FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 72207 razy ¬

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Homoseksualizm - cecha wrodzona czy nabyta? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Homoseksualizm - cecha wrodzona czy nabyta?"   

kruchy5
 Wysłana - 20 czerwiec 2009 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

A dlaczego kruchy ma coś do gejów
Mam ale nie dlatego że są gejami.A może inaczej. Mam coś do ludzi którzy mają nieuporządkowaną sferę seksualności i to nieuporządkowanie ma negatywny wpływ na innych.A czy to jest gej czy heteroseksualista nie jest dla mnie istotne.(Z księżmi katolickimi włącznie-mało co mnie tak wkurza jak duchowny który nie szanuje swoich zobowiązań i powinności).

Kruchy, dlaczego Bóg nienawidzi gejów?
Nienawidzi?Skąd to przypuszczenie.

Teza "osoby homoseksualne są zaburzone psychicznie" została wysnuta na podstawie obserwacji tylko dysfunkcyjnej psychicznie grupy osób homoseksualnych.

TheKleszcz podaj jakieś źródło gdzie byłaby podana konkretna informacja typu:naukowcy optujący za tezą osoby homoseksualne są zaburzone psychicznie badali tylko tych którzy mają ze swym homoseksualizmem problemy.

Ps.:Mój koleżka ma wrodzoną wadę serca.I leczy się.Coś z nim nie tak?

Specjalista -

TheKleszcz
 Wysłana - 20 czerwiec 2009 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

TheKleszcz podaj jakieś źródło gdzie byłaby podana konkretna informacja typu:naukowcy optujący za tezą osoby homoseksualne są zaburzone psychicznie badali tylko tych którzy mają ze swym homoseksualizmem problemy.

R.C.Carson, J.N.Butcher, S.Mineka: Psychologia zaburzeń, vol.2. Tłum. W. Dietrich i in. Gdańsk, 2003, s.625.

Ps.:Mój koleżka ma wrodzoną wadę serca.I leczy się.Coś z nim nie tak?

A ja mam wrodzone czarne oczy. I się nie leczę. Coś ze mną nie tak?

Zmieniony przez - TheKleszcz w dniu 2009-06-20 21:42:03

Zacznij żyć tu i teraz.
[www.zacznijzyc.net]

Znawca -

indecent
 Wysłana - 20 czerwiec 2009 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

"Pastor baptystów Fred Phelps to człowiek, którego zna już chyba cała Ameryka. W ciągu ostatnich 12 lat duchowny z Wesboro Baptist Church w Topeka w stanie Kansas zorganizował aż 22 000 (!) pikiet w całych Stanach Zjednoczonych, a także poza granicami tego kraju. Co z takim zapałem głosi wielebny Phelps? Ewangelię? Miłość bliźniego? Bynajmniej, pastor głosi, że "God hates fags" - "Bóg nienawidzi pedałów"! Jeżeli homofobia - strach i nienawiść wobec homoseksualistów - jest rodzajem zaburzenia osobowości, to wielebny Phelpsa jest okazem wręcz akademickim"

To prawda bóg nienawidzi gejów

TheKleszcz
 Wysłana - 20 czerwiec 2009 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Fred Phelps nienawidzi gejów.

Zacznij żyć tu i teraz.
[www.zacznijzyc.net]

Znawca -

ziemon
LADY
 Wysłana - 21 czerwiec 2009 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

Kruchy - Mam coś do ludzi którzy mają nieuporządkowaną sferę seksualności i to nieuporządkowanie ma negatywny wpływ na innych.
a jak to się ma do homoseksualistów? jakbyś rozwinął tę myśl?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 21 czerwiec 2009 10:16      [zgłoszenie naruszenia]

j/ziemon

Z księżmi katolickimi włącznie-mało co mnie tak wkurza jak duchowny który nie szanuje swoich zobowiązań i powinności

to musisz być baaardzo wkurzonym człowiekiem

kruchy5
 Wysłana - 21 czerwiec 2009 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

a jak to się ma do homoseksualistów? jakbyś rozwinął tę myśl?

A tak:
Moim zdaniem przeciętny homoseksualista ma priorytety względem seksu ułożone tak jak chłopak w okresie dojrzewania.Niezdrowa fascynacja połączona z brakiem odpowiedzialności.A to w dorosłym życiu może prowadzić do jakichś tam form uzależnienia i poszukiwania coraz mocniejszych wrażeń.
I to jest właśnie to nieuporządkowanie które może mieć negatywny wpływ na innych .

to musisz być baaardzo wkurzonym człowiekiem
Tak.
Kilku debili w dużej grupie może położyć na łopatki całe przedsięwzięcie.I to logiczne że przeciwnicy cynicznie to wykorzystają.To mnie wkurza jeszcze bardziej.

Specjalista -

ziemon
LADY
 Wysłana - 21 czerwiec 2009 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem przeciętny homoseksualista ma priorytety względem seksu ułożone tak jak chłopak w okresie dojrzewania. Niezdrowa fascynacja połączona z brakiem odpowiedzialności.

wybacz Kruchy - szanuję Twoje zdanie, ale to co tu prezentujesz to politycznie poprawne i ładne nazwane (szczególnie ta "niezdrowa fascynacja") zaglądanie dorosłym ludziom do łóżka

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 21 czerwiec 2009 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem przeciętny homoseksualista ma priorytety względem seksu ułożone tak jak chłopak w okresie dojrzewania.

Czemu tak uważasz? Znasz osobiście wielu homoseksualistów, że pozwalasz sobie na takie stwierdzenie? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

kruchy5
 Wysłana - 21 czerwiec 2009 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nie muszę zaglądać dorosłym ludziom do łóżka wystarczy zerknąć na portale gejowskie i zobaczyć co proponują innym logujący się tam użytkownicy.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 99 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Homoseksualizm - cecha wrodzona czy nabyta?

Strony: 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99