FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3524 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Homoseksualizm w naturze... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Homoseksualizm w naturze..."   

Raptor10
 Wysłana - 5 październik 2005 11:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Natura jest całkowicie heteroseksualna - twierdzą zwolennicy tezy, że homoseksualizm jest zboczeniem, które należałoby leczyć. Osób takich - niestety - najprawdopodobniej nigdy nie zabraknie. Zjawiskiem homoseksualizmu wśród zwierząt zajmowało się wielu naukowców. W rzeczy samej, widok dwóch kundli płci męskiej, kopulujących na łące jest tak intrygujący, że warto znaleźć przyczynę tak dziwnego ich zachowania. Jedni badacze szli na skróty. Z wielu przykładów, przytoczyć można świadectwo dr Reinharda Göltenbotha z berlińskiego ogrodu zoologicznego, który napisał, że "krowy, pozbawione partnera seksualnego zwracają się do przedstawicielek tej samej płci. Jeśli jednak w stadzie pojawi się byk - natychmiast przenoszą swe zainteresowanie na niego". Tezą Göltenbotha było jednym słowem, że homoseksualizm wśród zwierząt występuje w sytuacji kryzysowej. Potrzeba rozładowania naturalnego popędu płciowego popycha zwierzęta do aktów homoseksualnych tak, jak ludzi w więzieniu. Jeśli jednak równowaga płci zostanie przywrócona - zwierzęta zachowują się znów "normalnie".

Naukowcy stwierdzili, że u 450 gatunków zwierząt występują zachowania homoseksualne. Samiczki delfina wsuwały płetwę w waginę innych samiczek, samce szympansów ssały penis innych samców, morsy "masturbowały" samców płetwami a delfiny rzeczne wtykały sobie wzajemnie członki do otworu wydechowego. Samiczki misiów koala kopulowały z samiczkami a samczyki mew budowały wspólne gniazdo.

Twierdzeniu, że homoseksualizm jest wśród zwierząt formą zastępczą związku heteroseksualnego zaprzecza następująca obserwacja: U orangutanów, pingwinów królewskich i 40 dalszych gatunków znaleźć można było osobniki, które całkowicie ignorowały przedstawicieli płci przeciwnej - nawet wtedy, gdy było ich pod dostatkiem. Homoseksualizm jest wyrazem gotowości natury do eksperymentu. I niczym więcej. Człowiek jest jedynym stworzeniem, które homoseksualizm traktuje jako coś wynaturzonego.

jest to fragment jakies pracy bodajze magisterskiej bo w***** długa
ktora porusza tematu homoseksualizmu w swiecie zwierząt to najciekawszy fragment

[prace.sciaga.pl/33480.html] <--dla chetych lnk bezposredni do pracy

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Ignatus
 Wysłana - 5 październik 2005 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

Chęcią do eksperymentowania? Jak już to chyba defektem genetycznym, tak jak dodatkowy palec, daltonizm i setki innych nieprowadzącyh do niczego wad i mutacji.To pomyłka natury nic więcej jest ich wiele a to jedna z nich, dopisywanie do do homoseksualizmu jakiś wyższych powódek jest tragiczne.Kiedyś traktowano to jako chorobe psychiczną i nikt sie nie dziwił, a kiedy zrobiło sie ich za dużo to sie zaczeło....

bebebe

wortal
 Wysłana - 5 październik 2005 14:44      [zgłoszenie naruszenia]

Co jest bardziej "nienormalne"
i dlaczego.

czy (obie strony dorosłe):

- sex facet-facet / kobieta-kobieta (homo)

- sex syn-matka / córka-ojciec / z ciotką/wujmiem (hetero)

- sex kilku osób i miłóśc kilku osób do siebie

Wg. jeżeli się zalegalizuje w pełni związki seksualne homo, to nie widze przeszkód by legalizowac inne związki, czyli grupowe czy w rodzinie.
Bo z rodzina nie wypada? Wcześniej nie wypadało pan z panem.
Bo dzieci moga być z wadami? A w homo w ogóle nie ma dzieci.
Kto mi zakazuje zakochac się w kilku osobach? Itd. itp.

