie, to tylko osrodek wyboru partnera nabierze cech meskich, babka bedzie bardzo kobieca, bedzie lubiala sukieneczki, kosmetyki ale podobaja jej sie inne kobietki, gdy osrodek ten jest lekko przeksztalcony podoba jej sie to i to. Z facetami jest podobnie tylko odwrotne wachania hormonow graja role, stad nie kazdy gej zachowuje sie w sposob kobiecy

...

Te wachania maja rozna przyczyne, dowiedziono, ze najwiecej gejow rodzi sie w okresach wojen, po drugiej wojnie swiatowej bylo ich wiecej niz w okresie pokoju. To stres bombardowan i podobne czynniki powodowaly duze wachania hormonow u ciezarnych kobiet, a skutek ich znamy. Starozytni grecy byli wojowniczym narodem, wiec pod uwage odsetek gejow teoria wydaje sie na rzeczy...

 
FlashBoy
 Wysłana - 25 wrzesień 2006 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

ja sądze że homoseksualizm nabywa sie wraz z życiem...to nie jest tak że od urodzenia koleś rodzi się gejem... tylko wpływ na to moze miec np. środowisko w jakim przebywa

Zmieniony przez - FlashBoy w dniu 2006-09-25 09:45:21
_______________________________
 
"śpiesz się kochać ludzi...tak szybko odchodzą..."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 99 stron.   poprzednia | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Homoseksualizm - cecha wrodzona czy nabyta?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99