FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2043 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Honda Accord 1.8 is 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Honda Accord 1.8 is"   

zwierzkoks
 Wysłana - 15 październik 2007 21:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jako ze w zakupie kontrolowanym nie dostałem zadnej odpowiedzi zapytam sie tutaj.Chciałbym znać wasze opinie na temat właśnie tej Hondy.Jak oceniacie te samochody, co w nich jest częstymi usterkami itp.Mam zamiar kupić Accorda z 97 za 12000 od dobrego znajomego.Hondzina jak na pierwszy rzut oka bez zastrzeżeń.Czekam na wasze opinie.Pozdrawiam

Żyje tak jak inni tylko śnią

ciastosz
 Wysłana - 15 październik 2007 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

DObra fura, choc dosc slaby silnik...ogolnie nie maja jakichs typowych usterek...sprawdz czy prosty i reszte typowych rzeczy jak zwieszenie itp.

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

sop
 Wysłana - 16 październik 2007 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

Miałem, genialne auto, przez 5lat nic nie padło. 136kucy mi starczyło, tylko trzeba umiejetnie jezdzic tzn w power bandzie i ładnie idzie:p Poza tym to honda wiec ciezki do zajechania Sprzedałem zeby kupic nowego accorda, koles na nastepny dzien rozwalil - przod i tyl miał do roboty

Zmieniony przez - sop w dniu 2007-10-16 11:32:35

ciastosz
 Wysłana - 16 październik 2007 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

116, a nie 136..to nie ten model...

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

kamilr9
Thug Life
 Wysłana - 16 październik 2007 15:22       [zgłoszenie naruszenia]

Auto niezłe ,jesli bedziesz użytkował poprawnie to tylko zmieniasz płyny , wymieniasz klocki ,paski itd a silnik nie taki najgorszy

Postawili mi fałszywe drogowskazy
Wykopali w poprzek drogi wielki dół
Los pokonał w czas moich bohaterów
Zagubiłem się

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Honda Accord 1.8 is

Warto przeczytać: Subaru Impreza Wrx Sti` 07-`08 | Osiągi Astra,,Golf | Polcar Poznań/ Ferrari F2002 | Nowe Porsche Cayenne... | MANDAT - jak to wygląda ? | Coś się dzieje z autem przy 100 km/h | golf II silnik | Dlaczemu tak tanio? | Motor-Show Essen 2006 (fotoreportaż) | Co myslicie o <<< IBIZA CUPRA >>> | auto dla studenta | Fiat Coupe (by PLŚ) | Wymiana zamkow [FIESTA] | pierwsza rejestracja w kraju | Regulacja LPG | Nie pytajcie co to za film | sudafed | joanna mrotek | sandra lewandowska | sex torrent | torrent | jakie kechy powinien posiadac dobry przelozony | sałatka | prostytuki warszawa | Emmaer | tynkarz | zabawy z siostra | skojarzenia | kaszubski | makbet | yasminelle 28 | scott | rozmiar biustu | rozmiar piersi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.