Nie mam nic do homo, ale ja tak postrzegam te sprawę.
Jeżeli powiemy A, to znaczy że kończymy pewien etap w naszej kulturze, i nalezy powiedzieć B.
Czyli każdy kocha jak chce i kogo chce pod warunkiem że obie strony sa dorosłe) i nic nikomu do tego.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

Specjalista -

nioonia
 Wysłana - 5 październik 2005 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

- sex facet-facet / kobieta-kobieta (homo)
zaloze sie ze faceci powiedza ze facet-facet, bo dla nich to oblesne z tego co zauwazylam a jak lesby sobie robia dobrze to was to podnieca ehhe ja tego jeszcze nie moge zrozumiec
w ogole to nie wiedzialam ze zwierzatka tez sa homo myslalam ze to w legalnej blondynce to tylko sciema w sumie sie nigdy nad tym nie zastanawialam

Znawca -

Raptor10
 Wysłana - 5 październik 2005 16:38      [zgłoszenie naruszenia]

hehe dwie nagie kobietki ...co w tym ma byc oblesnego ale dwoch facetow popychajacych sie tu i tam bleeeeeeee zaraz sie zpawiuje no co do zwierzątek to jak widać ludzie to tylko jedne z wielu zwierzątek co sa homo-niewiadomo

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 5 październik 2005 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawy post

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 5 październik 2005 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Tezą Göltenbotha było jednym słowem, że homoseksualizm wśród zwierząt występuje w sytuacji kryzysowej. Potrzeba rozładowania naturalnego popędu płciowego popycha zwierzęta do aktów homoseksualnych tak, jak ludzi w więzieniu

W wiezieniu jest to raczej wyznacznik hierarchii pomiedzy wiezniami. Nie kazdy dyma kazdego.

Tak samo jest z psami. Kundel wlazacy na plecy drugiemu i probujacy "dobrac sie mu do dupy" tak naprawde pokazuje swoj dominujacy charakter i ustala hierarchie "w stadzie". Dlatego wlasnie czesto przy takich akcjach dochodzi do spięć pomiedzy psami

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

nioonia
 Wysłana - 5 październik 2005 19:14      [zgłoszenie naruszenia]

hehe dwie nagie kobietki ...co w tym ma byc oblesnego ale dwoch facetow popychajacych sie tu i tam bleeeeeeee zaraz sie zpawiuje no co do zwierzątek to jak widać ludzie to tylko jedne z wielu zwierzątek co sa homo-niewiadomo
no wlasnie.. ale skoro juz tolerujesz lesbijki to geji czemu nie?
tylko i wylacznie dlatego ze oni Cie nie podniecaja tak jak dwie lesbijki?
to dyskryminacja i w ogole bez sensu takie meskie gadanie jak dla mnie...

Znawca -

Raptor10
 Wysłana - 5 październik 2005 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja ich nie dyskryminuje tylko wole patrzec na kobiece ciałka a z patrzenia dwoch kolesi popychajacych sie w tyłek zadnych przyjemnosci nie czerpie a wrecz napawa mnie to obrzydzeniem, jak chca sie bawić to niech sie bawia robia co chcą byle bym tego nie widział , moze kobiety lubia patrzec na zabawe dwoch panow bo akurat was faceci kręcą i to jakos zrozumiem ale jak mnie nie kręcą panowie to czemu miałbym to oglądać...

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

nioonia
 Wysłana - 5 październik 2005 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

nie no ok nie mowie o Tobie, ale niektorzy jada pedalom ktorzy uprawiaja seks i to ich dyskruminuje tylko dlatego ze laski was podniecaja bo i to i to jest homoseksualizmem. jak sie hetero chlopakom nie podobaja geje to niech po prostu na nich nie patrza a nie jada. bo my dziewczyny raczej nie mowimy "o ja ******le dwie lesby ale oblesne ja ******le jak moga to robic jakies po******lone.." tylko dlatego ze nas one nie podniecaja.. ja tak to przynajniej widze..

Znawca -

sisko_laf
 Wysłana - 5 październik 2005 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

hihih, a wy znowu o homoseksualistach. Cos ten temat chyba w Polsce spac ludziom nie daje:)
Ja sam jak mialem 14 lat to zabawialem sie z kumplami. Mielismy razem oral i wzajemna masturbacie, ale skonczylo sie to w High School jak poznalismy pierwsze laski tez myslace o seksie i z nimi mozna bylo sie lizac do woli i miec jakis tam oral (czasami tylko przytulanko)

wiec to raczej noralne ze czesto w mlodym wieku mamy zachowania homoseksualne. U niektorych tak juz zostaje, bo sie tacy rodza - nie wybiera sie tego przeciez jak kielbasy w sklepie.

Pozdrawiam wszystkich i proponuje zeby sie tak nie denerowac i nie zloscic, zyjcie sami i dajcie zyc innym:)

Pozdro wielkie dla Wszystkich:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Homoseksualizm w naturze...

Strony: 1 2 3 4